بازتاب پیروزی السد در رسانه‌های قطری/ ضربه سر حیات بخش!

بازتاب پیروزی السد در رسانه‌های قطری/ ضربه سر حیات بخش!

3417
10:07
22 اسفند 1397
رسانه‌های قطری از بازی خوب السد برابر تیم فوتبال پرسپولیس و درخشش بیرانوند نوشتند. البته آنها به ستایش از بازی منظم دفاعی سرخ پوشان ایرانی و فرصت‌های زیادی که علیپور از دست داد هم پرداختند.

به گزارش وب سایت نود و به نقل از ایسنا، السد با گلی که بغداد بونجاح با ضربه سر در آخرین دقیقه وقت‌های اضافه نیمه دوم به ثمر رساند، سه امتیاز حساس دیدار برابر تیم فوتبال پرسپولیس را به دست آورد.

این پیروزی برای قطری‌ها بسیار شیرین بود و بازتاب زیادی هم در رسانه‌های این کشور داشت.

الرای: "بازی زیبا با هنرنمایی دروازه‌بان‌ها"

روزنامه الرای درباره این بازی نوشت: السد با گلی که بغداد بونجاح در دقایق پایانی به ثمر رساند توانست سه امتیاز حساس را به دست آورد و بعد از شکست برابر الاهلی در دیدار نخست شانس خود را برای صعود بیشتر کند. السد پیروزی ارزشمند و سخت را برابر تیم خوب پرسپولیس به دست آورد. بازی زیبا و جذاب بود و با وجود این که دو تیم فرصت‌های گلزنی زیادی داشتند، نزدیک بود که بازی با تساوی بدون گل به پایان برسد که ضربه سر بونجاح سه امتیاز ارزشمند را برای السد به دنبال داشت. تیم فوتبال پرسپولیس در نیمه نخست بهتر بازی کرد اما السد در نیمه دوم بازی همیشگی خود را به نمایش گذاشت و در نهایت هم به گل رسید. در این دیدار دروازه‌بان‌های هر دو تیم خوب درخشیدند و بازی بسیار خوبی را به نمایش گذاشتند.

استاد الدوحه: "جبران با گل جلاد"

روزنامه استاد الدوحه هم نوشت: السد پیروزی بسیار سخت را برابر پرسپولیس به دست آورد. بغداد بونجاح موفق شد که تک گل السد را در آخرین دقیقه وارد دروازه‌ علیرضا بیرانوند - که بسیار خوب در این دیدار درخشید - کند. در این دیدار السد بازی هجومی را در دستور کار خود قرار می‌داد و دروازه پرسپولیس را تهدید می‌کرد و حریف ایرانی هم با حملات خطرناک‌تری جواب السدی ها را می‌داد.

" علیپور در این دیدار چندین فرصت خوب گلزنی را داشت که نتوانست از آنها به خوبی استفاده کند. در نیمه نخست السد نتوانست فرصت‌های خوبی را خلق کند و پرسپولیس بهتر بازی کرد اما در نیمه دوم نفس‌ها در سینه حبس شد. درخشش سنگربان پرسپولیس مانع از فروپاشی دروازه این تیم شد اما در دقایق پایانی بونجاح ضربه خود را زد و گل ارزشمندی را به ثمر رساند تا السد نخستین پیروزی آسیایی خود را به دست آورد.

الوطن: "السد با گل دقایق پایانی پرسپولیس را شکست داد"

الوطن هم نوشت: السد با گلی که بونجاح در دقایق پایانی به ثمر رساند توانست در این دیدار حساس پرسپولیس را شکست دهد. بازیکنان السد بازی بسیار خوبی را به نمایش گذاشتند و تا دقایق پایانی از کسب پیروزی ناامید نشدند. پرسپولیس در این دیدار بازی را دفاعی آغاز کرد و چشم به ضد حملات دوخته بود. حملات السد به دیوار دفاعی پرسپولیس با رهبری سیدجلال مواجه می‌شد و از طرف دیگر پرسپولیس با مثلث بشار رسن، علیپور و بودیمیر هم روی دروازه السد خطر ایجاد می‌کرد.

علیرضا بیرانوند در این دیدار درخشید و چند بار دروازه تیمش را نجات داد. پرسپولیس در دقایق پایانی به بازی دفاعی روی آورد و به دنبال حفظ تساوی بود. این‌ در حالی است که تعویض‌های السد هجومی بود. داور کره‌ای یک گل السد را در نیمه نخست مردود اعلام کرد. با وجود این که داور بیشتر از یک بار می‌توانست پنالتی به سود السد اعلام کرد اما واکنشی از خود نشان نمی‌داد. با این حال السد به حملات خود ادامه‌ داد و تا این که توانست در نهایت دروازه پرسپولیس را باز کند و سه امتیاز ارزشمند را به دست آورد.

2051

نظرات کاربران
ربیع
اینو ببینید و‌بشنوید : پرسپلیس قطعا از این گروه صعود خواهد کرد مطمئن باشید
۲۲ اسفند ۱۳۹۷ ساعت ۱۸:۰۳:۲۱
پاسخ
0
10
ابوذر
من یه استقلالی ام ولی تراکتور اگه انتقام گیره بهتره بده انتقام خودشو از آسیا بگیره بعد پا جا پای بزرگان بزاره
۲۲ اسفند ۱۳۹۷ ساعت ۱۶:۵۰:۳۴
پاسخ
2
17
عمرعبدالرحمن
حیف ک زور و پول عربا زیاده و حق استقلال و پرسپولیس رو راحت میخورن.خدابزرگه..اومین جان خداقوت
۲۲ اسفند ۱۳۹۷ ساعت ۱۲:۵۳:۱۲
پاسخ
9
41
مهدی
شانتاژ رسانه ای همینه ..... ننوشتن پنالتی پرسپولیس گرفته نشد ننوشتن آفساید گل زدن ... واقعا جالب روزنامه نگاری میکنند. ...
۲۲ اسفند ۱۳۹۷ ساعت ۱۲:۴۶:۳۵
پاسخ
8
40
hadi
جلوهمچین تیمای تراکتورمیخوادالان فضای بازهمه بازیکناهم تکنیکی پرسپولیس بازیکن خلاق نداره که همش بزن زیرشه خخخخ
۲۲ اسفند ۱۳۹۷ ساعت ۱۲:۲۶:۴۲
پاسخ
41
5
مهدی
چه جالب هیچ کدوم ننوشتن که گلی ه زدن آفساید بود !!
۲۲ اسفند ۱۳۹۷ ساعت ۱۱:۵۹:۴۰
پاسخ
16
73
هادی
کجاش جالبه!!!
۲۲ اسفند ۱۳۹۷ ساعت ۱۲:۱۲:۲۲
13
5
کوروش
گل آفساید دیگه خوشحالیش چیه آخه.
۲۲ اسفند ۱۳۹۷ ساعت ۱۱:۱۶:۳۵
پاسخ
15
68
امیر رحیمی
هر چی داوری به نفع شما می گیره، حساب نیست. الان اگه داوری بدون اشتباه بود: یه گل آفساید نمی خوردید اما چهار تا گل دیگه رو باید می خوردید. با همین تفکر همیشه از داورها همیشه طلبکارید. دفاع اتوبوسی فقط برای تیم ملی بد بود؟
۲۲ اسفند ۱۳۹۷ ساعت ۱۲:۲۵:۲۵
39
8
دانیال هوشمند تراکتوری
آقا سال بعد ما میایم آسیا انتقام شما رو از السد میگیریم. از تیم پیروزی که آبی گرم نشد
۲۲ اسفند ۱۳۹۷ ساعت ۱۰:۵۸:۰۵
پاسخ
104
15
پرسپولیس پر هوادار ترین تیم قاره بزرگ آسیا
یاد افتخارات بیشمارتون مخصوصا ده دقیقه قهرمانی تون افتادم،یاد تبانی و.........خیلیییییی مونده به پای ارتش سرخ ایران برسید ولی آرزو بر جوانان عیب نیست
۲۲ اسفند ۱۳۹۷ ساعت ۱۴:۰۱:۰۲
6
35
تراکتور بی افتخار پر ادعا
شما آگه انتقام گیر بودید 6 تا از الغرافه نمیخوردین سه تا از طارمی
۲۲ اسفند ۱۳۹۷ ساعت ۱۳:۳۵:۲۱
3
39
علی
اونجا دیگه ماشین سازی نیست که توپ رو ول کنن یا جلوی پای اشکان دژاگه بکارن واستون گل بزنن اونجا آسیاست همونجا که پارسال ما تا فینالش رفتیم و شما بدون برد توی گروهتون آخر شدین
۲۲ اسفند ۱۳۹۷ ساعت ۱۳:۲۹:۴۱
4
39
سعید
بی افتخاراهیس خخخخخ
۲۲ اسفند ۱۳۹۷ ساعت ۱۲:۳۴:۲۶
4
33
hossein
برو آقا به ما نمیخورید. تیمی که تازه لیگ برتری شده که کری نباید بخونه. دیگه کامنت نذار خب.
۲۲ اسفند ۱۳۹۷ ساعت ۱۲:۲۴:۴۴
3
35