بازتاب شکست الاهلی برابر پرسپولیس در رسانه‌های عربی

بازتاب شکست الاهلی برابر پرسپولیس در رسانه‌های عربی

8476
09:43
21 فروردین 1398
پیروزی ارزشمند پرسپولیس برابر الاهلی در رسانه‌های عربی بازتاب داشت و آنان از بازی خوب سرخ پوشان ایرانی سخن به میان آوردند.

به گزارش وب سایت نود، در یکی از حساس‌ترین دیدارهای مرحله گروهی لیگ قهرمانان آسیا دو تیم فوتبال پرسپولیس و الاهلی به مصاف هم رفتند که در نهایت این پرسپولیس بود که توانست با نتیجه دو بر صفر بازی را به سود خود به پایان رساند.

پیروزی پرسپولیس برابر الاهلی در رسانه‌های عربی بازتاب داشت.

عاجل: شکست تلخ الاهلی برابر پرسپولیس

این سایت عربستانی نوشت: الاهلی بعد از پیروزی چهار بر صفر برابر الشباب در لیگ عربستان از روحیه خوبی برخوردار بود و امیدوار بود که در این دیدار هم به پیروزی برسد اما آنها شکست تلخی برابر پرسپولیس داشتند. الاهلی در این دیدار بازی را بهتر آعاز کرد و روی به حمله آورد این در حالی بود که پرسپولیس با احتیاط بازی می‌کرد. بازی پر برخورد و با تنش زیاد پیگیری شد تا جایی که داور چند بار آن را متوقف کرد.

شجاع خلیل زاده توانست با پای راست خود گل نخست بازی را برای پرسپولیس به ثمر برساند. بعد از این گل پرسپولیس چند موقعیت دیگر را خلق کرد. عمر السومه، بازیکن سوریه‌ای چند موقعیت خوب در این دیدار داشت که مهم‌ترین آن در دقیقه ۳۷ بود که توپ به دیرک دروازه برخورد کرد. با آغاز نیمه دوم پرسپولیس خیلی زود توانست گل دوم خود را به ثمر برساند. در نیمه دوم باز هم شاهد درگیری‌های بین بازیکنان دو تیم بودیم. در ادامه دو تیم فرصت‌های داشتند اما بازی با همین نتیجه دو بر صفر به سود پرسپولیس به پایان رسید.

یورو اسپورت عربی: ادامه ناکامی الاهلی در آسیا با شکست برابر پرسپولیس

این سایت عربستانی هم نوشت: الاهلی برای دومین بار پیاپی در آسیا تن به شکست داد تا شرایط برای این تیم سخت شود و به قعر جدول رده بندی سقوط کند. نیمه نخست از جانب هر دو تیم قوی بود به ویژه نماینده ایران که غافلگیر کننده ظاهر شد و توانست توسط شجاع خلیل زاده هم در دقیقه ۱۸ با ضربه‌ای دیدنی به گل برسد. بعد از این گل الاهلی به بازی هجومی روی آورد اما این پرسپولیس بود که خطرات جدی تر را روی دروازه العویس به وجود می‌آورد.

در نیمه دوم الاهلی به بازی هجومی روی آورد اما آنها خط دفاعی خود را فراموش کردند و این پرسپولیس بود که توانست گل دوم خود را هم به ثمر برساند. الاهلی تلاش کرد تا به بازی برگردد اما دفاع پرسپولیس در همه صحنه‌ها هوشیار بود و دیرک دروازه هم مانعی در گلزنی الاهلی بود. الاهلی در نهایت برای دومین بازی پیاپی تن به شکست داد تا قعرنشین این گروه شود.

اخبارنا: شکست تلخ الاهلی برابر پرسپولیس

این سایت هم نوشت: الاهلی از نظر روحی در شرایط خوبی قرار داشت. آنها در لیگ عربستان برابر الشباب با چهار گل به پیروزی رسیده بود و امید زیادی به پیروزی در این دیدار داشتند اما برابر پرسپولیس شکست تلخی را متحمل شدند تا شرایط در جدول رده بندی برای آنها سخت شود. پرسپولیس در این دیدار با وجود آنکه شروع احتیاط آمیزی داشت اما در ادامه بهتر و بهتر شد و توانست در این بازی درگیرانه و پر برخورد با دو گل به پیروزی برسد.

سایت عربی کوره: دومین شکست پیاپی برابر الاهلی

این سایت عربی هم نوشت: الاهلی در یکی از دیدارهای حساس مرحله گروهی لیگ قهرمانان آسیا به مصاف پرسپولیس رفت و با دو گل تن به شکست داد. الاهلی در دیدار قبلی خود هم برابر پاختاکور تن به شکست داده بود تا شرایط برای این تیم سخت شود و به قعر جدول رده بندی صعود کند. در این دیدار شجاع خلیل زاده با ضربه‌ای دیدنی گل دوم را به ثمر رساند و علیپور هم روی اشتباه خط دفاعی الاهلی گل دوم را به ثمر رساند.

2051

نظرات کاربران
تراکتوریم
درود بر تمامی نمایندگان ایران. هم استقلال برد، هم ذوب آهن و هم پرسپولیس. ان شاالله هر سه دور بعد صعود کنن.
۲۱ فروردین ۱۳۹۸ ساعت ۱۶:۰۸:۰۱
پاسخ
0
42
هوادار*
بازیکنای الاهلی تو رختکن درگیر نشدن؟!
۲۱ فروردین ۱۳۹۸ ساعت ۱۴:۳۴:۲۱
پاسخ
3
72
خان دایی
ظاهرا اینجا بیشتر بازتاب داشته! کمبود شدید پماد در بازار اینو میگه!
۲۱ فروردین ۱۳۹۸ ساعت ۱۴:۳۲:۰۳
پاسخ
5
75
گروهان سرخ
پماد بعد باخت الهلال کم شد.ربطی به باخت تیم اخر عربستان نداره
۲۱ فروردین ۱۳۹۸ ساعت ۱۶:۳۳:۱۵
38
2
عشقممم نیمار
مگ برد مقابل ۵ لیگ عربستان ..اونم با بدترین گل خورده‌..اونم‌با گل افساید ..بازتاب داره ؟؟؟ :-) برد عشق_تقلال مقابل الهلال ترسناک ..زمین تا اسمون‌ با برد شیش_پولیس مقابل تیم‌ضعیف الاهلی ..فرق داره :-P
۲۱ فروردین ۱۳۹۸ ساعت ۱۳:۳۷:۰۴
پاسخ
106
8
ma
مثل بعضیا با گل مردود سه امتیاز نگرفتیم که
۲۱ فروردین ۱۳۹۸ ساعت ۱۵:۰۸:۰۱
2
38
پرسپولیس نه بگو عشششق
بذار یه هفته از باختتون مقابل زلزله 100 ریشتری بگذره بعد کوری بخون !!! در ضمن این الاهلی از الهلال بهتر و قوی تر بازی کرد هرچند نمیشه از دففففاع قطاری شیش تایی ها هم چشم پوشی کرد !!! لپ مطلب که هیچوقت درباره سرورتون اینجوری صحبت نکن خوب نیست ، عیبه !!! بهتره در مورد تیمتون صحبت کنی !
۲۱ فروردین ۱۳۹۸ ساعت ۱۴:۵۷:۳۷
2
34
چهار دربی پشت سرهم
احتمالا نوشتن شکست تیم اول عربستان(اههلال) مقابل تیم اول ایران(استقلال) و شکست تیم چهارم ایران(پیروزی)مقابل تیم هفتم عربستان(الاهلی)
۲۱ فروردین ۱۳۹۸ ساعت ۱۳:۲۷:۰۰
پاسخ
88
3
علی پرسپولیسی
برعکس گفتی پرسپولیس اولخ استقلال چهارمه حسودیتو رو ما خالی نکن
۲۱ فروردین ۱۳۹۸ ساعت ۱۸:۱۵:۰۲
0
10
عباس پرسپولیسی
باشه شما خوبیییییییییییین
۲۱ فروردین ۱۳۹۸ ساعت ۱۵:۳۱:۴۵
1
29
پرسپولیس نه بگو عشششق
نه دوست عزیز احتمالا نوشتن : شگفتی در لیگ قهرمانان آسیا ، چگونه استقلال بعد از باخت عیدانه مقابل پرسپولیس قدرتمند کمر راست کرد و پرسپولیس ویرانگری که همچنان ضعیف کشی میکند !
۲۱ فروردین ۱۳۹۸ ساعت ۱۵:۰۹:۲۵
1
31
مدیوماه پرسپولیسی
هر تیمی خورد به قهرمان ها ویران شد
۲۱ فروردین ۱۳۹۸ ساعت ۱۳:۰۸:۴۰
پاسخ
2
65
ارش
واقعا یکی از باز های بسیار قدرتمندانه پرسپولیس بود بسیار حساب شده و با این بازی اعتماد بیشتری واسه قهرمانی در لیگ برتر میکنیم خوشحالم ذوب واستقلال هم بردن امیدوارم در بازی های بعدی هم مقتدر باشن
۲۱ فروردین ۱۳۹۸ ساعت ۱۲:۵۶:۳۶
پاسخ
1
55
sasa
الاهلی م رفت تو حاشیه
۲۱ فروردین ۱۳۹۸ ساعت ۱۲:۲۵:۴۲
پاسخ
2
96
سیمرغ
انشاالله برگشت هم می بازید
۲۱ فروردین ۱۳۹۸ ساعت ۱۱:۳۷:۱۸
پاسخ
3
101
نیلــــوفر
مقایسه الهلال و الاهلی... مثل مقایسه گربه و پلنگه الهلال خیلی افت کرده و در حد لیگ برتر عربستان نیست
۲۱ فروردین ۱۳۹۸ ساعت ۱۰:۵۲:۴۸
پاسخ
8
120
گروهان سرخ
وقتی الهلال در حد لیگ عربستان نباشه.الاهلی در حد لیک سه کویت هم نیست
۲۱ فروردین ۱۳۹۸ ساعت ۱۳:۲۳:۱۲
63
3
پرسپولیس محبوب دلها
از برانکو ممنونم تیمی ساخته که به ندرت شکست میخوره ما تو ۶ماه گذشته ۲تا بخت داشتیم که به فولاد و السد بوده که تو هردو اشتباهات داوری مشهود بوده واقعا این عملکرد قابل تقدیره
۲۱ فروردین ۱۳۹۸ ساعت ۱۰:۵۲:۰۱
پاسخ
2
128
امیر رحیمی
ما کیروشی ها هم از برد نمایندگان مون در آسیا خوشحال شدیم. امیدوارم دیگران هم از بردهای تیم ملی خوشحال بشن در هر شرایطی
۲۱ فروردین ۱۳۹۸ ساعت ۱۰:۴۱:۲۹
پاسخ
100
5
پیروزی
یه طوری میگی کیروشی انگار کیروش شاگردت بوده کیروش هم یه سرمربی بود مثل همه ی سرمربی های دیگه چرا تو این مملکت بعضی ها انقدر بی ظرفیتن معلوم نیست یه عده کیروشی شدن یه عده برانکویی شدن رقابت سر تیم و کری سر تیم خوبه اما تیم ملی رو هم قاطی باشگاهی کردن و حزب برا مربی تعیین کردن کار خوبی نیست و فقط ضربه به کل فوتبال ایران
۲۱ فروردین ۱۳۹۸ ساعت ۲۲:۴۱:۲۱
1
3
علیرضا اص
دوره کیروش گذشت. شما هنوز کیروشی هستید؟
۲۱ فروردین ۱۳۹۸ ساعت ۱۳:۱۹:۳۵
2
50
یاشاسین پرسپولیس
واسه قهرمانی تو آسیا مهدی طارمی پورعلی گنجی لازمند.واسه صعود همین ها کفایت میکنند .واسه لیگ اگه تراکتور همین هفته با ما بازی میکرد تکلیف قهرمان رو همین هفته مشخص میکردیم.فعلا با مساوی یحتمل سپاهان استقلال هر دو از قهرمانی دور خواهند شد.فقط تراکتور میمونه که سپید رود هم یحتمل بتونه متوقفش کنه در کل تو لیگ قهرمانی پرسپولیس قطعی هست چون این تیم باج نمیده به هیچ تیمی تو لیگ
۲۱ فروردین ۱۳۹۸ ساعت ۱۰:۱۴:۲۷
پاسخ
8
101
ایوب عشقپولیسی از خنج
درسته کیفیت تیم با وجود برانکو و بازیکنای باغیرتش فوق العاده بوده ولی قهرمانی تو لیگ ب این آسونی ها نیس ما با تراکتور و سپاهان بازی داریم ک هردوتا بازی 6 امتیازی هستش و خدای نکرده اگه یه لحظه تیم تمرکزشو و از دست بده موجب میشه لیگ و تقدیم رقبا کنیم با توکل ب خدا و امیدواری ک به برانکو و سربازهای ارتش سرخ داریم ان شاءالله تو هر بازی با تمرکز عالی پیش میریم و تو قهرمانی لیگ هتریک میکنیم الهی امین
۲۱ فروردین ۱۳۹۸ ساعت ۱۳:۱۴:۲۵
1
41
سرخ
و این تلخی همچنان برای حریفان ارتش سرخ ادامه خواهد داشت
۲۱ فروردین ۱۳۹۸ ساعت ۱۰:۰۱:۰۳
پاسخ
1
99
علی اح
عشق است ارتش سرخ ایران
۲۱ فروردین ۱۳۹۸ ساعت ۰۹:۴۷:۵۲
پاسخ
2
93