بازیکن پرسپولیس به مراسم برترین‌های عراق دعوت شد

بازیکن پرسپولیس به مراسم برترین‌های عراق دعوت شد

1645
15:02
24 آذر 1397
بازیکن عراقی پرسپولیس به مراسم برترین‌های عراق دعوت شد.

به گزارش وب سایت نود،  بشار رسن بازیکن عراقی تیم فوتبال پرسپولیس که امروز با ایرج عرب سرپرست این باشگاه دیدار کرد عصر امروز راهی کشور عراق خواهد شد.

رسن چند روز قبل به عنوان بهترین بازیکن سال عراق انتخاب شد و قرار است فردا شب در مراسمی که به همین خاطر برگزار می‌شود شرکت کند.

رسن که عضو تیم ملی عراق هم هست از یکی دو روز دیگر به اردوی تیم کشورش اضافه خواهد شد تا برای جام ملت‌های آسیا آماده شوند.

2051

نظرات کاربران
ملیحه
جا داره از بشار رسن مطلب ویژه ای نوشت بازیکن خیلی جوون که ۲۱ یا ۲۲ سالشه...تو اوج جوونی و کورس مسابقات مادرش رو از دست داد و ضربه روحی بزرگی خورد ولی به خاطر هواداران پرسپولیس واقعا متعصب بازی کرد ..منضبط ترین بازیکن عراقی که تاحالا دیدم ...چقدر هم باادب و فهمیده است .....خیلی هم صادق چون اعتراف کرد اوایل که اومده بود پرسپولیس تا دقیقه ۵۵ فقط میتونست کورس بزاره وکم میاورد از نظر بدنی و رفته رفته زیر نظر مارکو و برانکو تبدیل به بازیکنی شد که ۹۰ دقیقه کورس میتونه بزاره...هر چقدر باهاش تمدید کنن بازم کمه
۲۴ آذر ۱۳۹۷ ساعت ۱۹:۵۴:۵۲
پاسخ
0
12
ده دیقه ده نفره
اول تبریک به بشار رسن بازیکن آرام و مودب و تکنیکی پرسپولیس دوم این که کرار بی انضباط ترین بازیکن عراقی و مارکوپولوی فوتبال لیگ ایران از حسادت میگه من بهترین بازیکن عراقی لیگ ایرانم . مشک آن است که خود ببوید نه آن که عطار بگوید.
۲۴ آذر ۱۳۹۷ ساعت ۱۷:۱۹:۱۵
پاسخ
0
53
پرنسس قرمز
به جدا از تعصب رنگی واقعا علاوه بر تکنیک رسن فوق العاده با اخلاق و معدب هستش! کاش بعضی از بازیکنا یاد می گرفتن...!
۲۴ آذر ۱۳۹۷ ساعت ۱۶:۲۶:۵۷
پاسخ
1
71
مانی
فرق برانکو و پرس با شفرو اس بشار بهترین عراق اون یکی چه عرض کنم
۲۴ آذر ۱۳۹۷ ساعت ۱۵:۵۵:۱۶
پاسخ
2
56
ریش قرمز
موفق باشی بشار
۲۴ آذر ۱۳۹۷ ساعت ۱۵:۱۴:۴۱
پاسخ
1
79