باشگاه ماشین سازی: شکایت دروازه‌بان فرانسوی ارتباطی به تیم ما ندارد

باشگاه ماشین سازی: شکایت دروازه‌بان فرانسوی ارتباطی به تیم ما ندارد

2996
21:28
20 تیر 1398
باشگاه ماشین سازی به اظهارات رئیس هیأت فوتبال آذربایجان شرقی واکنش نشان داد.

به گزارش و‌ب‌سایت نود، باشگاه ماشین سازی تبریز با صدور اطلاعیه‌ای اظهارات رئیس هیأت فوتبال آذربایجان شرقی را تکذیب کرد.

در پی اظهارات رئیس هیأت فوتبال آذربایجان شرقی درخصوص شکایت مطرح شده از سوی دروازه‌بان چهار سال قبل ماشین‌سازی (شهرداری‌تبریز)، این باشگاه با صدور اطلاعیه‌ای به این موضوع واکنش نشان داد و نوشت که شکایت دروازه‌بان فرانسوی ارتباطی به این تیم ندارد.

متن اطلاعیه به شرح زیر است:
در پی اظهارات رئیس هیأت فوتبال آذربایجان شرقی مبنی بر شکایت دروازه‌بان پیشین اسپانیایی چهار سال قبل تیم فوتبال ماشین‌سازی شهرداری تبریز و تهدید مطرح شده علیه این باشگاه، به اطلاع می‌رساند که براساس مکاتبات انجام یافته با فیفا و فدراسیون فوتبال، این شکایت ارتباطی به باشگاه ماشین‌سازی‌تبریز ندارد و اظهارات رئیس هیأت فوتبال آذربایجان‌شرقی براساس اطلاعات ناقص ایشان از موضوع بوده است

جهت تنویر افکار عمومی به اطلاع می‌رساند براساس روند قانونی طی شده  در مورخه 2/5/97 آگهی تغییر نام شرکت مجتمع خدماتی فرهنگی ورزشی گسترش فولاد تبریز به شرکت فرهنگی ورزشی ماشین سازی تبریز در اداره ثبت شرکتها و موسسات غیر تجاری تبریز به ثبت رسیده است. به بیانی دیگر، نام باشگاه "گسترش‌فولاد" به "ماشین سازی" تغییر یافته و موضوع مطرح شده از سوی رئیس هیأت فوتبال استان هیچ ارتباطی به باشگاه ماشین‌سازی ندارد.

لازم به یادآوری است که امتیاز باشگاه ماشین سازی شهرداری تبریز نیز طی روندی جداگانه به تیم 90‌ارومیه انتقال یافته و موضوعات و شکایات مطرح شده علیه آن باشگاه، ارتباطی به باشگاه "ماشین‌سازی‌تبریز" ندارد.

شایان ذکر است که حتی در نامه استعلامی فیفا در تاریخ 4 جولای 2019 به فدراسیون فوتبال، از عنوان "وضعیت باشگاه ماشین سازی شهرداری تبریز ( 90 ارومیه)" استفاده شده و همین امر اثبات‌گر عدم ارتباط شکایت ذکر شده به "باشگاه ماشین سازی تبریز" است

به همین منظور باشگاه ماشین سازی تبریز ضمن تکذیب اظهارات رئیس هیأت فوتبال آذربایجان شرقی، مدارک و مستندات قانونی ثبت شده را به شرح ذیل منتشر می‌نماید.

امید است که مسؤولان مربوطه، زین پس با استناد به مستندات و کسب اطلاعات کامل اقدام به اظهارنظر نمایند.

4416

نظرات کاربران
ش پ
شکایت مربوط به ۹۰ ارومیه است مسئولان ارومیه به فکر باشند
۲۱ تیر ۱۳۹۸ ساعت ۰۰:۳۰:۵۳
پاسخ
0
407
پرسپولیس یونایتد
زنوزی ۳تیم داشت. ماشین سازی که ۲سال قبل به لیگ دسته یکسقوط کرده بود (لیگ یک). تراکتور سازی. گسترش فولاد(لیگ برتر)...زنوزی پارسال امتیاز ماشین سازی لیگ یکی رو به ارومیه انتقال داد و اسم تیم شد نود ارومیه... از اون طرف گسترش فولاد رو به ماشین سازی تغییر نام داد!! برای کسایی که در جریان اخبار فوتبال داخلی نیستن ی کم سخته فهمیدنش. البته اتفاق های عجیبی در تبریز در عرصه مالکیت و تغییر نام تیم ها افتاده. مثلا همون ماشین سازی سابق که الان نود ارومیه هستش چون چند سال تحت حمایت شهرداری بود پسوند شهرداری داشت و ماشین سازی شهرداری تبریز خوانده میشد .این در حالی بود که تیم شهرداری تبریز هم وجود داشت و یک تیم مستقل بود و رنگ لباس شهرداری تبریز قرمز هستش. امسال هم که تراکتورسازی تبریز به تراکتور تغییر نام داد.تا سریال تغییر نام و انتقال امتیاز تیم ها در تبریز ادامه داشته باشه.در سایر شهرها هم داماش گیلان و پاس همدان هم به خاطر دور زدن بدهی های گذشته تیم هاشون منحل کردن و با خرید امتیازسایر تیم ها با یک پسوند جدید برگشتن تا بدهی های قبلی رو پرداخت نکنن..یعنی داماش گیلانیانکه امسال کلی سر و صدا کرد ربطی به داماش گیلان ک منحل شد نداره.
۲۱ تیر ۱۳۹۸ ساعت ۰۰:۲۹:۴۵
پاسخ
208
25
توپچی های آذربایجان
دم شما گرم مثل همیشه با سند و مدرک کاش به ماشین بیشتر توجه بشه تیم با ریشه و خوبیه
۲۰ تیر ۱۳۹۸ ساعت ۲۲:۰۸:۴۹
پاسخ
37
289