با اعلام وکیل پروپئیچ؛ پلیس سوییس مانع برگزاری نشست خبری پروپئیچ شد

با اعلام وکیل پروپئیچ؛ پلیس سوییس مانع برگزاری نشست خبری پروپئیچ شد

4537
15:03
24 آبان 1398
پلیس سوییس از برگزاری نشست خبری پروپئیچ مقابل مقر فیفا ممانعت کرد.

به گزارش وبسایت نود و به نقل از ایسنا، پروپئیچ، بازیکن پیشین استقلال قرار بود امروز (جمعه) یک نشست خبری مقابل مقر فیفا در سوییس برگزار کند و در آن راجع به عدم دریافت مطالباتش از استقلال توضیح دهد اما این نشست خبری با دستور پلیس سوییس لغو شد.

کپین، وکیل پروپئیچ درباره دلیل لغو نشست خبری موکلش گفت: پلیس سوییس به ما اعلام کرد که محل برگزاری نشست خبری جزو مستقلات فیفا محسوب می‌شود و نمی‌توان در این مکان نشست خبری را برگزار کرد.

بر اساس اعلام وکیل پروپئیچ، او و وکیل سوییسی این بازیکن مدارک لازم را در اختیار پلیس سوییس قرار دادند تا آن‌ها تحقیقاتشان را درباره این پرونده انجام دهند.

 پروپئیچ و وکلایش معتقدند که در پرونده شکایت این بازیکن از استقلال تخلفی صورت گرفته که منجر به نرسیدن پروپئیچ به مطالباتش شده است و اکنون که این بازیکن به پولش نرسیده باید جرایم در نظر گرفته شده برای استقلال از سوی CAS اعمال شود.

البته باتوجه به نامه‌نگاری‌هایی که فیفا با باشگاه استقلال و فدراسیون فوتبال داشته، به نظر نمی‌رسد که خطری استقلال را تهدید کند زیرا فیفا مسئولیت پرداخت مطالبات پروپئیچ از محل درآمدهای این باشگاه در فیفا برعهده گرفته و تنها قوانین بانکی منجر به تاخیر در این پرداخت شده است. در نتیجه پرداخت مطالبات پروپئیچ دیگر بر عهده استقلال نیست.

4416

نظرات کاربران
مسعود گل باشی
این وکیلم فقط فکر جیب خودشه
۲۴ آبان ۱۳۹۸ ساعت ۱۷:۳۷:۴۵
پاسخ
3
14
Majid
جعل پولیسا ی هوچی خیلی امیدواربودن به پلیس سوییس که مسئولان استقلال و مسئولان فیفارودستگیرکنه خخخ
۲۴ آبان ۱۳۹۸ ساعت ۱۶:۲۵:۲۴
پاسخ
14
13
امیر آبی دل
نکنه استقلال تو پلیس سوییسم نفوذ داره؟ پلیس سوییس استقلالی خخخخخخخخ.....وکیل پروپئیچ فک کنم فیلم های مارتین اسکورسیزی رو زیاد میبینه
۲۴ آبان ۱۳۹۸ ساعت ۱۵:۴۵:۲۲
پاسخ
10
12
تاج کبیر آسیا
مدیربرنامه های پروپیچ یه شارلاتان به تمام معناس با این جو سازیا میخواد پولو از خود باشگاه بگیره درحالیکه فیفا اعلام کرده طلبشو از پولای بلوکه شده استقلال پرداخت میکنه امروزم علی خطیر جلو مقر فیفا حضور داشته ولی از وکیل پروپیچ خبری نبوده و مشخصه این شخص کلاهبرداره
۲۴ آبان ۱۳۹۸ ساعت ۱۵:۳۹:۲۶
پاسخ
4
12
مصطفی
لابد پلیس سوییس هم استقلالیه خخخ
۲۴ آبان ۱۳۹۸ ساعت ۱۵:۲۹:۴۸
پاسخ
4
10
خوشحال واسه اونا که اروزی باخت تیم ملی میکردن
دروغ کلا خطیررر استوری گذاشته هیچ کس نبود
۲۴ آبان ۱۳۹۸ ساعت ۱۵:۱۸:۴۰
پاسخ
3
8