با رد پیشنهاد یونایتد؛ هافبک بارسلونا به میلان و پاریس می‌اندیشد

با رد پیشنهاد یونایتد؛ هافبک بارسلونا به میلان و پاریس می‌اندیشد

6979
19:17
26 مهر 1398
ایوان راکیتیچ حضور در شهرهای میلان یا پاریس را ترجیح می‌دهد.

به گزارش وبسایت نود، منچستریونایتد امیدوار بود تا با ارائه پیشنهادی چشمگیر ایوان راکیتیچ هافبک کروات بارسلونا را به اولدترافورد بکشاند اما هافبک 31 ساله ادامه فوتبال در شهرهای میلان و یا پاریس را ترجیح می‌دهد.

منچستریونایتد از 8 بازی خود تنها 9 امتیاز کسب کرده و در شرایطی روز یکشنبه میزبان لیورپول صدرنشین خواهد بود که خود در رده نازل دوازدهم حضور دارد. این روند فضاحت بار انجام خرید در ماه ژانویه را به یک الزام تبدیل کرده و از ایوان راکیتیچ به عنوان یکی از اولویت های اوله گونار سولسشائر یاد شده است.

هافبک سابق سویا و شالکه به دنبال حضور هافبک هایی نظیر آرتور، ویدال و دی‌یونگ جایگاه خود در ترکیب ثابت بارسا را از دست داده و بسیاری از باشگاه های بزرگ اروپایی تمایل دارند تا تجربه و کیفیت او را به خط هافبک خود تزریق کنند.

با این حال و به نقل از دیلی میل، راکیتیچ با یک "نه" محکم پیشنهاد منچستریونایتد را رد کرده و علیرغم پیشنهاد جالب توجه، عدم تمایل خانواده اش به زندگی در شهر منچستر را اصلی ترین دلیل رد این پیشنهاد عنوان کرده است. به جای منچستر، راکیتیچ ترجیح می‌دهد به پیشنهاد های احتمالی خود از تیم های پاریسی و یا میلانی بیاندیشد.

با وجود این ابراز تمایل، مشخص نیست که پاریسن‌ژرمن و یا اینتر قصدی برای ارائه پیشنهاد در ماه ژانویه داشته باشند. اما برای اکنون به نظر می‌رسد که مقصد بعدی راکیتیچ در صورت جدایی از بارسلونا، جایی به جز لیگ برتر خواهد بود. 

7712

نظرات کاربران
Milad
آخه اگه بیای هم ما نمیخوایم مثلا برای بارسلونا به اندازه چکار کردی؟
۲۷ مهر ۱۳۹۸ ساعت ۰۰:۱۳:۱۶
پاسخ
14
20
سربازسوئدی
خیلی دلتم بخوادبری یونایتد.یعنی حاضری بری میلان بااین شرایطش ولی نری منچستریونایتد.
۲۶ مهر ۱۳۹۸ ساعت ۲۲:۲۵:۳۹
پاسخ
12
18
مسعود هاشمی
منظور اینتر میلانه شهر میلان پرفسور
۲۷ مهر ۱۳۹۸ ساعت ۰۰:۲۸:۲۳
0
22