با اعلام فدراسیون فوتبال؛ داماش گیلانیان به لیگ یک بازگشت

با اعلام فدراسیون فوتبال؛ داماش گیلانیان به لیگ یک بازگشت

8123
14:32
17 مرداد 1398
با اعلام فدراسیون فوتبال تیم داماش گیلانیان فصل آینده در مسابقات دسته اول به میدان خواهد رفت. به

به گزارش وب سایت نود و به نقل از سایت رسمی فدراسیون فوتبال، جمشید نورشرق رئیس کمیته وضعیت فدراسیون گفت: موضوع شکایت دو باشگاه داماش گیلان و کارون اروند همچنین سرنوشت حضور این باشگاه‌ها در مسابقات فصل جدید از جمله مسائلی بود که پیچیدگی‌های زیادی در آن ایجاد شد و البته می‌توانست به یکی از پرونده‌های پر دردسر و جنجالی فوتبال ایران مبدل شود. خوشبختانه با توجه به حسن نیتی که در هر دو مجموعه وجود داشت با وساطت کمیته وضعیت که حل و فصل دعاوی از طرق قانونی مختلف را وظیفه خودش می‌داند با برگزاری جلسات متعدد موفق به ایجاد توافق قطعی و مصالحه در این موضوع شدیم.

نورشرق اظهار داشت: بر این اساس باشگاه داماش فصل آینده در لیگ دسته اول باشگاه‌های کشور حضور خواهد داشت و طبق توافق صورت گرفته باشگاه کارون اروند خرمشهر نیز با سهمیه منتقل شده در لیگ دسته دوم به میدان می‌رود.

2051

سایت فدراسیون فوتبال
نظرات کاربران
طوفان سرخ آسیا
بهتر یک بار بالاخره حق به حقدرا رسید بازی با نیرو زمینی فاجعه بود داوری
۱۷ مرداد ۱۳۹۸ ساعت ۱۸:۳۲:۲۹
پاسخ
12
55
sajjad
زنده باد گیلان وگیلانی
۱۷ مرداد ۱۳۹۸ ساعت ۱۵:۳۹:۵۷
پاسخ
10
57
عشقممم نیمار
حق سهمیه خرمشهر خوردن و‌ باشگاه داماش تاوان‌ میده :-P
۱۷ مرداد ۱۳۹۸ ساعت ۱۵:۱۵:۴۹
پاسخ
46
29
پرسپولیس یونایتد
متاسفم برا این فوتبال که فدراسیون توانایی ادره لیگ دسته ۲ هم نداره. اگه با تهدید و یا اشتباه داوری یک تیم میتونه به خواسته هاش برسه. خونه به خونه باید در لیگ برتر بود. پرسپولیس اون سالی که با علی دایی نایب قهرمان شد باید قهرمان اعرام میشد.اتفاقات ورزشگاه های تبریز و اصفهان که در هرجای دنیا بود باید دو تیم یک فصل کامل محروم از تماشاگر میشدن..سپیدرود که با ناداوری به لیگ یک سقوط کرد و اینکه صلاحیت مسجد سلیمان رد شده اونم باید برگرده لیگ برتر. عدالتم ارزوست
۱۷ مرداد ۱۳۹۸ ساعت ۱۴:۴۹:۳۲
پاسخ
26
45