با اعلام رسانه‌ عربی؛ احتمال تعویق دیدار استقلال - الکویت/ حق میزبانی از نمایندگان ایرانی گرفته می شود؟

با اعلام رسانه‌ عربی؛ احتمال تعویق دیدار استقلال - الکویت/ حق میزبانی از نمایندگان ایرانی گرفته می شود؟

1204
10:31
27 دی 1398
بازی تیم‌های استقلال ایران و الکویت کویت در چارچوب پلی‌آف لیگ قهرمانان آسیا در روز اول بهمن ماه در ورزشگاه آزادی تهران برگزار نمی‌شود.

به گزارش وب‌سایت نود و به نقل از تسنیم، وبسایت الانباء کویت خبر داد، کنفدراسیون فوتبال آسیا (AFC) به دنبال درخواست باشگاه الکویت مبنی بر برگزاری بازی با استقلال در زمین بی‌طرف به خاطر تنش اخیر میان ایران و آمریکا دستور به تعویق 4 روزه این دیدار را داد.

بدین ترتیب دیدار تیم‌های استقلال و الکویت به جای روز اول بهمن، روز 5 بهمن 98 برگزار می‌شود. در این زمان کنفدراسیون فوتبال آسیا فرصت دارد با بررسی شرایط در تهران نسبت به تغییر محل بازی یا برگزاری آن در ورزشگاه آزادی تهران تصمیم نهایی را بگیرد. دوحه، پایتخت قطر تنها گزینه زمین بی‌طرف برای برگزاری بازی تیم‌های استقلال و الکویت است.

ولید الفراج در شبکه تلویزیونی SBC اعلام کرد که کنفدراسیون فوتبال آسیا به زودی حکم به میزبانی تیم‌های ایرانی از حریفان خود در بازی‌های لیگ قهرمانان در زمین بی‌طرف می‌دهد.

وی سپس با اشاره به یک منبع موثق خاطرنشان کرد: دلیل اصلی تصمیم کنفدراسیون فوتبال آسیا برای گرفتن حق میزبانی نمایندگان ایران در لیگ قهرمانان تنش‌های اخیر این کشور با آمریکا است.

این خبرنگار عربستانی اظهار داشت: تصمیم کنفدراسیون فوتبال آسیا بدین معنا نیست که حریفان تیم‌های ایرانی هم باید در زمین بی‌طرف از آنها میزبانی کنند. فقط تیم‌های ایرانی باید بازی‌های خانگی خود را در زمین بی‌طرف انجام دهند.

4416

نظرات کاربران
AZADI
به نوشته ها رو دیوار دقت کنین:)))
۲۹ دی ۱۳۹۸ ساعت ۰۶:۱۵:۰۳
پاسخ
0
0
آبی ابدی
البته وزارت از این اتفاق استقبال میکنه چون اینجوری دیگه مجبور نمیشه بانوان رو به استادیوم راه بده
۲۷ دی ۱۳۹۸ ساعت ۱۴:۳۴:۱۲
پاسخ
1
22
فرهاد
با این حساب بازی های تیم ملی هم میشه بازی تو زمین بی طرف .
۲۷ دی ۱۳۹۸ ساعت ۱۳:۳۶:۱۲
پاسخ
0
34
ستارگان سرخ ایران
فقط انصراف از آسیا
۲۷ دی ۱۳۹۸ ساعت ۱۳:۰۹:۵۰
پاسخ
6
36
Threem
یه نظر سنجی بین هوادارا بذارید اگه به عنوان سرمایه اصلی قبولشون دارید یا باید حق میزبانی داشته باشیم یا کنار میکشیم
۲۷ دی ۱۳۹۸ ساعت ۱۲:۵۹:۳۹
پاسخ
0
33
کوهمره جروق
خیلی توهین بزرگی هست اینجا دیگه بحث رنگی نیست.باید تمام باشگاه های ایران از مسابقه در آسیا انصراف بدن.در بدنه کفدراسیون آسیا انسان های فاسد و مافیا حکومت میکنند و عرب ها فوتبال آسیا را نابود کردن.
۲۷ دی ۱۳۹۸ ساعت ۱۲:۲۵:۰۰
پاسخ
10
47
MOHSEN
چون استقلاله راحت میذارن حقش ضایع بشه
۲۷ دی ۱۳۹۸ ساعت ۱۲:۲۲:۱۰
پاسخ
23
33
کوهمره جروق
ای کیو تمام تیم های ایرانی از میزبانی محروم میشن
۲۷ دی ۱۳۹۸ ساعت ۱۵:۰۱:۳۱
1
22
از طرف یه پرسپولیسی
فدراسیون ۵ ستارمونو عشقه،مهم اینه ما فدراسیونمون ۵ ستارس مگه نه؟
۲۷ دی ۱۳۹۸ ساعت ۱۲:۱۲:۵۸
پاسخ
2
42
حسین
کشور های عربی دارن از اب گل الوده ماهی میگیرن.خیلی نامردیه ک بین این همه تحریم و فشار های نا جوان مردانه.کشورهای عربی سو استفاده کنن و حق میزبانی رم بگیرن.مگه اینجا عراقه؟
۲۷ دی ۱۳۹۸ ساعت ۱۱:۴۲:۴۸
پاسخ
2
53
Reza
یعنی چی عربستان و امارات با یمن دارن میجنگن میزبانیشون گرفته نشد اینا همه بهونس میخوان مارو محروم کنن و لابی عربستان و اماراته و بی لیاقتی فدارسیوان ۵ ستاره اگه اینطور شد والله تیمامون کنار بکشن بهتره این دیگه فوتبال نیست بازی سیاسیه
۲۷ دی ۱۳۹۸ ساعت ۱۱:۱۶:۳۰
پاسخ
2
60
......
این فقط مربوط به استقلال نیست مربوط به همه ی تیم های ایران باید همه کمک کنند نزارن میزبانی از استقلال گرفته بشه اگه اینجوری بشه دیگه هیچ تیمی نمیاد ایران بازی کنه و تنها چیزی که ما داریم یعنی هوادار اون رو هم از دست میدیم
۲۷ دی ۱۳۹۸ ساعت ۱۰:۴۸:۲۴
پاسخ
0
41