بازگشت امیری به نقش همیشگی؛ کلید امید

بازگشت امیری به نقش همیشگی؛ کلید امید

15772
16:49
22 دی 1396
وحید امیری در بازی مقابل ذوب‌آهن،صنعت نفت و مشکی‌پوشان چهار پاس گل به همبازیانش داده است

وبسایت رسمی برنامه نود - وحید امیری را می‌شود نقش اول سه امتیاز ارزشمند پرسپولیس در بازی مقابل سياه جامگان دانست. بازیکنی که به این نقش عادت کرده است. 

به گزارش وب‌سایت نود، پرسپولیس حتی اگر را در یک بازي سرحال نباشد، باز هم بازیکنی را در میدان دارد که می‌تواند با یک حرکت خوب و به موقع برگ برنده را برای تیمش رو کند و از یک امتیاز، سه امتیاز بسازد.

وحید امیری، بازیکنی که مدتی طولانی در ابتدای فصل از روزهای اوجش فاصله گرفته بود و هیچ پاس گلی را به نام خودش ثبت نکرده بود چند هفته‌ای است به همان ستاره همیشگی تبدیل شده است. وحید امیری از هفته چهاردهم، چهار پاس گل را به نام خودش ثبت کرده است. پاس گل‌هایی که اهمیت و حساسیت ویژه‌ای هم برای برانکو و تیمش داشته‌اند.

او در بازی مقابل ذوب‌آهن، صنعت نفت و مشکی‌پوشان چهار پاس گل به همبازیانش داده است. نکته مهم این است که در هر سه مسابقه، پاس گل‌های امیری برای ثبت گل اول بازی بودند که نقش زیادی در برد پرسپولیس داشتند و مثل بازی امروز سه امتیاز ارزشمند را برای آنها به ارمغان آورده‌اند. امیری در بازی مقابل نفت تهران هم که در غیبت منشا در خط حمله به میدان رفت عملکردی فوق‌العاده داشت و اگر اشتباهات داوری نبود با گرفتن پنالتی می‌توانست آمار پاس‌گل‌هایش را بالاتر ببرد. تنها غیبت امیری در هفته‌های اخیر، بازی با فولاد بود که بدون برد سرخپوشان به پایان رسید.

 

30388

نظرات کاربران
خسرو قرمز
سلام، وحید بهترین در تمامی جهات . آفرین بازیت با عشقه حرف نداری . برانکوی عزیز دوستت داریم، خیلی آقایی، دست همه درد نکنه ، صدر جدول از آن ماست .
۲۲ دی ۱۳۹۶ ساعت ۲۲:۵۲:۱۴
پاسخ
0
18
ارش
هر وقت امیری نیست خط حمله پرسپولیس جون نداره
۲۲ دی ۱۳۹۶ ساعت ۲۲:۱۵:۵۰
پاسخ
0
32
احمد
امیری کهکشانی عشق تیم مایی
۲۲ دی ۱۳۹۶ ساعت ۲۲:۰۹:۵۲
پاسخ
0
32
Manam man
آقا امیری سرباز همیشه در خدمت تیمه.وجودش غنیمتی ی ک پرسپولیس ازش برخورداره.وجود ی همچین بازیکنی برای همه تیما با ارزشه کاش همه بازیکنا اینجوری درخدمت تیمشون باشن مث آقا حسینی استقلال
۲۲ دی ۱۳۹۶ ساعت ۲۱:۵۱:۵۵
پاسخ
0
40
ghasem24
امیری سلطانه بودنش واسه هرتیمی غنیمته البته صادق محرمی هم خیلی خوب بود
۲۲ دی ۱۳۹۶ ساعت ۲۰:۲۸:۵۲
پاسخ
2
187
رضا 22
فوق العاده است این پسر
۲۲ دی ۱۳۹۶ ساعت ۲۰:۲۷:۴۵
پاسخ
3
184
دختر پرسپوليسي
أميري عشقه خستگي ناپذير و جنگنده
۲۲ دی ۱۳۹۶ ساعت ۲۰:۲۴:۱۱
پاسخ
2
186
￵ارش
￵واقعا بازیکنان پرسپولیس با کیفیت هستند به همشون افتخار میکنیم ای کاش طارمی هم بود تا مشکلات گلزنی نداشتیم .این بلزی موقعیت های زیادی خراب کردیم و نشون میده ما در خط حمله مشکل داریم و وزن خط حمله ما سنگین نیس
۲۲ دی ۱۳۹۶ ساعت ۲۰:۲۳:۵۶
پاسخ
37
140
ی پرسپولیسی
کلن نباشه ی جای کار می لنگه
۲۲ دی ۱۳۹۶ ساعت ۲۰:۲۳:۳۵
پاسخ
2
218
PERSPO6
وحید خیلی گلی هم اخلاق هم رفتار تو زمین هم بازی کاملا در اختیار تیمت
۲۲ دی ۱۳۹۶ ساعت ۲۰:۲۰:۴۸
پاسخ
3
255
مهدی کرمی الیگودرز
ایول امیری
۲۲ دی ۱۳۹۶ ساعت ۲۰:۲۰:۳۰
پاسخ
3
247