بازدید تاج و گرشاسبی از ورزشگاه آزادی/ تمرین برای مراسم پیش از فینال

بازدید تاج و گرشاسبی از ورزشگاه آزادی/ تمرین برای مراسم پیش از فینال

5725
16:30
17 آبان 1397
رئیس فدراسیون فوتبال به همراه مدیرعامل باشگاه پرسپولیس در ورزشگاه آزادی حاضر شدند و از آخرین اقدامات انجام شده در ورزشگاه بازدید کردند.

وبسایت رسمی برنامه نود - رئیس فدراسیون فوتبال به همراه مدیرعامل باشگاه پرسپولیس در ورزشگاه آزادی حاضر شدند و از آخرین اقدامات انجام شده در ورزشگاه بازدید کردند. 

به گزارش وب‌سایت نود و به نقل از فارس، مهدی تاج و حمیدرضا گرشاسبی رئیس فدراسیون فوتبال و مدیرعامل باشگاه پرسپولیس عصر امروز در ورزشگاه آزادی حاضر شدند و از آخرین اقدامات انجام شده در این ورزشگاه بازدید کردند.

همچنین تیم داوطلبی هم در ورزشگاه آزادی تمرینات خود را برای برگزاری مراسم پیش از آغاز فینال لیگ قهرمانان آسیا در ورزشگاه آزادی پیگیری کردند.

دیدار برگشت فینال لیگ قهرمانان آسیا میان تیم‌های پرسپولیس و کاشیماآنتلرز شنبه برگزار می‌شود.

دیدار رفت را کاشیما با دو گل به سود خود پایان داده است.

1870

نظرات کاربران
عشقممم نیمار
خدا کنه .. شیش_پولیس.. مراسم فیناله ابرومندانه برگزار کنه...ن اخه اولین بارشونه ک رفتن فینال..بخاطر این گفتم اخه مهمان خارجی دازیم و بیشتر کشورهای دنیا..این بازی میبینن.. :-)
۱۷ آبان ۱۳۹۷ ساعت ۱۶:۴۷:۱۹
پاسخ
71
13
دختر پرسپوليسي
همه چيز مهياست واسه بالا بردن جام توسط سيد جلال و جشن قهرماني ارتش سرخ خدايا به اميد تو يه روز شنبه كاملا پرسپوليسي باش
۱۷ آبان ۱۳۹۷ ساعت ۱۶:۴۶:۵۱
پاسخ
13
57
عماد
برانکو همیشه طرفدارا رو شگفت زده کرده وهمیشه ناامیدی رو به امید تبدیل کرده هیچکس انتظار نداشت پرسپولیس تو یه نیمه 3گل به دحیل بزنه ولی زد پس ما بهت امیدواریم و بهت اعتقاد داریم پرفسور به امید قهرمانی پرسپولیس
۱۷ آبان ۱۳۹۷ ساعت ۱۶:۳۴:۰۳
پاسخ
15
69