باقریان:حمودی هنوز به سپاهان برنگشته است

باقریان:حمودی هنوز به سپاهان برنگشته است

2007
11:12
18 دی 1394
وبسایت رسمی برنامه نود - مدیرعامل سپاهان گفت: شرایط سپاهان به گونه ای است که نیاز به جذب دو بازیکن دیگر خواهیم داشت. این دو نفر ایرانی خواهند بود.

وبسایت رسمی برنامه نود - مدیرعامل سپاهان گفت: شرایط سپاهان به گونه ای است که نیاز به جذب دو بازیکن دیگر خواهیم داشت. این دو نفر ایرانی خواهند بود.

به گزارش وبسایت نود و به نقل از کاپ ، اصغر باقریان درباره آخرین وضعیت انتقال رسول نویدکیا به استقلال اظهار داشت: رسول نویدکیا بازیکن سپاهان است و چون به او احتیاج داریم؛ در سپاهان می ماند.

وی درباره اینکه باشگاه سپاهان اطلاع داشته که شریفی نمی توانسته به تراکتورسازی بپیوندد؛ خاطرنشان کرد: خیر ما اصلا اطلاع نداشتیم. بازیکن وقتی سرباز می شود دیگر در اختیار ما نیست و کارش با سازمان نظام وظیفه خواهد بود.

مدیرعامل سپاهان درباره جذب بازیکن به جای مهدی شریفی افزود: تیم خودمان را بر اساس نیازهایمان می بندیم. شرایط سپاهان به گونه ای است که نیاز به جذب دو بازیکن دیگر خواهیم داشت. این دو نفر ایرانی خواهند بود.

وی درباره اینکه با توجه به خداحافظی صادقیان بازهم خواستار او خواهند بود یا خیر، گفت: از خداحافظی او اطلاعی ندارم اما سیاست کاری سپاهان بر این است که تا بازیکن با باشگاهی قرارداد داشته باشد؛ برای جذبش اقدام نکنیم.

وی درباره آخرین وضعیت علی حمودی توضیح داد: هنوز از او خبری ندارم چون هنوز به اصفهان برنگشته است. اگر سربازیش تمام شده باشد باید به سپاهان برگردد چون با ما قرارداد دارد. تکلیف این بازیکن هم در نقل و انتقالات مشخص خواهد شد.

مدیرعامل درباره خرید بازیکن بوسنیایی سپاهان گفت: این بازیکن دیروز رسما برای نیم فصل به سپاهان پیوست. ایبریچیچ سابقه بازی در تیم ملی بوسنی را دارد. چند سال در هایدوک اشپیلت و لوکوموتیو مسکو بازی کرده و در لیگ ترکیه هم عضویت داشته است. 10 روز پیش پیش قرارداد او به امضا رسید و حالا قراردادش نهایی شد.

وی درباره تاریخ آمدن ایگور استیماچ خاطرنشان کرد: استیماچ قرار بوده امروز صبح به اصفهان بیاید و هنوز نمی دانم به اصفهان رسیده یا خیر.

باقریان در انتها درباره اینکه مشخص شده با چه تیمهایی در اردوی ترکیه بازی دوستانه برگزار خواهند کرد یا خیر، اذعان داشت: قرار است دو بازی تدارکاتی داشته باشیم. چون در تعطیلات به سر می بریم. احتمال دارد تیم های اروپایی هم در ترکیه حضور داشته باشند. به همین دلیل به دنبال بهترین گزینه ها هستیم.

 

کد/2020

نظرات کاربران