بالاک: خط خوردن سانه دلیل ورزشی نداشت

بالاک: خط خوردن سانه دلیل ورزشی نداشت

10904
22:44
17 خرداد 1397
ستاره پیشین تیم ملی آلمان از خط خوردن لروی سانه از لیست این تیم برای جام جهانی انتقاد کرد.

وبسایت رسمی برنامه نود - ستاره پیشین تیم ملی آلمان از خط خوردن لروی سانه از لیست این تیم برای جام جهانی انتقاد کرد.

به گزارش وبسایت نود، میشايیل بالاک که همراه با تیم ملی آلمان به فینال جام جهانی ۲۰۰۲ رسید در جدیدترین مصاحبه اش به انتقاد از تصمیم یواخیو لوو برای خط زدن نام لروی سانه از لیست آلمان برای جام جهانی روسیه پرداخته است. 

بالاک به نقل از espn گفته:

سانه توانایی هایش را نشان داده و می توانست در جام جهانی تفاوت را برای آلمان رقم بزند. واثعا مشتاق تماشای بازی های او در جام جهانی بودم. نمی توانم دلیل ورزشی برای خط خوردن سانه پیدا کنم. حضور یولیان برانت به نظر من دلیل خوبی برای خط زدن سانه نیست. او در سطح سانه نیست. سانه در باشگاهی بزرگ تر و در کنار بازیکنان بهتری بازی می کند. 

۲۰۳۱

نظرات کاربران
kamran
یه عده بودن میگفتن فقط تو ایران اعتراض میکنن ببینید تا بفهمید همه جای دنیا مردم نگران تیمشون صداشون در میاد
۱۸ خرداد ۱۳۹۷ ساعت ۱۷:۳۹:۲۱
پاسخ
1
2
شهرام
سلام.میتونه ملیتش را عوض کنه و برای تیم ملی انگلیس بازی کنه
۱۸ خرداد ۱۳۹۷ ساعت ۱۷:۲۱:۴۱
پاسخ
1
2
....
آقای بالاک الآن چه وقت این حرفاس؟همه باید پشت تیم ملی باشن و هرچی سرمربی گفت چشم بسته اطاعت کنند و مطیع و گوش به فرمان سرمربی باشند.سرمربی قطعا با دانش بی پایانش بهتر می دونه کیو باید دعوت کنه و قطعا هیچ سرمربی به خاطر علایق شخصی بازیکنی رو که مدت هاست نیمکت نشینه یا عملکرد معمولی و سطح پایینی رو داره دعوت نمی کنه! (البته منظورم صرفا سرمربی آلمان نیست.)
۱۸ خرداد ۱۳۹۷ ساعت ۰۶:۴۳:۴۹
پاسخ
88
28
Wien
خب پس چرا برای سرمربی تیم ملی خودمون این حق را قائل نیستید؟چرا برای تیم خودمان نمیگیم،سرمربی تصمیم گیرنده نهایی هستش؟ما شنیده بودیم مرغ همسایه غازه،ولی اینکه مرغ همسایه شتر مرغ باشه و به این شدت تناقض بین حرفامون باشه،دیگه نوبره.
۱۸ خرداد ۱۳۹۷ ساعت ۲۰:۵۸:۱۰
1
1
Fffff
خخخخخ :)))))
۱۸ خرداد ۱۳۹۷ ساعت ۱۶:۰۲:۱۹
0
4
حرف حساب
بالاک دیگه قول میده بچه خوبی باشه به حرفات گوش کنه! :-))) سانه نیمکت نشینه؟ بهترین بازیکن جوان لیگ برتر شده اگر اشتباه نکنم این فصل 10 تا گل زده 15 تا پاس گل داده اونم تو لیگ برتر نه لیگ المان که فقط3-2تیم قوی داره.. مقایسه سانه با برانت مثل مقایسه نعیم سعداوی با لوئیز فیگو می مونه! که میگن برانت رو به سانه ترجیح دادن!!!!!!!!!!!!!!!!! البته اینم بگم من شنیدم به دلایل انضباطی خط خورده که اگر درست باشه اون بحثش جداست...
۱۸ خرداد ۱۳۹۷ ساعت ۱۵:۳۸:۱۳
1
4
محمد
دوستمون مثلا خیلی روشن فکره . چطوری روشن فکر؟؟؟
۱۸ خرداد ۱۳۹۷ ساعت ۱۵:۰۸:۰۱
1
5
محمد
تیکه ی قشنگی انداختی به آقای ...
۱۸ خرداد ۱۳۹۷ ساعت ۰۹:۰۷:۰۰
3
3
آریا برزن پرسپولیسی
منم غصم شد .
۱۸ خرداد ۱۳۹۷ ساعت ۰۴:۵۰:۴۲
پاسخ
6
82