باشگاه استقلال: غفوری، تیام ،جباروف و ابراهیمی تمدید می‌کنند

باشگاه استقلال: غفوری، تیام ،جباروف و ابراهیمی تمدید می‌کنند

12230
17:00
11 تیر 1397
باشگاه استقلال با صدور اطلاعیه‌ای خطاب به هوادارانش اعلام کرد که قرارداد ستاره‌های این تیم به زودی تمدید می‌شود.

وبسایت رسمی برنامه نود - باشگاه استقلال با صدور اطلاعیه‌ای خطاب به هوادارانش اعلام کرد که قرارداد ستاره‌های این تیم به زودی تمدید می‌شود.

به گزارش وب سایت نود، سایت باشگاه استقلال با صدور اطلاعیه‌ای آخرین وضعیت این باشگاه و نحوه قرارداد با بازیکنان را تشریح کرد.در این اطلاعیه آمده است:

 

درباره بازیکنانی که بحث تمدید قرارداد آنها مطرح است باید توضیحاتی ارائه شود:

مدیرعامل باشگاه به صورت مستقیم با این بازیکنان در حال مذاکره است و شایعاتی که در این خصوص مطرح می‌شود، واقعیت ندارد. هواداران عزیز مطمئن باشند اطلاعات درست و دقیق به صورت رسمی و خیلی زود از جانب باشگاه در اختیار آنها قرار میگیرد.

مشکلی برای تمدید قرارداد بازیکنانی مانند امید ابراهیمی، وریا غفوری و سرور چباروف وجود ندارد. صحبت های خوبی با غفوری و ابراهیمی انجام شده و در حال انجام است. این بازیکنان هم به زودی و با امضای قرارداد به تمرینات اضافه می‌شوند تا تیم استقلال به صورت کامل و با قدرت تمام تمریناتش را ادامه دهد و آماده مسابقات شود.تیام نیز یک سال دیگر با باشگاه قرارداد دارد و طی روزهای آینده، او هم به تمرینات بازخواهد گشت.

استقلال تا به امروز در نقل و انتقالات عملکرد قابل قبولی داشته و نفرات مورد نظر سرمربی محترم جذب باشگاه شده اند و قراردادهای باقی مانده نیز خیلی زود امضا می‌شود. در نیم فصل گذشته نیز چنین شرایطی وجود داشت و شایعات مختلفی مطرح شد اما در نهایت دیدیم که در آرامش و زمان مناسب با بازیکنان خوبی مانند تیام قرارداد امضا شد که یکی از بهترین های لیگ قهرمانان بود. هواداران عزیز استقلال مطمئن باشند اتفاق خوبی که در نیم فصل رخ داد، حالا هم تکرار خواهد شد و در زمان مناسب با ستاره های مورد نظر باشگاه تمدید قرارداد خواهد شد.

 

2051

نظرات کاربران
محمد امین
اینا مطمئنا می خوان وعده‌های الکی بدن
۱۲ تیر ۱۳۹۷ ساعت ۰۵:۴۰:۲۹
پاسخ
1
5
zahrw Taji
امیدواریم... اقای افتخاری یه حرکتی بزن ما همه ستاره هامونو میخوایم
۱۲ تیر ۱۳۹۷ ساعت ۰۰:۳۴:۲۳
پاسخ
5
8
عمرتاجی
چیزی غیراین غیرقابل قبوله بعدچندفصل نوبت آقایی تاج کبیره بی شک
۱۲ تیر ۱۳۹۷ ساعت ۰۰:۲۸:۱۹
پاسخ
5
7
مصطفی
کاوه و رابسون هم گفتن تمدید میکنند دیدیم چی شد افتخاری و توفیقی باید برن اصلا چیزی از امضا قرار داد بلد نیستن
۱۱ تیر ۱۳۹۷ ساعت ۲۳:۵۴:۳۸
پاسخ
4
8
تا ابد آبی
مگه زمانی مناسبی مونده که اینا میخوان تو زمان مناسب تمدید کنن دیروز تیام استوری گذاشته که باشگاه هیچ اقدامی نمیکنه امروزم وریا غفوری پست گذاشته از شرایط تمدید کردن بازیکن ها ناراضیه فقط بلدن عوام فریبی کنن ....
۱۱ تیر ۱۳۹۷ ساعت ۲۲:۳۸:۱۸
پاسخ
5
22
A
استاد دانشگاه میشناسم که با n تا مقاله ی علمی داره پنج میلیون در ماه حقوق میگیره که میشه سالی ۶۰ میلیون. اون وقت اینا غر میزنن که بی پولی هست. بله عزیز من. بی پولی هست ولی برای همه هست. پول بیشتر میخوای برو همون کشورهای عربی ولی اگه رفتی دیگه منت پول رو سر مردم نذار، ادعای اسطوره بودن هم نکن. بگو برای پول رفتم. کسی هم شاکی نمیشه.
۱۱ تیر ۱۳۹۷ ساعت ۲۲:۳۷:۲۸
پاسخ
6
26
Mahdi
خب درنتیجه بدبخت شدیم هیچکدوم نمیمون:)
۱۱ تیر ۱۳۹۷ ساعت ۲۲:۳۷:۱۴
پاسخ
5
16
حمید
امیری بیرانوند ابراهیمی مجید حسینی صد درصد ترانسفر میشوند با این نرخ ارز وعده الکی به هوادار ندید
۱۱ تیر ۱۳۹۷ ساعت ۲۲:۳۲:۱۳
پاسخ
7
18
مرتضي
وزير دو و نيم ميليون دلار رو داد ؟
۱۱ تیر ۱۳۹۷ ساعت ۲۲:۲۶:۴۴
پاسخ
15
16
فدای استقلالم
بسوزید جعلپولیسی ها بسوزید
۱۱ تیر ۱۳۹۷ ساعت ۲۲:۲۱:۳۹
پاسخ
25
30
حسام
نیم فصل فقط یک بازیکن گرفتید این همه سر و صدا نداره!چند فصل یه دفاع چپ نداریم همیشه هم از همونجا ضربه خوردیم.یا برای جپارف یه جانشین نصف و نیمه هم نداریم یا حتی بازیکن مکمل که کنار تیام بازی کنه نداریم.پس انچنان شرایط ایده الی در کار نیست!! در ضمن حالا که بازیکنان اصلی قرار است دیرتر به تیم اضافه بشن اون مربی بدنسازی که شفر با خودش اورده برای تمام فصل باهاش قرارداد ببندید تا کنار تیم باشه.این بدنسازی و اماده سازی پیش فصل را سه فصل که جدی گرفته نمیشه و هر چی ضربه خوردیم از همین اماده سازی پیش فصل بوده.ما انتظارات غیر معقول نداریم.ترابی سروش و...رفتند پرسپولیس مبارکشون باشه.ما کاری به اونا نداریم.این داستان چشم و هم چشمی که دو فصل گریبانمون گرفته را هم تموم کنید.همین بازیکنای اصلی حفظ بشن.یه مهاجم تموم کننده خیلی خوب هم جذب بشه.
۱۱ تیر ۱۳۹۷ ساعت ۲۲:۲۱:۲۴
پاسخ
6
23
لر
انشالله.... به یاری خدا همشون امسال تو تیم استقلال بمانند و افتخار افرین کنند....
۱۱ تیر ۱۳۹۷ ساعت ۲۲:۰۹:۱۱
پاسخ
12
22
✔✰✰سجاد✰✰✔ ✰S47✰
دیگه چه فایده دیر شد دیگه.... زمان از دست رفت... متاسفیم که مدیریت پرافتخارترین باسگاه ایران رو سپردن به شماها تا اینطور تیم رو در به داغون کنید... ولی ما هواداران ساکت نمیشینیم و نمیزاریم وضع اینجور بمونه
۱۱ تیر ۱۳۹۷ ساعت ۲۲:۰۰:۱۴
پاسخ
13
20
The Nostalgia
با سلام. سال قبل تیام با اینکه زیاد آماده نبود اما خداییش برامون خوب بازی کرد که البته یکی از دلایلش این بود که با درخشش تو آسیا به تیمهای متمول بپیونده. اما اگه امسال به ایران برگرده امیدوارم که تیام انگیزه برای بازی در ایران رو داشته باشه و مثل پارسال و اوایل امثال خوب و تاثیر گزار باشه.
۱۱ تیر ۱۳۹۷ ساعت ۲۱:۵۶:۴۷
پاسخ
12
42
وحید ۴×۶
مبلغ قرار داده تیام و جبارف چقدره؟
۱۱ تیر ۱۳۹۷ ساعت ۲۱:۵۱:۴۴
پاسخ
43
38
...
خیلی زیاده در حد توان پرسپولیس نیست
۱۲ تیر ۱۳۹۷ ساعت ۰۰:۵۸:۲۸
6
18
yasin
سروش و ترابی چقدره ب نظرت؟
۱۲ تیر ۱۳۹۷ ساعت ۰۰:۲۰:۰۰
8
23
Hamed
شما نگران نباش پول تیام و جبارف و ابراهیمی و غفوری به اندازه قرارداد ترکمانچای ترابی نمیشه
۱۱ تیر ۱۳۹۷ ساعت ۲۳:۵۴:۳۲
8
30