باشگاه نساجی: به جز ساعت 19 در ساعت دیگری با پدیده بازی نمی‌کنیم

باشگاه نساجی: به جز ساعت 19 در ساعت دیگری با پدیده بازی نمی‌کنیم

1138
15:07
26 فروردین 1398
مالک باشگاه نساجی مازندران گفت:در صورتی که بازی ما با پدیده ساعت 19 برگزار نشود به میدان نمی‌رویم.

به گزارش وب سایت نود، فرهاد صنیعی‌فر در خصوص تغییر زمان دیدار نساجی و پدیده مشهد گفت: متاسفانه سازمان لیگ هیچ توجهی به نامه‌ای که ما روز گذشته ارسال کردیم نکرده است.

وی افزود: روز گذشته نامه ای رسمی به سازمان لیگ ارسال کردیم که  موافقت باشگاه نساجی با تغییر زمان بازی ما و پدیده به ما اطلاع رسانی نشده و موافق چنین کاری نیستیم اما باز هم آقایان زمان بازی را به ساعت 16 تغییر دادند. جالب است یک نامه هم به باشگاه ما ارسال شده که با موافقت باشگاه نساجی  زمان این دیدار تغییر کرده اما ما هیچ موافقتی با این تغییر نداشتیم.به طور مثال دوستان برای بازی ما با نفت آبادان از حالا به باشگاه نساجی نامه زده اند که باشگاه ابادانی خواستار تغییر ساعت بازی است و خواستار نظر ما شده اند اما برای بازی که ما میزبان هستیم بدون اطلاع قبلی نامه نوشته اند که زمانم دیدار ما و پدیده تغییر کرده است.

مالک نساجی در پایان گفت: ما برای برگزاری بازی ها با شورای تامین، استادیوم، مسئولان بلیت فروشی و ... هماهنگی می‌کنیم و این درست نیست که سازمان لیگ به یکباره زمان بازی را تغییر بدهد. با این شرایط ما مخالف برگزاری بازی در ساعت 16 هستیم و در صورتی که بازی به زمان قبلی یعنی ساعت 19 برنگردد به هیچ عنوان مقابل پدیده بازی نمی‌کنیم.

2051

نظرات کاربران
۶...زیباترین عدد...
نساجی ها ..هم استانی ها من ....پدیده اگر قدرت داشت .جلوی لغو الکی بازی رفت را جلوی ۶ تایی بحران زده را میگرفت .....پس خودت بگو ؟؟؟؟؟
۲۶ فروردین ۱۳۹۸ ساعت ۲۲:۱۷:۳۰
پاسخ
1
1
انصاف
در تمام دنیا ساعت پروازهای فصلی یک فصل قبل اعلام میشه و برنامه ریزی برای لیگ هم در مورد ساعت بازی به همین شکل اما در ایران این طور نیست . تنها پرواز از ساری به مشهد ساعت 8 شب روز جمعه است . برای همین بازی رو انداختن ساعت 4 که پدیده به پروازش برسه . حالا چرا قائم شهری ها سر و صدا می کنن خدا میدونه ؟
۲۶ فروردین ۱۳۹۸ ساعت ۱۷:۳۹:۳۰
پاسخ
5
10
عشقممم نیمار
ایشالا ب امیده حق علیه باطل .. نساجی .. تیم‌ پدیده میبره و از کورس قهرمانی خارجش میکنه :-) راستی یه سوال از هوادارای نساجی : چرا لوگوی نساجی ..نصفش ابیه و نصفش قرمزه ..ولی لباسه نساجی ..یکدست قرمز ؟؟ :-P اخه قبلنا لباس نساحی مث بارسلونا بود ک خیلیم قشنگ و ب لوگوی تیم میخورد ..اما الان یکدست قرمز شده :-)
۲۶ فروردین ۱۳۹۸ ساعت ۱۶:۱۰:۳۱
پاسخ
11
6
Ali
یعنی واقعا تا امروز فکر میکردم لغو برنامه از پیش تعیین شده مخصوص شرکت های هواپیما و قطار است اما الان متوجه شدم که ‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌سازمان لیگ هم قادر به انجام این مهم است. خسته نباشید با این برنامه ریزی اگر شما برنامه ریزی نمیکردید الان نمیدونم چه بلایی سرما می امد.
۲۶ فروردین ۱۳۹۸ ساعت ۱۵:۵۱:۰۱
پاسخ
1
19
قشقایی کبیر محمدان فقید
خب هوچیگری ها گلمحمدی برای بازی استقلال جور شد مبارک باشه
۲۶ فروردین ۱۳۹۸ ساعت ۱۵:۴۶:۵۸
پاسخ
12
27