باشگاه پرسپولیس هم بیانیه صادر کرد؛ ۲۰ میلیارد از بدهی‌های گذشته را پرداخت کردیم

باشگاه پرسپولیس هم بیانیه صادر کرد؛ ۲۰ میلیارد از بدهی‌های گذشته را پرداخت کردیم

3998
19:10
19 آبان 1396
وبسایت رسمی برنامه نود - باشگاه پرسپولیس نیز با صدور بیانیه‌ای مدعی شد رقم قابل توجهی از بدهی‌های انباشته خود را پرداخت کرده است.

وبسایت رسمی برنامه نود -  باشگاه پرسپولیس نیز با صدور بیانیه‌ای مدعی شد رقم قابل توجهی از بدهی‌های انباشته خود را پرداخت کرده است.

به گزارش وبسایت نود ، باشگاه پرسپولیس با صدور اطلاعیه‌ای توضیحاتی درخصوص وضعیت این باشگاه برای گرفتن مجوز حرفه‌ای‌گری ارائه کرد. در این اطلاعیه آمده است:
«باشگاه پرسپولیس با آرزوی قبولی عزاداری‌های اربعین حسینی، برای اطلاع هواداران عزیز و رسانه‌های جمعی، اقدامات خود‌ را براساس آیین‌نامه صدور مجوز حرفه‌ای و حضور در لیگ قهرمانان آسیا  را به اطلاع عموم می‌رساند.

در این راستا، در دو سال گذشته تلاش مجدانه‌ای وجود داشته است تا با وجود هزینه‌های سنگین جاری، نسبت به تادیه دیون گذشته به ویژه مواردی که با احکام بین‌المللی همراه بود و باشگاه را با تهدیدهای جدی روبه‌رو می‌کرد، اقداماتی انجام بدهیم. بسیاری از بدهی‌های باشگاه که بخش اعظمی از آنها به سال‌های گذشته تا 15 سال قبل باز می‌گشت، با پرداخت مبلغی در حدود 20 میلیارد تومان تسویه و پرونده‌های آنها بسته شد.

برای دوره اخیر، ثبت اسناد و مدارک در سامانه AFC در موعد مقرر انجام شد. بخشی از بدهی‌های باشگاه که مربوط به سال‌های گذشته می‌شد و دارای رأی قطعی از کمیته انضباطی فدراسیون فوتبال ایران بودند نیز با توافق دوطرفه تسویه شدند.

درباره بخش دیگری از موارد، در جلسه مشترکی که در کمیته انضباطی فدراسیون دارای وقت رسیدگی است از قبل تضمین کافی ارائه شده است و تسویه خواهد شد. باشگاه پرسپولیس همچنین ضمن احترام نسبت به آرایی که پیش از این صادر شده، طبق ماده 51 آیین‌نامه انضباطی در خصوص تعدادی از احکام صادره خواهان تجدیدنظر شده است. پس از رسیدگی نهایی و اتخاذ تصمیم درباره این پرونده‌ها که لازم‌الاجرا خواهد بود، حتماً تدابیر لازم برای اجرا و پرداخت صورت خواهد گرفت. ضمن آن که مواردی هم در کمیته تعیین وضعیت فدراسیون مطرح و در دست رسیدگی قرار دارد که پس از صدور آرا، ملاک عمل باشگاه خواهد بود.

در مسیری که طی شده و همچنان پیش رو داریم، از همکاری‌های صمیمانه وزارت ورزش و جوانان، فدراسیون فوتبال، سازمان لیگ، کمیته‌های ذیربط و به خصوص هواداران فهیم و ارزشمندی که در تمامی این سال‌ها با حمایت بی‌دریغ خود توانسته‌اند نقش اصلی را در موفقیت‌ها، ثبات و دوام و پایداری باشگاه محبوب خودشان ایفا کنند و آن را در مسیر بزرگی و حرفه‌ای شدن یاری برسانند، صمیمانه تشکر و سپاسگزاری می‌کنیم.

در خاتمه از  عزیزانی که با بزرگواری، تعصب و محبت نسبت به هواداران و عشق به پرسپولیس از مطالبات خود صرف‌نظر کردند یا با حداقل تقاضا و بخشش بخش عمده‌ای از مطالبه خود، توافق کردند، تشکر می‌کنیم. بی‌تردید هواداران پرشور پرسپولیس نیز این فداکاری را از یاد نخواهند برد.

امید است اندک نفرات باقیمانده نیز با همین نگاه، پرسپولیس را کماکان در جهت حضور پر قدرت در لیگ قهرمانان آسیا همراهی کرده و با دور کردن نگرانی‌ها از دل هواداران، شادی آنها را موجب شوند تا پرسپولیس همچنان با افتخارآفرینی‌هایش، موجبات غرور ملی تمام اهالی فوتبال را فراهم آورد».

 

 

2020

نظرات کاربران
امیدوحیدیفر
پول اسطوره سایپا علی دایی رو ندادین که فکرکردین با جعل سندمیتونید تو آسیا بازی کنیدهمین آه اقای دایی میگیره باز 6تا ازالهلال میخورید
۱۹ آبان ۱۳۹۶ ساعت ۲۳:۵۳:۵۷
پاسخ
78
6
6در4تقلال
دربازی بالعین حتماآه اون بازیکنهایی که شیشعلی نابودکردگرفت درضمن توبرو به افتخاری بگوپول همیشه شاکی ومصدوم جباری رابده تاشکایتشو نبردهAFSکه شیشتقلالیهاابروی ایران رابردن.ادمین بی طرف بچاپ
۲۰ آبان ۱۳۹۶ ساعت ۰۴:۵۴:۱۱
2
25
ذره اى تفكر و منطق ارزوست...
چرا خودتون رو سوژه ميكنيد ؟ اينجورى كه شما حساب ميكنيد تمام تيمهاى دنيا شيش تايى هستن چون بلاخره ميشه چندتا بازى گلهاى خورده يك تيم رو شمارش كرد و رسيد به شيش و گفت شيشتايى ، نه عزيزه دل اينقد باعث خنده ما نشيد يكم به خودتون احترام بزاريد اولاً دنبال يك چيزى باشيد كه واقعى باشه دوماً خودتون خلقش كرده باشين
۲۰ آبان ۱۳۹۶ ساعت ۰۰:۲۶:۳۸
2
29
پرسپولیس کبیر
از طاهری ها در فوتبال بیشتر استفاده کنیم از کسانی که علم دارن و دلسوز هستن جدای از رنگ ها هر کی بتونه کمک کنه باید حضور داشته باشه فوتبال ایران خیلی زیباتر میشه اگر استقلال و پرسپولیس هر دو در بالای جدول باشن و هر کدوم ورزشگاه خصوصی داشته باشن
۱۹ آبان ۱۳۹۶ ساعت ۲۳:۳۸:۵۳
پاسخ
5
70
جواد **لیوانغربی**
**** بار خدایا این پول بیت المال بی زبان و سرمایه های ملی ایران چطور داره حیف و میل میشه!!!!!!!! *** این همه هزینه و بدهی برای اینکه 4پولی3 هر ده سال قهرمان بشه!!!!! **** آآآآآآخه چرا؟؟؟؟
۱۹ آبان ۱۳۹۶ ساعت ۲۲:۵۲:۱۶
پاسخ
87
9
FaTeMeH
پول بیت المال رو میدن ب تیم شما میره ب ته جدول میچسبه تو آسیا هم آبروریزی میکنه و ۶ تا میخوره...والا تا اینجا بیشتر از هر تیمی خرج کردن واسه تیمتون خیلی رودارید خیییلی
۲۰ آبان ۱۳۹۶ ساعت ۰۳:۰۷:۲۲
2
37
لندن شهر آرزوها
نه که شیشتقلال شما دو برابر پرسپولیس بدهی نداشت ....
۲۰ آبان ۱۳۹۶ ساعت ۰۲:۲۶:۳۸
2
39