با تلاش مرکز پزشکی ایفمارک: کنگره فوتبال کلینیک با سخنرانی برانکو در تهران برگزار می‌شود

با تلاش مرکز پزشکی ایفمارک: کنگره فوتبال کلینیک با سخنرانی برانکو در تهران برگزار می‌شود

1685
13:09
19 آبان 1396
کنگره سه روزه فوتبال کلینیک با کوشش مرکز پزشکی ایفمارک و با حضور سرمربیان لیگ برتری از فردا به مدت سه روز در تهران کار خود را آغاز خواهد کرد.

وبسایت رسمی برنامه نود - کنگره سه روزه فوتبال کلینیک با کوشش مرکز پزشکی ایفمارک و با حضور سرمربیان لیگ برتری از فردا به مدت سه روز در تهران کار خود را آغاز خواهد کرد.

به گزارش وبسایت نود ، اولین کنگره فوتبال کلینیک با همت زهره هراتیان مدیر مرکز پزشکی_ ورزشی ایفمارک از فردا در تهران برگزار خواهد شد و در این کنگره درخصوص علوم مختلف فوتبال بحث و بررسی صورت خواهد گرفت.

این کنگره برای اولین بار در آسیا برگزار می‌شود و متخصصان علمی- ورزشی زیادی از نظیر رئیس کمیته پزشکی کنفدراسیون فوتبال آسیا که عضو کمیته پزشکی فیفا هم هست، رئیس کمیته پزشکی کنفدراسیون فوتبال آفریقا و ... شرکت خواهند کرد. همچنین اساتید علوم مختلف ورزشی در این کنگره، کارگاه‌های مختلفی را برگزار خواهند کرد.

مسائل علمی فوتبال، تجهیزات نوین ورزشی و ... از جمله مواردی است که در این کنگره سه روزه در تهران و مرکز سالن همایش‌های رازی برگزار می‌شود.

همچنین از برانکو سرمربی پرسپولیس، شفر سرمربی استقلال و سایر مربیان لیگ برتری برای حضور در این کنگره سه روزه دعوت به عمل آمده است که البته به نظر می‌رسد با سفر شفر همراه با استقلال به کیش وی نتواند در این کنگره حاضر شود.

این کنگره علمی از فردا و به مدت ۳ روز در تهران برگزار خواهد شد و برانکو یکی از سخنرانان حاضر در این کنگره خواهد بود.

 

1004

نظرات کاربران
Mohammad 6+4=ss
بهتره که اینجور موارد با برنامه ریزی و هماهنگی کامل انجام بشه، و حتی در گروه های آموزشی هم میشه از تخصص روز دنیا برای مربیان و دیگر اعضاء خانواده فوتبال استفاده کرد، امکاناتش و که نداریم! حداقل با روشها آشنا بشن /....
۱۹ آبان ۱۳۹۶ ساعت ۱۹:۰۵:۲۹
پاسخ
3
26
محمد
اول قرار بوداکادمی فوتبال باشه بعد تغییر دادن شد مرکز پزشکی برا همین کی‌روش خیلی عصبانی شده بود بعد کلی از پولهای تیم ملی ک آزاد شد اختصاص ب این مرکز دادن ک بازم کی‌روش عصبانی شد ب نظرم درحال حاضر آکادمی برای آینده نگری بهتر از مرکز پزشکی ورزشیه و اینکه تو این برهه زمان انجام بازی مهم ارزش داره ن اختصاص دادن پول ب این همایشات
۱۹ آبان ۱۳۹۶ ساعت ۱۷:۰۲:۲۲
پاسخ
16
10