بازگشت فوتبال به رشت‎؛ پایان 1210 روز انتظار

بازگشت فوتبال به رشت‎؛ پایان 1210 روز انتظار

4057
18:14
11 مرداد 1396
فردا، پایان 1210 روز دوری رشت از میزبانی‌های لیگ برتر است.

وبسایت رسمی برنامه نود - فردا، پایان 1210 روز دوری رشت از میزبانی لیگ برتر است. 

به گزارش وبسایت نود، فوتبال رشت این بار با سپیدرود به لیگ برتر بازگشت. رشتی‌ها از فردا حداقل تا یک فصل با سپیدرود از شهرهای مختلف و تیم‌های مختلف میزبانی می‌کنند. تیمی که برای قدیمی‌ترها آنقدر خاطره ساخته که در همه این سال‌ها با خاطرات‌شان، شهر را از تب و تاب فوتبال دور نکنند. حالا هم خودش را با نسل جدید چفت و بست می‌‌کند.

سیاه‌جامگان اولین مهمان جدید رشتی‌هاست. این شهر فوتبالی که سال‌ها با استقلال رشت، داماش و پگاه آخر هفته‌ها را به سراغ تماشای فوتبال لیگ برتری می‌گذراند، سه فصل از سطح اول فوتبال دور بود. اما فردا، پایان 1210 روز انتظار میزبانی در لیگ برتر فوتبال است. رشتی‌ها از تاریخ 22 فروردین 93 با سقوط داماش به لیگ یک تا حالا انتظار بازگشت دوباره به آغوش لیگ برتر را کشیده بودند. بیست‌وچهار ساعت دیگر این انتظار 1210 روزه به پایان می‌رسد و بار دیگر آخر هفته‌های رشت به خود، رنگ و بوی فوتبال می‌گیرد. دو فصل بعد از رشت، شهر رقیب یعنی انزلی هم از لیگ برتر سقوط کرد تا گیلانی که زمانی در لیگ برتر دربی برگزار می‌کرد، بدون نماینده باشد. حالا با میزبانی سپیدرود، هیجان به استان گیلان هم برگشته است.

 

14001

نظرات کاربران
بارسا
به خاطر خاطرات ماندگار و زیبایی که از چهار سال زندگی دانشجویی در رشت دارم ، این شهر زیبا و مردم دوست داشتنی اون رو بعد از شیراز ، شهر دوم خودم می دونم. به تمام گیلانی ها تبریک میگم و واسشون آرزوی بهترین ها میکنم و امیدوارم خیلی زود ما شیرازیها هم به اون چه استحقاقش رو داریم در فوتبال کشور برسیم . به امید یک فجر یا برق لیگ برتری برای شیراز زیبا.....
۱۲ مرداد ۱۳۹۶ ساعت ۰۱:۰۲:۳۲
پاسخ
4
39
امیر
واقعا باید به این تیم رسیدگی کنند با این همه هوادار که همه تیما ارزوشو دارند
۱۲ مرداد ۱۳۹۶ ساعت ۰۰:۵۵:۴۳
پاسخ
2
33
رضا
حیف که مسئولین گیلان لیاقت این همه هوادار رو نمی دونن
۱۲ مرداد ۱۳۹۶ ساعت ۰۰:۵۰:۰۷
پاسخ
2
40
RezaNrzdh
بی صبرانه منتظریم که فردا اولین بازی سپید رود توی لیگ برتر در ورزشگاه عضدی شروع بشه. سپید رود طرفدارای فوق العاده ای داره وقتی دسته دو و دسته یک بود ورزشگاه جای سوزن انداختن نبود و کل ورزشگاه پر میشد. حیف که فردا اعلام شده فقط 4000 نفر ظرفیت وجود داره.
۱۲ مرداد ۱۳۹۶ ساعت ۰۰:۰۱:۳۴
پاسخ
2
40
اشکان
دنیا فقط رشت . تیم فقط سپیدرود به امید اولین برد لیگ برتری برای سپیدرود
۱۱ مرداد ۱۳۹۶ ساعت ۲۳:۵۴:۲۰
پاسخ
7
41
صدرا
شییییره
۱۱ مرداد ۱۳۹۶ ساعت ۲۳:۱۶:۴۸
پاسخ
5
36
Nima
ایران گیلان سپیدرود
۱۱ مرداد ۱۳۹۶ ساعت ۲۳:۱۳:۵۳
پاسخ
3
45
solo
سپیدرود/ موناکوی گیلان
۱۲ مرداد ۱۳۹۶ ساعت ۰۲:۲۴:۲۴
0
23