باز شدن پرونده انضباطی در یوفا علیه منچستریونایتد

باز شدن پرونده انضباطی در یوفا علیه منچستریونایتد

2485
18:37
11 مهر 1397
دلیل باز شدن این پرونده قضایی تاخیر در شروع بازی سه شنبه شب عنوان شده است.

وبسایت رسمی برنامه نود - دلیل بازشدن این پرونده انضباطی تاخیر در شروع مسابقه سه شنبه شب بوده است.

به گزارش وبسایت نود و به نقل از بی‌بی‌سی، اتحادیه فوتبال اروپا (یوفا) پرونده ای انضباطی را علیه باشگاه منچستریونابتد گشوده است. علت این مسئله تاخیر ۵ دقیقه ای در شروع مسابقه این تیم با والنسیا در رقابت های لیگ قهرمانان عنوان شده است. 

مربی تیم منچستریونایتد در مسیر محل اقامت تیم (هتل لوری) در مرکز شهر منچستر تا ورزشگاه اولدترافورد با ترافیک مواجه شده است.

ژوزه مورینیو گفته پلیس با قراردادن اسکورت برای اتوبوس تیم مخالفت کرده اما پلیس کلان شهر منچستر با انتشار اطلاعیه ای عنوان کرده اسکورت تنها زمانی استفاده می‌شود که بازیکنان تحت خطر باشند. 

این نهاد در ادامه بیانیه خود می‌افزاید مشورت لازم با باشگاه ها در طول ماه ها انجام شده تا کاروان تیم ها در مسیر رسیدن به ورزشگاه با ترافیک مواجه نشوند و در بهترین زمان سفر خود را تنظیم کنند.

البته در کنار این اخبار، گفته شده علت اصلی دیر راه افتادن تیم به سمت ورزشگاه، گفتگوی مورینیو با اعضای تیم بوده که به دلیل نتایج اخیر، بیش از حد به طول انجامیده و کار به درگیری لفظی نیز کشیده شده است.

در این مسابقه که با تساوی بدون گل یونایتد و والنسیا بخ پایان رسید، علیه تیم اسپانیایی نیز پرونده ای انضباطی باز شده است؛ چرا که شنیده شده علیرغم اعلام ساعتی جدید برای شروع بازی (۲۰:۰۵ به جای ۲۰:۰۰ به وقت انگلستان) دو تیم باز هم دیرتر از موعد مقرر رختکن را ترک کرده اند.

یکی دیگر از تخلفات والنسیا در این مسابقه، استفاده بازیکنان ذخیره این تیم از محافظ های گردن همراه با نام واضح تولید کننده در طول زمان گرم کردن بوده است. 

7712

نظرات کاربران