بازیکنان نفت تهران در آستانه تحریم بازی مقابل فولاد

بازیکنان نفت تهران در آستانه تحریم بازی مقابل فولاد

6967
12:28
08 دی 1396
بازیکنان تیم نفت عزم خود را جزم کرده تا به هر طریق ممکن و در پی اعتراض به مشکلات متعددی که دارند مقابل فولاد خوزستان به میدان نروند.

وبسایت رسمی برنامه نود - بازیکنان تیم نفت عزم خود را جزم کرده تا به هر طریق ممکن و در پی اعتراض به مشکلات متعددی که دارند مقابل فولاد خوزستان به میدان نروند.

به گزارش وبسایت نود و به نقل از فارس ، در حالی که قرار است امروز دیدار نفت تهران و فولاد خوزستان در ورزشگاه تختی برگزار شود اما به دلیل اتفاقات رخ داده و بلاتکلیفی بازیکنان تهرانی آنها قصد ندارند امروز مقابل فولاد به میدان بروند.

نفتی‌ها که بدون کادر فنی و حتی بدون مدیریت هستند امروز راهی استادیوم خواهند شد اما حاضر به بازی کردن نیستند چرا که می‌خواهند اعتراض خود را به این وسیله به گوش مسئولان فدراسیون فوتبال و مسئولان ورزشی کشور برسانند. چرا که آنها معتقدند اگر امروز مقابل فولاد به میدان بروند هفته آینده هم مجبور خواهند شد در بازی با پرسپولیس وارد زمین شوند.

از آنجایی که بازی امروز نفت و فولاد قرار است به صورت مستقیم از تلویزیون پخش شود نفتی‌ها قصد به میدان رفتن ندارند و با این کار فشار به فدراسیون فوتبال و سازمان لیگ بیاورند چرا که اسپانسرهایی که طرف قرارداد با سازمان لیگ هستند خواهان این خواهند بود تا بازی انجام شود اما وقتی نفتی‌ها به زمین نروند این موضوع برای سازمان لیگ هم از نظر مالی ضرر و زیاد هنگفتی را به بار خواهد آورد.

با این وجود نفتی‌ها در حال رفتن به ورزشگاه هستند اما تصمیم قطعی خود را گرفته‌اند تا بازی نکنند.

 

1004

نظرات کاربران
3
یکبار بازب نکنید یه ضرر حسابی به اسپانسر ها و فدراسیون وارد بشه بلکه اوضاع یه تکانی بخوره. یا رومی روم یا زنگی زنگ
۰۸ دی ۱۳۹۶ ساعت ۱۷:۰۵:۴۴
پاسخ
0
22
jd.dri
خوب فدراسیون نصف پول اسپانسر و به بازیکنان نفت بده تا مشکل موقتآ حل شه
۰۸ دی ۱۳۹۶ ساعت ۱۶:۱۰:۵۵
پاسخ
3
15
ناصر
پاس رو اونطوری نابودش کردن صباباتری رو با اون وضع فرستادن دسته یک حالا هم نوبت نفته
۰۸ دی ۱۳۹۶ ساعت ۱۶:۱۰:۱۰
پاسخ
1
29