بازیکن پاریسن ژرمن از برکناری اونای امری در پایان فصل خبر داد

بازیکن پاریسن ژرمن از برکناری اونای امری در پایان فصل خبر داد

7034
00:50
05 فروردین 1397
بازیکن پاریسن ژرمن از اخراج سرمربی این تیم در پایان فصل خبر داد.

وبسایت رسمی برنامه نود - بازیکن پاریسن ژرمن از اخراج سرمربی این تیم در پایان فصل خبر داد. 

به گزارش وبسایت نود، توماس مونیر بلژیکی که پس از پیوستن دنی آلوز به پاریسن ژرمن در این فصل اکثرا نیمکت نشین بوده در جدیدترین اظهارات خودش عنوان کرده پس از مشخص شدن سرمربی جدید این تیم فرانسوی در تابستان درباره آینده اش تصمیم خواهد گرفت. 

مونیر به نقل از ESPN گفته:

من دیگر ۱۸ ساله نیستم. ۲۶ سال دارم و به خوبی از توانایی هایم آگاه هستم. من باید در جریان وضعیتم در باشگاه قرار بگیرم. پی اس جی در جریان خواسته من است اما فعلا باید صبر کنم چون در پایان فصل خیلی چیزها از حمله مربی تیم تغییر خواهند کرد. 

اعتماد بنفس من نسبت به دو سال پیش بیشتر شده است. احساس می کنم از زمان پیوستن به پی اس جی از نظر تاکتیکی و تکنیکی پیشرفت کردم. من با راحتی بیشتری بازی می کنم. 

۲۰۳۱

نظرات کاربران
Psg
خدا رو شکر.برو خیالمون راحت شده.با این همه بازیکن هیچ کاری نکردی.بن عرفا رو گزاشتی با بچه ها بازیکنها.لوکاسو دادی رفت.داوید لوییزو هم همون موقع که اومدی دادی رفت.فقط خراب کردی تیمو.برو به سلامت.برو با همون سویا کار کن.جنبه نداری با بازیکنان سطح بالا کار کنی.
۰۵ فروردین ۱۳۹۷ ساعت ۰۶:۲۱:۲۳
پاسخ
4
46
روانپزشک مستاجر
در اینکه امری مربی ترسویی هست شکی نیست اینو مقابل بارسا بایرن و رئال ثابت کرد اما همین سویا افتخاراتش بیشتر از پاریسه!! 5 تا قهرمانی اروپا مگه شوخیه؟ اینایی که طرفداری پاریس رو میکنن واقعا من موندم میدونن این تیم کمتر 50 سال قدمت داره یا نمیدونن؟
۰۵ فروردین ۱۳۹۷ ساعت ۲۳:۵۵:۴۸
1
8
محمود
عزیزم سویا تیم محلات در خونتون نیست سویا الان جزو ۸تیم برتر لیگ قهرمانان است پس احترام بزار اگه میخوای احترام بهت بزارن
۰۵ فروردین ۱۳۹۷ ساعت ۱۴:۴۸:۰۶
3
30
شایان+
قشنگ این تیم پی اس جی بد آموزی داره!!!! آخه به بازیکن چه ربطی داره که مربی اخراج مییشه و تازه یه بازیکن داره این خبرو میده!!!! دمت رئال گرم که نابودت کرد.
۰۵ فروردین ۱۳۹۷ ساعت ۰۶:۱۲:۳۴
پاسخ
11
48