باقریان: قلعه‌نویی هم می‌تواند در گزینه‌ها باشد

باقریان: قلعه‌نویی هم می‌تواند در گزینه‌ها باشد

1628
09:49
17 آبان 1394
مدیرعامل سپاهان گفت: هنوز به تصمیم خاصی نرسیدیم و تا زمانی که تصمیم‌گیری نهایی نشود هر فردی می‌تواند جزو گزینه‌ها باشد.

وبسایت رسمی برنامه نود - مدیرعامل سپاهان گفت: هنوز به تصمیم خاصی نرسیدیم و تا زمانی که تصمیم‌گیری نهایی نشود هر فردی می‌تواند جزو گزینه‌ها باشد.

به گزارش وب سایت نود و به نقل از فارس، اصغر باقریان در مورد انتخاب سرمربی سپاهان گفت: امروز با هیأت مدیره جلسه‌ای داریم و قطعا گزینه نهایی را مشخص خواهیم کرد.

وی در مورد بازگشت قلعه‌نویی به جمع گزینه‌های مربیگری سپاهان گفت: هنوز به تصمیم خاصی نرسیدیم و تا زمانی که تصمیم‌گیری نهایی نشود هر فردی می‌تواند جزو گزینه‌ها باشد.

باقریان گفت: ما طبق سیاست‌هایی که داریم جمع‌بندی‌های داخلی خودمان را بررسی می‌کنیم اما اعلام نام گزینه‌ها هم به معنی وحی منزل نیست و تا تصمیم نهایی گرفته نشود امکان هر گونه تغییری وجود دارد اما مسیرمان هم همان سمتی است که گفتم.

مدیرعامل سپاهان تاکید کرد: با تصمیم قطعی که امروز می‌گیریم لیست‌مان بسته شده و با مربی که به عنوان گزینه نهایی انتخاب خواهد شد وارد مذاکره خواهیم شد.

 

 

2051

نظرات کاربران
محمد
کاش خود اقای باقریان میرفت.ساکتم ارزوست
۱۷ آبان ۱۳۹۴ ساعت ۱۸:۲۹:۰۳
پاسخ
0
1
محمود
برای یک بار هم که شده بی توجه به واسطه ها و مافیاها بروید دنبال مربی جوان و با دانش مانند هاشمیان. نگاه کنید چطور تیم همشهری شما در حرکتی مشابه مرتب در حال پیشرفت است. در صنعت فوتبال اللخصوص در این برهه کم پیش میآید که از میدان دادن به جوانان تیمی ضرر کند.
۱۷ آبان ۱۳۹۴ ساعت ۱۶:۵۶:۴۱
پاسخ
0
3
امیرحسین
آقای باقریان تورو به خدا قلعه نویی رو نیارید
۱۷ آبان ۱۳۹۴ ساعت ۱۳:۳۴:۰۳
پاسخ
3
4