باشگاه بارسلونا درگذشت حجت‌الاسلامی را تسلیت گفت

باشگاه بارسلونا درگذشت حجت‌الاسلامی را تسلیت گفت

15085
16:06
12 فروردین 1394
باشگاه بارسلونا درگذشت خبرنگار ورزشی خبرگزاری تسنیم را تسلیت گفت.

وبسایت رسمی برنامه نود - باشگاه بارسلونا درگذشت خبرنگار ورزشی خبرگزاری تسنیم را تسلیت گفت.

به گزارش وب سایت نود و به نقل از تسنیم، باشگاه بارسلونای اسپانیا با ارسال ایمیلی به خبرگزاری تسنیم درگذشت میلاد حجت‌الاسلامی، خبرنگار این خبرگزاری را در سانحه سقوط هواپیمای A320 تسلیت گفت و ابراز همدردی کرد.

پرواز شماره 9525 خطوط هوایی ژرمن وینگز روز سه‌شنبه هفته گذشته در حالی که از بارسلونا به‌‌مقصد دوسلدورف آلمان پرواز می‌کرد در کوه‌های آلپ سقوط کرد و 150 نفر شامل 144 مسافر و 6 خدمه‌ جان خود را از دست دادند. نام میلاد حجت‌الاسلامی و حسین جوادی از خبرگزاری تسنیم و روزنامه وطن امروز میان قربانیان و جان‌باختگان این حادثه دلخراش بود.

در ایمیل ارسالی باشگاه بارسلونا آمده است:

" اجازه بدهید از جانب دپارتمان ارتباطات باشگاه بارسلونا صمیمانه‌ترین تسلیت خود را بابت از دست دادن میلاد حجت‌الاسلامی، خبرنگار شما اعلام کنم. همچنین قدردان شما می‌شوم اگر این ابراز همدردی من را هم به خانواده و دوستان او برسانید."

" ما می‌دانیم که چند روز پیش از این حادثه تلخ سقوط هواپیمای ژرمن‌وینگز در کوه‌های آلپ، میلاد حجت‌الاسلامی در نیوکمپ بوده و بازی بارسلونا برابر رئال‌مادرید در چارچوب مسابقات لالیگا را تماشا کرده است. در این لحظات دشوار ما در خدمت شما هستیم تا هر کاری که از دست‌مان بر می‌آید برای‌تان انجام دهیم. "

با دورود فراوان

آلبرت مونتاگیوت، مدیر ارتباطات باشگاه بارسلونا

اول آوریل2015

 

2051

نظرات کاربران
نیما
به این میگــــــن شعــــــــــــــــــور ، جمال و کمالشونم قــــــــــــربون ، بارسا فــــــــــــــــــــوق العادست !!!
۱۳ فروردین ۱۳۹۴ ساعت ۱۷:۳۴:۴۱
پاسخ
0
4
esteghlal
با اینکه بارسایی نیستم ولی جدی باشگاه فوق العاده فهمیده ومدرنی است
۱۳ فروردین ۱۳۹۴ ساعت ۰۵:۱۶:۰۸
پاسخ
0
4
zeinab
چه با شعووووووووووووور!!!!!!!!!!!!!!!!!!!باور کنید مسولین فدراسیون ایران نمیدونن شام چی خوردن اونوقت اینا حساب تک تک تماشاگراشونم دارن!!!!!!
۱۳ فروردین ۱۳۹۴ ساعت ۰۳:۰۸:۱۴
پاسخ
2
36
hossein
باز هم به بارسا
۱۲ فروردین ۱۳۹۴ ساعت ۲۳:۰۴:۲۳
پاسخ
3
56
Hoseinسطح فرهنگي يك باشگاه بزرگ
سطح فرهنگي يك باشگاه بزرگ رو ميشه اينجا از ريشه احساس كرد
۱۲ فروردین ۱۳۹۴ ساعت ۲۱:۱۵:۲۳
پاسخ
1
76