بازیکن سپاهان به صورت رسمی از فوتبال خداحافظی کرد

بازیکن سپاهان به صورت رسمی از فوتبال خداحافظی کرد

10286
15:02
02 آبان 1396
بازیکن سابق سپاهان رسما از دنیای فوتبال به عنوان بازیکن خداحافظی کرد.

وبسایت رسمی برنامه نود - بازیکن سابق سپاهان رسما از دنیای فوتبال به عنوان بازیکن خداحافظی کرد.

به گزارش وب سایت نود و به نقل از سایت باشگاه سپاهان، هادی جعفری بازیکن سابق سپاهان رسما از دنیای فوتبال به عنوان بازیکن خداحافظی کرد.

وی که دوران درخشانی را در سپاهان گذراند و با این تیم سابقه دو قهرمانی لیگ برتر، سه قهرمانی جام حذفی و حضور در جام باشگاه های جهان را در کارنامه دارد، پس از سپاهان در تیم هایی مثل گسترش فولاد تبریز، ابومسلم خراسان و شهرداری اراک بازی کرد و امسال نیز به طور رسمی با مستطیل سبز وداع کرد.

جعفری در این باره به پایگاه خبری سپاهان گفت: امسال ترجیح دادم که دیگر بازی نکنم و به عنوان بازیکن از دنیای فوتبال با همه خاطراتی که از آن دارم خداحافظی کنم. اخیرا در کلاسهای مربیگری شرکت کرده ام و اگر خدا بخواهد امیدوارم در این عرصه موفق باشم.

وی ادامه داد: از همه کسانی که در این سالها مرا یاری کردند به ویژه هواداران سپاهان که هنوز هم مرا فراموش نکرده اند بی نهایت سپاسگزارم. من بهترین خاطرات عمرم را در این تیم داشته ام و حالا هم که دیگر بازی نمی کنم خود را هوادار سپاهان می دانم و امیدوارم این تیم هر چه زودتر دوباره اوج بگیرد.

 

2051

نظرات کاربران
سپاهان جهانی
ان شاءالله همیشه موفق باشی هادی خان جعفری با این که اون موقع خیلی بازیکن ستاره نداشتیم،اما همه بازیکنامون با غیرت بودند و روی اسم سپاهان تعصب داشتند و همین عامل موفقیت تیم بود
۰۳ آبان ۱۳۹۶ ساعت ۰۳:۵۴:۳۷
پاسخ
0
27
مسعود
هادی جان همیشه تو قلب ما هوادارای سپاهان میمونی به خاطرزحماتی که کشیدی برای سپاهان ازت ممنونیم
۰۲ آبان ۱۳۹۶ ساعت ۱۹:۴۹:۱۱
پاسخ
3
31
علی رضــا
به تنهایی به اندازه بسیاری از اسطوره هــای سـرخ آبـی افتخار کسب کرده... پیروز باشی مرد طلایی پوش..
۰۲ آبان ۱۳۹۶ ساعت ۱۸:۵۷:۴۴
پاسخ
35
53
Amir
به پسرایتالیایی شما ۶۶۶ تایی نشو(: مانمی خوام برسی اون به کی پر۴س پو۶لیس شما هروقت رفتی فینال قهرمان لیگ آسیا بعدبیاکری بخن البته اگه دوبار۶۶۶ تایی نشید (: #آرزو بر جوانان عیب نیست(:
۰۳ آبان ۱۳۹۶ ساعت ۰۲:۴۵:۵۲
2
25
پسر ایتالیایی
جو نگیرتت. انقد خودتونو با پرسپولیس مقایسه نکنید. بدو تا برسی ی ی ی ی ی ی ی ی ی ی ی ی ی ی ی ی ی ی ی ی ی ی ی ی ی ی ی ی ی ی ی ی ی ی
۰۲ آبان ۱۳۹۶ ساعت ۲۲:۴۸:۱۱
34
11
دوستان این کیه؟
کیه؟
۰۲ آبان ۱۳۹۶ ساعت ۲۲:۴۱:۵۱
18
9