باشگاه پیکان از داور دیدار این تیم مقابل راه‌آهن شکایت کرد

باشگاه پیکان از داور دیدار این تیم مقابل راه‌آهن شکایت کرد

1201
20:29
21 اردیبهشت 1394
باشگاه پیکان پس از اتفاقاتی که در دیدار تیم فوتبال این باشگاه مقابل راه‌آهن رقم خورد و قضاوت‌های داور به کمیته داوران شکایت کرد.

وبسایت رسمی برنامه نود - باشگاه پیکان پس از اتفاقاتی که در دیدار تیم فوتبال این باشگاه مقابل راه‌آهن رقم خورد و قضاوت‌های داور به کمیته داوران شکایت کرد.

به گزارش وبسایت نود به نقل از فارس، دیدار تیم‌های پیکان و راه‌آهن در چارچوب هفته بیست و نهم لیگ برتر روز گذشته در حالی برگزار شد که در پایان شاگردان فرهاد کاظمی در راه‌آهن توانستند با نتیجه 3 بر 2 به پیروزی دست یابند. مسئولان باشگاه پیکان پس از این بازی معتقد بودند که داور در نتیجه بازی تأثیرگذار بوده و روی هر 3 گلی که راه‌آهن به ثمر رسانده به اشتباه تصمیم گرفته است.

خودروسازان اعتقاد دارند گل اول راه‌آهن افساید بوده و گل دوم که روی ضربه ایستگاهی به ثمر رسید و همچنین گل سوم که از روی نقطه پنالتی وارد دروازه سیدمهدی رحمتی شد هیچگونه خطایی صورت نگرفته بود. در همین راستا باشگاه پیکان از قضاوت جهانبازی داور این دیدار به کمیته داوران شکایت کرد.

همچنین مسئولان باشگاه پیکان نسبت به حرکت رامین رضاییان بازیکن راه‌آهن که بعد از گل سوم راه‌آهن به سمت نیمکت پیکان آمد و در آنجا خوشحالی کرد تقاضای رسیدگی از کمیته انضباطی را دادند.

این حرکت رضاییان باعث شد که پس از آن درگیری بین کادر فنی دو تیم به وجود آید و بازی نیز برای چند لحظه‌ای متوقف شود.

نظرات کاربران