باشگاه پرسپولیس به داوری دیدار با فولاد اعتراض می‌کند

باشگاه پرسپولیس به داوری دیدار با فولاد اعتراض می‌کند

3341
12:01
22 بهمن 1397
باشگاه پرسپولیس با تهیه ویدیویی مستند، به اشتباه‌های مکرر داوری در بازی با فولاد خوزستان اعتراض رسمی خواهد کرد.

به گزارش وبسایت نود و به نقل از سایت رسمی باشگاه پرسپولیس، در بازی با فولاد خوزستان علاوه بر تمام مسایلی که پیش از شروع بازی، برای مدافع عنوان قهرمانی لیگ برتر رقم زده شد تا شرایط بسیار بد و ناگواری برای اعضای تیم فوتبال پرسپولیس رقم زده شود و تمرکز و آرامش آنها را به کلی برای شروع بازی مختل کند، شاهد اشتباه‌های مکرر داوری به ضرر سرخپوشان هم بودیم که تاثیر کاملاً مستقیم روی روند و نتیجه بازی داشت.

باشگاه پرسپولیس، هوادارانش و در کل جامعه منصف فوتبال ایران در سال‌های گذشته نه یک بار بلکه بارها شاهد تاثیر نهایی چنین مسائلی بر نتایج رقابت‌های لیگ بوده‌اند و قرار گرفتن مجموعه این موارد در کنار هم و تکرار آنها برای رقابت‌هایی منصفانه که از ویژگی اصلی شرایط برابر برای همه تیم‌ها برخوردار باشد، جایز نیست.

در این راستا، باشگاه پرسپولیس برای دفاع از حقوق خود، هوادارانش و فوتبال، همزمان با پیگیری رسمی مسائل پیش آمده در پیش از بازی، نسبت به اشتباه‌های تاثیرگذار داوری بازی پرسپولیس با فولاد خوزستان نیز، در قالب نامه و فیلم مستندی که ارائه خواهد شد، اعتراض خواهد کرد.

در این بازی با توجه به نظرات کارشناسان داوری، درباره مواردی چون؛ خطای پنالتی، انصراف داور مسابقه از صدور کارت زرد دوم و عدم اخراج بازیکن حریف با توجه به خواست بازیکنان حریف و به صدا در آوردن سوت پایان مسابقه پیش از موعد قانونی بحث‌های جدی وجود دارد که باشگاه پرسپولیس، خواهان پیگیری جدی و رفع قطعی آنها از سوی مراجع مرتبط و مسئول است.

1870

سایت باشگاه پرسپولیس
نظرات کاربران
Cr7-18
هوچیگران قبل ازشما سوتفاهمی بیش نبودندددددد
۲۲ بهمن ۱۳۹۷ ساعت ۱۷:۰۷:۳۷
پاسخ
32
27
افشین
همه اینها نشون میده VAR واسه فوتبال ایران از نون شب هم واجب تره. اشتباهات داوری تو ایران بینهایت زیاده. واسه همین هم تو مسابقات این دوره آسیا فقط تیم فغانی رو داشتبم. 10 تا داور هم دور زمین بزارن فایده نداره. فقط VAR میتونه حق و به حقدار بده.
۲۲ بهمن ۱۳۹۷ ساعت ۱۶:۴۵:۱۵
پاسخ
8
33
لیورپول
اگه اعتراض بازیکن فولاد کارت قرمز داشت ، اعتراض بیرانوند چی؟ حتما کارت قرمز و محرومیت از کمیته انضباطی بی شک
۲۲ بهمن ۱۳۹۷ ساعت ۲۲:۵۲:۴۶
10
3
آبی استقلالی
خب اعتراض بکنه. اما دقیقا به چی می خواد اعتراض کنه؟؟؟
۲۲ بهمن ۱۳۹۷ ساعت ۱۶:۴۱:۳۱
پاسخ
27
23
سلطان قلبها
اتفاقاً باشگاه پرسپولیس از این به بعد داورهای که از قدیم با پرسپولیس مشکل دارند و تو قضاوتهای مختلف یه جورهای ضعیف عمل کردند قبل شروع بازیها با اعتراض کردن به فدراسیون و کمیته داوران از قضاوت آنها جلوگیری بشه و داورهای قوی و با وجدان بزارند نه امثال این آقای کرمانشاهی
۲۲ بهمن ۱۳۹۷ ساعت ۱۶:۲۴:۵۰
پاسخ
14
26
محسن
منتظر باشید از هفته بعد داوری ها به شدت مثل قبل به نفع پرسپولیس خواهد بود...
۲۲ بهمن ۱۳۹۷ ساعت ۱۶:۰۳:۴۱
پاسخ
25
25
عشقممم نیمار
ب کدوم صحنه میخاین اعترض کنین؟؟:-P گل سالم فولاد ..یا اخراج‌نشدنه بیرانوند ..ب کدومشون ؟؟:-) در ضمن ب داوری تراکتور ک گل سالمشه مقابلتون‌قبول نکرد و داوری با نود ارومیه و‌سپیدرود ک‌داوری ب نفعه شما بوده هم‌..و‌حتی سپاهان ک‌با پنالتی الکی از شکست فرار کردین هم اعتراض کنین !! :-)
۲۲ بهمن ۱۳۹۷ ساعت ۱۵:۲۰:۱۷
پاسخ
24
26
مسعود
عادت کردین دست پیش گرفتین پس نیفتین داوری به ضرر فولاد بود .ضمنا کمیته انضباطی رسیدگی کنه مثل بازی با سایپا نشه
۲۲ بهمن ۱۳۹۷ ساعت ۱۴:۵۹:۵۵
پاسخ
20
20
اسی
و همچنین اخراج میرزاپور که اخراج شد ولی از نیکمت بیرون نرفت
۲۲ بهمن ۱۳۹۷ ساعت ۱۴:۵۸:۱۳
پاسخ
10
19
navid
عجب هوچیهایی هستن واقعا
۲۲ بهمن ۱۳۹۷ ساعت ۱۴:۵۶:۵۴
پاسخ
17
17
ما مظلومیم
اره حتما شکایت کنید چرا گل فولاد رو آفساید اعلام کرد
۲۲ بهمن ۱۳۹۷ ساعت ۱۴:۵۴:۱۰
پاسخ
18
19
mohsen 919088
مگه فایده ای هم داره؟ کاری رو که میخواستند انجام بدند انجام دادند به نظر من تنها یک راه مونده اونم تحریم مسابقات و سازمان لیگ از طرف چند تا تیمی که بیشترین ضربه رو از داوری ها و مسولین بی فکر خورده اند و دارند میخورند هست و بعد انعکاس این تحریم ها به فیفا هست یک دست صدا نداره و اگرم داشته باشه اونقدر نیست که صداش به دور دست ها برسه تا تیم ها باهم اتحاد نداشته باشند همینی هست که الانه و روز به روز بدتر هم میشه
۲۲ بهمن ۱۳۹۷ ساعت ۱۴:۳۶:۰۰
پاسخ
19
17
امیر رحیمی
سلطان هوچی گری، می خواهد برای بازیهای آینده داوری را به نفع خودش سامان دهد. باید با پرسپولیس مثل تافته ی جدابافته برخورد نشود و بازیکنانش که با مصاحبات خود مکررا به فدراسیون بی حرمتی کرده اند و خارج از وظایفشون علیه ارکان فوتبال کشور افترای تبانی بسته اند مورد تنبه قرار بگیرند
۲۲ بهمن ۱۳۹۷ ساعت ۱۴:۳۲:۰۷
پاسخ
17
18
قهرمان اسیا ایران
بسه دیگه بابا ،،،، خسته شدیم دیگه ،،، از بس ک اعتراض کردین
۲۲ بهمن ۱۳۹۷ ساعت ۱۴:۲۷:۲۷
پاسخ
13
19
کوروش
امسال هم مثل سالیه که حقمون ضایع شد و دوم شدیم .
۲۲ بهمن ۱۳۹۷ ساعت ۱۴:۲۱:۳۴
پاسخ
12
15
ایزد
به نظر من یکی از دلایل باخت سیدجلال بود به عنوان بزرگتر و کاپیتان باید تیم که عصبی بود رو آروم میکرد به برخوردش با شیری که یه پاس عقب اشتباه داد و زیر توپی با اعتراض و عصبانیت که به اوت زد و مقدمه گل اول شد
۲۲ بهمن ۱۳۹۷ ساعت ۱۴:۲۱:۳۰
پاسخ
4
17