باشگاه استقلال از پروپیچ به فیفا شکایت کرد

باشگاه استقلال از پروپیچ به فیفا شکایت کرد

7053
10:37
26 تیر 1395
برخلاف اینکه گفته می‌شد مهاجم فصل گذشته آبی پوشان از این باشگاه شکایت کرده این باشگاه استقلال است که از این بازیکن شکایت کرده است.

وبسایت رسمی برنامه نود - برخلاف اینکه گفته می‌شد مهاجم فصل گذشته آبی پوشان از این باشگاه شکایت کرده این باشگاه استقلال است که از این بازیکن شکایت کرده است.

به گزارش وب سایت نود و به نقل از فارس، پروپیچ مهاجمی که فصل گذشته در تیم استقلال نتوانست کارایی لازم را داشته باشد برای فصل جدید در لیست مازاد آبی پوشان قرار گرفت اما پیش از این که باشگاه به صورت رسمی این موضوع را اعلام کند این بازیکن بدون هماهنگی با باشگاه این تیم را ترک کرد.

در مدت گذشته اخباری مبنی بر این منتشر شد که پروپیچ برای گرفتن حق و حقوق خود از این باشگاه شکایت کرده است اما به گفته بهرام افشارزاده سرپرست باشگاه استقلال به خبرنگار ورزشی فارس این باشگاه استقلال است که با استخدام یک وکیل ایتالیایی از این بازیکن به فیفا شکایت کرده است.

افشارزاده در این زمینه می گوید: یک وکیل کاربلد ایتالیایی استخدام کرده ایم تا در فیفا به شکایت استقلال به صورت کامل و جامع رسیدگی کند. پروپیچ بدون اطلاع باشگاه اقدام به ترک ایران کرده است و باید در باشگاه حاضر می شد و با ما به جلسه می نشست.

 

2051

نظرات کاربران
فيفا
كل پولشو ميگيره مثل اب خوردن
۲۷ تیر ۱۳۹۵ ساعت ۰۰:۱۶:۵۴
پاسخ
3
10