بازدید نمایندگان فیفا از گیت ورودی زنان به ورزشگاه آزادی/ به قوانین داخلی کشورها احترام می‌گذاریم

بازدید نمایندگان فیفا از گیت ورودی زنان به ورزشگاه آزادی/ به قوانین داخلی کشورها احترام می‌گذاریم

3148
17:16
29 شهریور 1398
نمایندگان فدراسیون بین‌المللی فوتبال(فیفا) امروز(جمعه) ضمن بازدید از گیت ورود زنان به ورزشگاه آزادی، اعلام کردند فیفا به قوانین داخلی کشورها احترام خواهد گذاشت.

به گزارش وب‌سایت نود و به نقل از وزارت ورزش و جوانان، هیات اعزامی فیفا به ایران، در آغاز ورود به کشور با حضور در وزارت ورزش و جوانان، ضمن جلسه با مسوولان این وزارتخانه و فدراسیون فوتبال، درباره نحوه حضور زنان در ورزشگاه آزادی بحث و تبادل نظر کردند. این هیات سپس به اتفاق مهدی تاج رییس فدراسیون فوتبال به ورزشگاه آزادی رفتند و از گیت‌های ورودی زنان و جایگاهی که فدراسیون برای این قشر در ورزشگاه در نظر گرفته، بازدید کردند.

در این بازدید نماینده فیفا تاکید کرد: ما به قوانین داخلی تمام کشورهای عضو فدراسیون جهانی فوتبال احترام می‌گذاریم و هدف از این سفر اطمینان از فراهم بودن مقدمات حضور بانوان در ورزشگاه آزادی برای تماشای بازی ایران و کامبوج و سایر دیدارهای بین‌المللی است.

در این دیدار فدراسیون فوتبال به نمایندگان فیفا اطمینان داد مقدمات حضور زنان علاقه‌مند به فوتبال در بازی ایران و کامبوج فراهم است و زنان ایرانی به زودی برای تماشای دیدارهای فوتبال به ورزشگاه‌ها می‌روند.

بنا به اعلام مسوولان وزارت ورزش و فدراسیون فوتبال از بازی تیم ملی فوتبال ایران و کامبوج زنان به صورت رسمی به ورزشگاه خواهند رفت. این بازی در تاریخ هجدهم مهرماه برگزار می‌شود.

4416

نظرات کاربران
علی
اگع باز به یکعده خاص بلیط ندن
۲۹ شهریور ۱۳۹۸ ساعت ۲۲:۲۶:۱۹
پاسخ
1
14
bahram goodarzi
مگر در ایران قراره فقط ورود یا عدم ورود بانوان به ورزشگاه آزادی بررسی بشه مگر بانوان تنها مشتاق دیدن بازی کامبوج بودن اصلی ترین دیدارها ی مورد علاقه ی بانوان بازیهای باشگاهی ست
۲۹ شهریور ۱۳۹۸ ساعت ۱۹:۱۳:۱۲
پاسخ
1
28
Wien
اگه راست میگین،ورود بانوان را برای بازیهای باشگاهی هم فراهم کنید،البته نه بصورت گزینشی،هر کسی که دوست داره باید بتونه بلیط بگیره.
۲۹ شهریور ۱۳۹۸ ساعت ۱۹:۰۹:۴۰
پاسخ
2
26
هادی
کلا ما از همه دنیا عقبیم ... .
۲۹ شهریور ۱۳۹۸ ساعت ۱۸:۲۳:۳۳
پاسخ
1
24
x
ایشالا بانوان کشورم تو بازی ایران کامبوج ورزشگاه رو پر کنن و زمینه ساز حضور پررنگ تر تو مسابقات بعدی باشن.
۲۹ شهریور ۱۳۹۸ ساعت ۱۸:۰۷:۵۹
پاسخ
1
20
Ali
چقدر تحقیر امیز...یعنی ما نمیتونستیم پیش از این فشارها و این نظارت ها خودمون به خانمهای هموطن احترام بگذاریم و شرایط حضور انها را در ورزشگاه ها فراهم بکنیم؟
۲۹ شهریور ۱۳۹۸ ساعت ۱۷:۵۶:۲۷
پاسخ
2
62
طوفان سرخ اسیا
احترام نزارین چیکار بکنین...جوری میگه احترام گذاشتن انگار خیلی کار بزرگی انجام دادن...
۲۹ شهریور ۱۳۹۸ ساعت ۱۷:۴۵:۲۳
پاسخ
27
16
امیر
زنان و بانوان ما علاقمند به دیدن بازی های باشگاهی هستند. من که مرد هستم علاقه ای به دیدن کامبوج ندارم چه برسه بانوان ما. حالا تیم برزیل بود یه چیزی.
۲۹ شهریور ۱۳۹۸ ساعت ۱۷:۳۴:۱۳
پاسخ
3
56