بازسازی فینال 99 و حضور دوباره فرگوسن روی نیمکت منچستریونایتد

بازسازی فینال 99 و حضور دوباره فرگوسن روی نیمکت منچستریونایتد

2166
19:43
27 بهمن 1397
منچستریونایتد و بایرن مونیخ 20 می در دیدار بزرگداشت فینال 99 به مصاف هم می روند.

به گزارش وبسایت نود، طبق اعلام رسمی باشگاه منچستریونایتد، در بازی بزرگداشت فینال 99، که به مناسبت بیستمین سال قهرمانی یونایتد در لیگ قهرمانان برگزار می شود، فرگوسن روی نیمکت تیم منتخب شیاطین سرخ خواهد نشست. این اولین حضور سرآلکس فرگوسن در میادین فوتبال، از زمان خونریزی مغزی در تابستان گذشته به حساب می آید.

این مسابقه بزرگداشت، روز 26 می دقیقاً 20 سال بعد از فینال خاطره انگیز سال 99 برگزار خواهد شد. 26 می 1999، یونایتد تحت نظر فرگوسن موفق شد برای اولین بار قهرمان لیگ قهرمانان اروپا شود، این مسابقه در نیوکمپ برگزار شد و شیاطین سرخ با گل های لحظات پایانی شرینگام و سولسشائر پیروز شدند.

گفته می شود برای این دیدار اکثر بازیکنان آن مسابقه تاریخی حضور خواهند داشت و حتی کولینا هم قاضی بازی خواهد بود.

فرگوسن در مورد این مسابقه بزرگداشت گفته است: «مشتاق این مسابقه هستم که می دانم روزی خاص رقم خواهد خورد. همچنین خوشحالم که با چهره هایی آشنا دوباره دیدار می کنم و در عین حال از فعالیت های باشگاه حمایت می‌کنم.»

1878

نظرات کاربران
مهدی 1984
علی دایی توی اون بازی روی نیمکت بایرن بود
۲۸ بهمن ۱۳۹۷ ساعت ۰۷:۴۵:۰۵
پاسخ
0
1
سبزوار
و اگه از دایی که اون زمان عضو بایرن بود هم دعوت بشه عالی میشه؛ واقعا آبروی فوتبال ایران آقای دایی هست(از طرف یک استقلالی)
۲۸ بهمن ۱۳۹۷ ساعت ۰۷:۱۲:۰۲
پاسخ
0
3
mohsen 919088
عجب بازی نوستالژیکی بشه
۲۷ بهمن ۱۳۹۷ ساعت ۲۳:۳۰:۰۷
پاسخ
1
19
حسین
عالی میشه
۲۷ بهمن ۱۳۹۷ ساعت ۲۰:۴۶:۰۲
پاسخ
1
18
غریبه و مه
خوبه هیتسفلد هم مربی بایرن باشه کار بایرن هم فرهنگ خودشون رو نشون میده که میان برای تشویق تیم حریف فکرنکنم تیمهای ایرانی حاضر بشن این کارو کنن.
۲۷ بهمن ۱۳۹۷ ساعت ۲۰:۱۷:۴۵
پاسخ
0
17