باشگاه پرسپولیس: مطالبات کادرفنی و بازیکنان پیش از بازی بعد پرداخت می‌شود

باشگاه پرسپولیس: مطالبات کادرفنی و بازیکنان پیش از بازی بعد پرداخت می‌شود

3709
17:39
17 آبان 1398
مدیر روابط عمومی باشگاه پرسپولیس گفت: مطالبات کادرفنی و بازیکنان پیش از بازی بعد پرداخت خواهد شد.

به گزارش وب‌سایت نود و به نقل از رسانه باشگاه پرسپولیس، حسین قدوسی گفت: باشگاه پرسپولیس جان باختن تعدادی از هموطنان در زلزله آذربایجان شرقی را به خانواده قربانیان زلزله و مردم خطه غیور آذربایجان، صمیمانه تسلیت می‌گوید و برای مصدومان و مجروحان، آرزوی بهبودی داریم.

وی درباره عدم پرداخت سرمربی تیم پرسپولیس گفت: کالدرون درباره مسائل مالی و مطالبات خود، هیچ صحبت جدیدی با باشگاه نداشته است. او هفته گذشته علاوه بر پیگیری حق و حقوق کل تیم، درباره پرداخت مطالبات خود با انصاری‌فرد صحبت کرد و مدیریت باشگاه به او اعلام کرد تا دو، سه هفته دیگر، مطالبات او و بخشی از قراردادهای بازیکنان پرداخت می‌شود.

مدیر روابط عمومی باشگاه پرسپولیس ادامه داد: باشگاه می‌کوشد با توجه به اینکه بخشی از درآمدهای امسال صرف مطالبات فصل گذشته بازیکنان و بدهی‌ها برای اخذ مجوز حرفه‌ای شده، طرح‌هایی را برای افزایش درآمد اجرا کند. بازیکنان بابت فصل جاری، 12 درصد دریافتی داشته‌اند و از فصل قبل هم طلب دارند، برخی 10 تا 20 درصد و برخی مثل رسن، رادوشویچ و بیرانوند بیشتر و حتی تا 35 درصد. آنها و کادرفنی و دیگر اعضای تیم، شرایط را درک کرده و صبوری کرده‌اند. باشگاه این معرفت آنها را جبران می‌کند.

قدوسی با اشاره به مطالبات سرمربی پیشین سرخپوشان تصریح کرد: علاوه بر مطالبات فصل گذشته بازیکنان، مطالبات سنگین برانکو و دستیارانش، شکایت 500 هزار یورویی بودیمیر و هفت میلیارد تومانی ریحان فیلم که ادعای غرامت هم کرده‌اند، طلب سه میلیارد تومانی یک آژانس هواپیمایی و دیگر بدهی‌ها هم موجود است که باید با چاره‌اندیشی و توافق، پرداخت شود. شکایت بودیمیر وصول شده و باشگاه دفاعیه خود را به فیفا ارسال می‌کند.

وی با بیان اینکه مدیریت باشگاه برای عبور از این چالش‌ها، تدابیری اندیشیده است، خاطرنشان کرد: انشاءلله تا قبل از بازی بعدی (دیدار با نفت مسجدسیلمان در روز اول آذر)، مطالبات کادرفنی و بازیکنان تیم پرداخت می‌شود. دیگر چالش‌های مالی هم با برنامه‌ریزی و گذشت زمان، حل و فصل خواهد شد. برخی مشکلات دیگر هم وجود دارد که ترجیح می‌دهیم فعلاً به آنها نپردازیم. حقیقتاً انصاری‌فرد کار فوق‌العاده سختی در پیش دارد و پس از هت‌تریک قهرمانی، شاهد برخی کارشکنی‌ها علیه پرسپولیس از این سو و آن سو هم هستیم و مسائل مالی تنها دردسر باشگاه نیست.

مدیر روابط عمومی باشگاه پرسپولیس با اشاره به حمایت هواداران گفت: در چنین شرایطی، باشگاه بیش از هر زمان دیگری به حمایت و صبوری هواداران نیاز دارد. از همراهی و اتحاد آنها ممنونیم و درخواست می‌کنیم به حواشی توجهی نداشته باشند. آنها بدانند باشگاه طبق اعلام نیازهای کادر فنی در نقل و انتقالات نیم‌فصل اقدام می‌کند و توجه به گمانه‌زنی‌هایی که اغلب صحت ندارد و شایعه‌ای بیش نیست، جز حاشیه و لطمه زدن به تیم، ثمر دیگری ندارد.

قدوسی درخصوص صحبت‌هایی مبنی بر اعلام بازیکنان مازاد کالدرون به باشگاه پرسپولیس گفت: بدون هیچ پرده‌پوشی تأکید می‌کنیم لیست مازادی داده نشده و سرمربی برای نقل و انتقالات، فعلاً فقط جذب مهاجم را خواستار شده است. امیدواریم با پیگیری باشگاه و تصمیم نهایی کادر فنی، خط حمله تیم با جذب مهاجم تأثیرگذار و گلزن، تقویت شود.

 

4416

نظرات کاربران
میلاد
خیلی جالبه!! فقط برای استقلال پول نیست چون اوج گرفته
۱۷ آبان ۱۳۹۸ ساعت ۱۹:۳۰:۳۷
پاسخ
29
73
سرخ رگ
اوج؟؟ اوجتون رده چهارمه؟؟ از وقتی از پرسپولیس 4 تا خوردید هنوز نتونستید حتی هم امتیاز پرسپولیس بشید بعد اونوقت از اوج حرف میزنی؟؟
۱۷ آبان ۱۳۹۸ ساعت ۲۳:۳۹:۵۳
57
4
ارش
امسال هم قهرمان شین یه مدت دیگه بفرستینشون تو غار هر چند باز سال دیگه میان بیرون از رو نمیرن ولی بی تاثیر نیس.پرسپولیس هر سال باید قهرمان شه.پرسپولیس رو نه سال زمین زدن دیگه نباید اجازه بدیم
۱۷ آبان ۱۳۹۸ ساعت ۱۸:۴۹:۵۱
پاسخ
68
20
زرد سپاهان
مگر تو خواب ببینید قهرمانی را ...
۱۷ آبان ۱۳۹۸ ساعت ۲۲:۳۸:۲۹
17
12
کوهمره.جروق
والا چی بگم.پرسپولیس و استقلال باید خصوصی بشه.سنگ اندازی بعضی ها نمیزاره خصوصی بشه
۱۷ آبان ۱۳۹۸ ساعت ۱۸:۲۴:۳۵
پاسخ
10
78
یاس کبود پرسپولیسی
بهترین راه تو شرایط فعلی همینه این دو تیم خصوصی بشن و بهتره بگیم با سازوکار شفاف به کمک مالی هواداران شون اداره بشن. والا خسته شدیم از بس دو تیم هم دیگ رو به حمایت وزارت محکوم میکنند در صورتی ک وزارت فقط تو انتخاب هیئت مدیره و مدیر نقش داره و عملا چندین سال هست ک کمکی به این دو تیم نمیکنه.
۱۷ آبان ۱۳۹۸ ساعت ۱۹:۱۲:۲۴
0
29
تاج کبیر آسیا
واسه تیمی که هیچ ستاره ای نداره و مربیش با چندتا جوون ترکونده پول نیست ولی واسه تیمی که ده تا بازیکن بالای ۸ میلیارد داره و مربیشم فقط دنبال حاشیس پول هست جالبه این چهارساله داستان همین بوده
۱۷ آبان ۱۳۹۸ ساعت ۱۸:۱۹:۵۴
پاسخ
61
93
میر
حتما باز هم از پاداش نایب قهرمانی آسیاست که از بس بابرکته هیچ وقت تموم نمیشه
۱۷ آبان ۱۳۹۸ ساعت ۱۸:۱۲:۱۳
پاسخ
37
49
عدالتم آرزوست
پای وزیر درمیان هست پول برای پرسپولیس هست ولی استقلال هرسال باید بازیکن بفروشه
۱۷ آبان ۱۳۹۸ ساعت ۱۷:۵۹:۳۶
پاسخ
52
98
محمد از تبریز
خدا بده برکت به اسم اسپانسر اما از کیسه بیت المال ۸۰ میلیونی
۱۷ آبان ۱۳۹۸ ساعت ۱۷:۵۱:۲۵
پاسخ
50
46
پرسپولیسی گرگان
بیا جاها عوض شما زیر نظر وزارت پول زنوزی مال ما؟موافقی؟چطوره پرسپولیس نابود شه شما راضی میشین اون وقت حتما عدالته درسته شما ساکت میشین. پرسپولیسم نباشه بازم شما شخصیت قهرمانی ندارین
۱۷ آبان ۱۳۹۸ ساعت ۲۱:۴۱:۳۷
6
15
هدایت
بعد هوچیگرای قرمزی میان میگن سوگولی استقلاله اونم قرادادای سنگین مثل بیرانوند جلال و جونیورو چیپعلی و...
۱۷ آبان ۱۳۹۸ ساعت ۱۷:۵۱:۲۵
پاسخ
44
73
یک قدم جلو
ای آقا. میخوان تا اون موقع زمان بخرن. تا فعلا کالدرون بحث مالی نکنه، وگرنه همه میدونن بین استراما. ویلموتس. کالدرون. استراما در الویت قرار داره
۱۷ آبان ۱۳۹۸ ساعت ۱۷:۵۱:۱۵
پاسخ
39
36
درجواب مثلا تاج کبیر آسیا
آخه هوچیگری تا کی؟وقتی پول ژوزه ۵میلیارد بود چجوری ۱۳میلیاردش کردی؟نکنه نوسانات دلار رو عطف به ماسبب کردی؟پول ژوزه از اونجایی پرداخت شد که پول بویان و هلمکه پرداخت شد که روی هم اندازه پول ژوزه میشن.پول بازیکنانی رو هم که گفتی از اونجایی پرداخت شد که پول نومیر،گرو،ایسما و منشا پرداخت شد.مگه تیم شما تو این دوسال کم بازیکن گرون خریده که اعتراض دارید.گرو ،نومایر،ایسما،علی کریمی،منشا،منتظری،دانشگر، یزدانی،پاتوسی،تبریزی،دیاباته و... .البته برای من جای سواله که تیمی که در ۳مزایده یک مشتری هم نداشت و در سامانه پیامکی که منبع اصلی درآمد دوتیمه نزدیک به نصف پرسپولیس کبیر عضو نداره چرا باید نزدیک به این تیم درآمد داشته باشه و هوادارانش هم شاکی باشن.به حق چیزهای ندیده و نشنیده
۱۷ آبان ۱۳۹۸ ساعت ۲۲:۵۸:۲۱
12
10
تاج کبیر آسیا
بایدم تو اولویت باشه با چندتا جوون و چنتا بازیکن معمولی که حتی خودش انتخاب نکرده ببین چه تیمی ساخته استقلال واسه تعویض کردناش دوسه تا بازیکن بیشتر نداره از همه تیماهم برنامش فشرده تره ولی کالدرون تیم تقویت شده ی برانکو رو تحویل گرفته ببین چجوری جلو همه تیما وا داده استقلال اگه تو اولویت بود این سه ساله ستاره هاشو نمیفروخت شما چنتا بازیکن ترانسفر کردین که درامدزایی کنین؟۱۳ میلیارد ژوزه چجوری یه شبه جور شد پول پل یانسکی پریموف گولج چجوری جور شد این همه ستاره رو تمدید کردین چنتا ملی پوشم جذب کردین مگه گنج قارون دستتونه پولاتون تموم نمیشه
۱۷ آبان ۱۳۹۸ ساعت ۱۸:۳۶:۵۶
24
47