بارسلونا ۵-۲ مایورکا؛ حفظ صدرنشینی با هت تریک مسی

بارسلونا ۵-۲ مایورکا؛ حفظ صدرنشینی با هت تریک مسی

2178
01:28
17 آذر 1398
آبی و اناری پوشان با یک پیروزی پرگل به صدر بازگشتند.

به گزارش وبسایت نود، تیم های بارسلونا و مایورکا از هفته پانزدهم لالیگا در ساعت ۲۳:۳۰ به مصاف هم رفتند که این بازی با نتیجه ۵-۲ به سود بارسا تمام شد. بارسا با این برد ۳۴ امتیازی شد و به دلیل تفاضل گل بهتر بالاتر از رئال در صدر قرار گرفت.

بارسا در همان دقیقه ۷ بازی روی یک ضد حمله سریع توسط گریزمن به گل رسید. مسی در دقیقه ۱۷ با یک ضربه تماشایی از پشت محوطه جریمه موفق شد اختلاف را به دو گل برساند. بارسا در دقیقه ۲۸ تا آستانه زدن گل بعدی رفت اما ضربه سوارز به تیر خورد.

تیم مهمان در دقیقه ۳۵ روی نخستین موقعیت خودش موفق شد به گل برسد اما بارسا در دقیقه ۴۱ روی یک کار تیمی زیبا باز هم توسط مسی به گل رسید. تیم میزبان تنها دو دقیقه بعد بار دیگر روی یک کار تیمی زیبا و این بار با پشت پای زیبای سوارز به گل رسید.

مایروکا در دقیقه ۶۴ با ضربه سر بودیمیر موفق شد یکی از گل های خورده را جبران کند. مسی در دقیقه ۸۳ روی همکاری با سوارز در موقعیت خوبی قرار گرفت و توانست هت تریک خودش را کامل کند.

۲۰۳۱

نظرات کاربران
عشق های ابدیم: منچستر یونایتد بارسلونا
خدا رو شاکرم شب دیوانه واری بود... از آتیش بازی عشق های ابدی بارسا و یونایتد تا هتریک مسی کینگ درشب نمایش توپ طلا و البته سوپر گل سوارز که ترکیبی بود از تیکی تاکا و چیپ روی سر دروازه‌بان با ضربه پشت پای نمایشی از حالا لایق دریافت بهترین گل سال جهان
۱۷ آذر ۱۳۹۸ ساعت ۱۴:۴۳:۰۶
پاسخ
0
47
حامد مسی عشق آرژانتین
یادمه یه بنده خدایی می‌گفت مسی بعد از گرفتن توپ طلا تا ۱۰ ماه محو می‌شه. می‌خواستم بپرسم حالش و وضعیتش چطوره؟
۱۷ آذر ۱۳۹۸ ساعت ۱۳:۰۳:۵۵
پاسخ
0
42
رضا
رونالدو میره شش قدم دستشو میبره بالا بهش توپ بدن دروازه خالیو بازکنه خودشو منفجرکنه خخخخ عاشق سلطان مسی هستم که گلاش یکی از یکی قشنگتر و رو خلاقیت فردی ولی بعد گل مث امپراطورا راه میره .بی نظیری تو پسر
۱۷ آذر ۱۳۹۸ ساعت ۱۱:۲۱:۰۵
پاسخ
0
75
Cr700
عاشق رونالدو هستم اما غرور زیادش باعث شده مثل مسی درخشش نداشته باشه.
۱۷ آذر ۱۳۹۸ ساعت ۱۰:۵۵:۵۷
پاسخ
2
57
محمود
همش بخاطره غرورش نیست دوست عزیز خدا به هر کسی به یک اندازه استعداد میده باید قبول کرد استعداد مسی بیشتره حداقل تو فوتبال....من خودمو میگم اگه غرورمو زیر پام بزارم و هیچ غروری نداشته باشه ایا میتونم بدون استعداد و تلاش به اندازه یک بازیکن دسته ۲ ایرانم هم به موفقیت برسم...خوب مسلما نه
۱۷ آذر ۱۳۹۸ ساعت ۱۴:۱۴:۱۵
0
31
پادشاه توپ طلا و کفش کینگ مسیکس
این هم از بنزما، آیا کسی دیگه باز هم باقی مونده؟ بله لواندوفسکی و ایموبیله چشم، به اونا هم می رسم نگران نباشید.
۱۷ آذر ۱۳۹۸ ساعت ۰۵:۵۶:۵۸
پاسخ
3
67
بارسا 120
لئو آب پاکی رو رودست بنزما ولواندوفسکی ریخت. پوشکاشم که مال الپیستولروست و بنظرمیرسه راکیتیچ وروبرتو حریف سفید می بینن سوپرمن میشن .
۱۷ آذر ۱۳۹۸ ساعت ۰۲:۰۹:۳۵
پاسخ
0
72
Wien
سال قبل اینموقعها بود که مودریچ توپ طلا را گرفت و انگار همراه با توپ طلا برای هر کدوم از پاهاش هم یه وزنه پنج کیلویی بهشون بستن و این بازیکن بعد از گرفتن جایزه اش دیگه بازیکن سابق نشد و فشار و وزن سنگین جایزه بهترین بازیکن جهان بودن،کمرش را شکست و حتی تبدیل به یه بازیکن کاملا معمولی شد،چون خودش هم میدونست انصافا و حقیقتا،بهترین بازیکن دنیا نیست و کسی دیگه بطور واقعی بهترین بازیکن دنیاست و آنهم کسی نیست جز کینگ مسی که امشب بعد از جایزه گرفتنش،مهر و امضای خودش را پای آن جایزه هم زد و ثابت کرد،یه سوپراستار بعد از گرفتن جایزه بهترین بازیکن دنیا،باید بهترین عملکرد و بازی را هم در میدان بازی،نمایش بده.
۱۷ آذر ۱۳۹۸ ساعت ۰۲:۰۹:۱۰
پاسخ
0
69