باشگاه سپاهان: ذوبی‌ها داور بازی را تحت تاثیر قرار ندهند

باشگاه سپاهان: ذوبی‌ها داور بازی را تحت تاثیر قرار ندهند

1769
16:35
04 فروردین 1398
باشگاه سپاهان در آستانه دیدار با ذوب آهن بیانیه‌ای را منتشر کرده است.

به گزارش وبسایت نود، باشگاه سپاهان در آستانه دربی اصفهان مقابل ذوب آهن بیانیه‌ای را به شرح زیر منتشر کرد:

به نام خدا

نوروز فوتبال ایران و لیگ برتر با دربی اصفهان آغاز خواهد شد و این فال نیکی برای هواداران فوتبال ایران است تا از یک بازی همیشه جذاب لذت ببرد.

اما نباید از یاد برد چقدر حرف‌های غیرکارشناسی می‌تواند حساسیت بیجا به این دیدار منتقل کند و از جذابیت‌ها کم کند.
باشگاه سپاهان هم با اینکه اکثر اشتباهات داوری به ضررش اتفاق افتاده و در بازی رفت برابر ذوب‌آهن باوجود پیروزی بیشترین ضرر از داور در یک بازی را متحمل شده سکوت پیشه کرد تا حاشیه تازه‌ای ایجاد نشود.

اما باشگاه محترم ذوب‌آهن با استناد به حرف‌های آقای قلعه‌نویی بعد از بازی با فولاد خوزستان و دستاویز قرار دادن یک سوتفاهم رسانه‌ای، بیانیه‌ای را صادر کرد که در آن سعی شده تیم داوری دربی اصفهان تحت تاثیر قرار بگیرد.

بهتر است فراموش نکنیم این رفتارها - که البته ما آنرا منتسب به ذوب آهنی‌های اصیل نمی‌دانیم - فقط به نمایش پاک یک میدان مسابقه لطمه می‌زند و بهتر است حرفه‌ای گری را جای احساسات لحظه‌ای بگذاریم که گاه منجر به مجیزگویی‌های اغراق آمیز از داوری می‌شود و گاه به رفتارهای گل‌درشت کنار خط می‌انجامد.

فارغ از هر نتیجه ای باشگاه سپاهان و اعضای این تیم جاده صاف کن تیم‌های دیگر نیستند بلکه وارد مبارزه‌ای پاک و جوانمردانه‌ای می‌شوند که انتهای آن سود و بهره‌اش به مردم شریف اصفهان برسد.

دربی اصفهان قرار نیست مثل باقی دربی‌ها یک بازی پر از استرس و بی‌کیفیت باشد.

اینجا همه چیز پاک است و حرف‌ها در زمین زده خواهد شد و در پایان اینکه سپاهان به احترام اهالی فوتبال قصد نداشت بیانیه‌ای پیش از این جشن فوتبالیِ پاک صادر کند اما بعد از بیانیه باشگاه ذوب آهن و بعضی از مصاحبه‌های شائبه دار بر خود واجب دانستیم که نکاتی را برای روشن شدن اذهان عمومی مطرح کنیم.

1004

نظرات کاربران
فقط سپاهان
کجا سپاهان از داوری سود کرده هاااان شما اگ کمی به حق حرف بزنید و فوتبالی باشین میبینین تنها باخت سپاهان روبه روی تراکتور بوده تو تبریز اونم با۲گل خورده که هر دو گل اشتباه بوده اون بازی روبه روی پرسپولیسم که مساوی شد باز با یه پنالتی اشتباه مساوی شد بازم بگمم چرا حرف بیراه و چرت میزنین اخه از اول فصل 8امتیاز از ما گرفتند چه جوری ماسود بردیم نمی دونم اره داداچ حالا برو ۸امتیازو تو جدول حساب کن و ببین خوشحالی تیم های پایتخت واسه اولی و دومی چه جوری بوده
۰۴ فروردین ۱۳۹۸ ساعت ۲۰:۰۷:۰۳
پاسخ
29
13
مهدی
حاشیه های فوتبال در ایران نشانه چیست ؟
۰۴ فروردین ۱۳۹۸ ساعت ۱۹:۳۳:۲۲
پاسخ
0
11
فقط زرد طلایی
هر تیمی با سپاهان بازی داره قبلش بیانیه میده ، تراکتور ، فولاد و حالا ذوب آهن . سپاهان یک بیانیه داد و 100 بیانیه خوند ، داوری ها واقعا افتضاح بوده و سپاهان هم خیلی ضرر کرده . این لیگ هم دو ماه دیگه تموم میشه ، فصل بعد حتما var لازم داره
۰۴ فروردین ۱۳۹۸ ساعت ۱۹:۰۵:۲۸
پاسخ
24
14
Hadi
تیم سپاهان وقتی از این حرفا میزنه احساس میکنم داستان فیلم طنز دارن مینویسن احتمالا دوست دارن نیومده بازی سه امتیازو بدن بهشون شما دیگه چرا آخه داوریا که همجوره باهاتونه
۰۴ فروردین ۱۳۹۸ ساعت ۱۸:۴۴:۱۰
پاسخ
11
23
حسام
شروع این کارا و بیانیه دادنا و شلوغ کاری ها با همین سپاهان بود.تو بازی با استقلال نتیجه هم گرفتن از این کارشون ادامه هم دادن بقیه هم چند باری اقدام کردند.ولی بیشترین شلوغ کاریها از طرف همین سپاهان بوده.مگر کمیته های انضباطی و اخلاق نگفتن دیگه بیانیه بدین شکل ندین؟انتظار یه برخورد محکم با این شیوه نا متعارف داریم.اگر برخورد نکنند بدجور باب میشه
۰۴ فروردین ۱۳۹۸ ساعت ۱۸:۴۱:۵۹
پاسخ
10
18
حامد عالی
همه بازیها یه پنالتی مفت براتون میگیرن، یه پنالتی هم برای حریف نمی گیرن، قبل از هر بازی هم بیانیه میدین.... بابا خیلی رو دارین که از سکوت و متضرر شدن از اشتباهات داوری صحبت می کنید.
۰۴ فروردین ۱۳۹۸ ساعت ۱۸:۲۴:۰۰
پاسخ
11
22
سپاهان
به امید پرگل سپاهان پرافتخار ترین تیم آسیا
۰۴ فروردین ۱۳۹۸ ساعت ۱۸:۰۵:۵۶
پاسخ
25
11
نیما سپاهانی
هر کی جلو سپاهان میرسه از ترس باخت بیانیه میده بلکه داور به دادشون برسه
۰۴ فروردین ۱۳۹۸ ساعت ۱۷:۴۸:۴۵
پاسخ
23
12
عشقممم نیمار
ایشالا همونطور ک علی منصور گفت .. سه حریف مستقیم عشق_تقلال در کسب عنوان قهرمانی میبره ..ک یکیش پدیده بود ..‌الانم سپاهان‌ و‌ در اینده شیش_پولیس :-)
۰۴ فروردین ۱۳۹۸ ساعت ۱۷:۴۴:۰۳
پاسخ
31
6
A7
باشگاه سپاهان و اعضای این تیم جاده صاف کن تیم‌های دیگر نیستند...قابل توجه داشعلی
۰۴ فروردین ۱۳۹۸ ساعت ۱۶:۵۰:۰۲
پاسخ
45
17
تاجی
سپاهان:«باشگاه سپاهان هم با اینکه اکثر اشتباهات داوری به ضررش اتفاق افتاده » رو نیس که. دوما مگه تابش نگفته بود دیگه بیانیه نمیدیم؟ دیگه همه فهمیدن سپاهان از داوری سود برده حتی تیم هم استانیش.
۰۴ فروردین ۱۳۹۸ ساعت ۱۶:۴۶:۵۸
پاسخ
18
81
میلاد سرخ دل
تو لیگ برتر بیانیه سپاهان قهرمان ، تراکتورسازی نایب قهرمان ، استقلال هم سوم و کسب سهمیه ، تو زمین مسابقه صدر جدول هنوز سرخه و تا آخرین بازی هم سرخ خواهد ماند
۰۴ فروردین ۱۳۹۸ ساعت ۱۹:۳۱:۱۳
4
32