باشگاه تراکتورسازی به داوری دیدار با فولاد اعتراض کرد

باشگاه تراکتورسازی به داوری دیدار با فولاد اعتراض کرد

1119
17:44
01 آبان 1395
وبسایت رسمی برنامه نود - باشگاه تراکتورسازی پس از دیدار مقابل فولاد خوزستان و اشتباهات داور این مسابقه با نامه‌ای کتبی به فدراسیون فوتبال نسبت به داوری این دیدار اعتراض کرد.

وبسایت رسمی برنامه نود - باشگاه تراکتورسازی پس از دیدار مقابل فولاد خوزستان و اشتباهات داور این مسابقه با نامه‌ای کتبی به فدراسیون فوتبال نسبت به داوری این دیدار اعتراض کرد.

به گزارش وبسایت نود ، باشگاه تراکتورسازی پس از دیدار مقابل فولاد خوزستان و اشتباهات داور این مسابقه با نامه‌ای کتبی به فدراسیون فوتبال نسبت به داوری این دیدار اعتراض کرد.

در این نامه آمده است:
با عنایت به اشتباهات محرز داور دیدار تیم‌های تراکتورسازی و فولاد خوزستان و اخراج ناعادلانه سرمربی تیم فوتبال این باشگاه خواهشمندیم ترتیبی اتخاذ فرمایید ضمن بازبینی دقیق اتفاقات و داوری دیدار دو تیم، نسبت به رفع محرومیت آقای امیر قلعه‌نویی برای بازی آینده تیم اقدامات لازم صورت پذیرد چراکه ورود به زمین و اعتراض در صحنه‌ای که در دقایق اضافه‌شده نیمه دوم این دیدار صورت گرفت از طرف سرمربیان دو تیم بود که به‌صورت یک‌طرفه فقط سرمربی تیم تراکتورسازی اخراج گردید.

 

2020

نظرات کاربران
امیر 6
یه بازی داور واسشون پنالتی نگرفته دارن زمین و زمانو بهم میدوزن.بد عادت شدن این تراکتوریا.
۰۱ آبان ۱۳۹۵ ساعت ۲۳:۴۰:۰۴
پاسخ
22
7
بابك
خخخ شما كه كميته انزباتي رفيقتونه راحت باشيد
۰۱ آبان ۱۳۹۵ ساعت ۲۳:۱۱:۵۶
پاسخ
12
9
تراختور کبیر
اونایی که میاین میگن سرباز میگرین مگه بدشده واسه بازیکنا تیم که امکانات داره هوادار میلیونی داره مربی بزرگ داره میاد اینجا معروف میشه پس سربازی تو تراختور بد نیست
۰۱ آبان ۱۳۹۵ ساعت ۲۲:۳۳:۲۶
پاسخ
16
18
فولاد
آره بد نبست البته برای شما که مفت و مجانی دست پروده ی باشگاهها و مربیان دیگه رو حاضر و آماده میل میکنید
۰۱ آبان ۱۳۹۵ ساعت ۲۳:۳۵:۲۹
15
9
هادی
دقیقا درست گفتی ، خوبه برن ۲ سال پادگان خدمت کنن فوتبالشون نابود بشه برگردن تیمشون ؟ اومدن سرباز به تراکتور بیشتر به نفع خود بازیکناس.
۰۱ آبان ۱۳۹۵ ساعت ۲۲:۴۹:۱۱
7
16
تراختورپاشا
با ما لج بودن لجترم میشن
۰۱ آبان ۱۳۹۵ ساعت ۲۱:۵۴:۰۶
پاسخ
15
21
سعید
داوری ها کاملا مشخصه که به کدوم سمته دارن با داوری رقیب های پرسپولیس رو به در میکنند و در هر بازی به پرسپولیس کمک! امیدوارم مثل پارسال دقیقه 90 ضایع بشن
۰۲ آبان ۱۳۹۵ ساعت ۰۲:۳۶:۲۵
3
16