بازی‌های همبستگی کشورهای اسلامی؛ براری طلای دسته ۱۰۵ کیلوگرم را بر گردن آویخت

بازی‌های همبستگی کشورهای اسلامی؛ براری طلای دسته ۱۰۵ کیلوگرم را بر گردن آویخت

743
16:44
27 اردیبهشت 1396
محمدرضا براری در پایان رقابت‌های دسته ۱۰۵ کیلوگرم مسابقات وزنه‌برداری بازی‌های کشورهای اسلامی مدال طلا را از آن خود کرد.

وبسایت رسمی برنامه نود - محمدرضا براری در پایان رقابت‌های دسته ۱۰۵ کیلوگرم مسابقات وزنه‌برداری بازی‌های کشورهای اسلامی مدال طلا را از آن خود کرد.

به گزارش سایت نود، پنجمین روز از رقابت‌های وزنه‌برداری بازی‌های کشورهای اسلامی با برگزاری مسابقات دسته 105 کیلوگرم در سالن آزال کلاب پیگیری شد که محمدرضا براری و رضا آقازاده وزنه‌برداران کشورمان به مصاف 5 حریف دیگر خود رفتند.

در حرکت یکضرب آقازاده ابتدا وزنه 164 کیلوگرمی را مهار کرد، اما در دومین حرکت موفق به مهار وزنه 170 کیلوگرمی نشد. وی در سومین حرکت نیز در مهار این وزنه موفق عمل نکرد تا با 164 کیلوگرم با عنوان پنجمی به کار خود پایان دهد.

محمدرضا براری دیگر نماینده کشورمان در این دسته در نخستین حرکت یک‌ضرب وزنه 175 کیلوگرمی را بالای سر برد، اما در دومین حرکت در مهار وزنه 179 کیلوگرمی ناکام بود. براری در حرکت سوم پشت وزنه 181 کیلوگرمی که رکورد آسیا بود قرار گرفت، اما این بار هم موفق نبود تا با همان 175 کیلوگرم با دومی در حرکت یک ضرب به کارش پایان دهد.

سلوان العفوری وزنه بردار عراقی در این حرکت با ثبت 176 کیلوگرم اول شد.

* حرکت دوضرب:‌

حرکت دوضرب برای رضا آقازاده با وزنه 202 کیلوگرم آغاز شد که این وزنه بردار موفق به مهار آن شد. وی برای دومین حرکت خود وزنه 205 کیلوگرم را انتخاب کرد و این وزنه را نیز بالای سر برد، اما در سومین حرکت موفق به مهار وزنه 217 کیلوگرمی نشد تا با مجموع 369 کیلوگرم و جایگاه پنجم به کار خود پایان دهد.

محمدرضا براری در اولین حرکت دوضرب خود وزنه 212 کیلوگرمی را بالای سر برد. وی سپس پشت وزنه 217 کیلوگرمی ایستاد، اما موفق به بالا بردن این وزنه نشد. براری در آخرین شانس خود وزنه 220 کیلوگرمی را بالای سر برد و تا با مجموع 395 کیلوگرم به مدال طلا برسد.

سلوان العفوری از عراق با مجموع 391 کیلوگرم دوم شد و ایوان افرموف از ازبکستان به مدال برنز رسید.

39046

نظرات کاربران