با فراهم شدن پشتوانه لازم؛ آمادگی رئال مادرید برای جذب یک کهکشانی در تابستان 2020

با فراهم شدن پشتوانه لازم؛ آمادگی رئال مادرید برای جذب یک کهکشانی در تابستان 2020

5698
19:30
24 شهریور 1398
حساب های رئال بالانس عجیبی را نشان می‌دهد.

به گزارش وبسایت نود و به نقل از آاس، نمایندگان باشگاه رئال مادرید امروز (یکشنبه) جلسه ای برگزار خواهند کرد تا حساب های مالی باشگاه را مورد تایید قرار دهند. نگاهی کوتاه به این آمار و ارقام اطلاعات جالبی را نشان می‌دهد.

در حقیقت حساب های رئال نشان می‌دهد که رئال مادرید پتانسیل مالی لازم برای جذب یک کهکشانی در تابستان 2020 را خواهد داشت. در حقیقت رئال با این سرمایه کلان هیچ مشکلی برای راضی کردن باشگاه مورد نظر نخواهد داشت و تنها باید بازیکن مدنظرش (که احتمالا کیلیان ام‌باپه خواهد بود) را راضی کند.

به غیر از 156 میلیون یورویی که هم اکنون و به صورت نقد در حساب های باشگاه موجود است، رئال اعتباری 285 میلیون یورویی نیز دارد که می‌تواند آن را در قالب قرض بسته به شرایط مورد نیاز استفاده کند. این اعتبار تنها برای چنین شرایطی (نقل و انتقالات و سایر مسائل مربوط) تخصیص داده شده و ربطی به اعتبارهای لازم برای نوسازی ورزشگاه سانتیاگو برنابئو ندارد. 

اکنون و با بودجه کلانی که از آن رونمایی شدن، می‌توان شاهد کهکشانی شدن یکی از ستارگان بزرگ دنیای فوتبال در تابستان 2020 بود. در مورد نیمار رئال تردید هایی درباره مصدومیت های مداوم و حلقه بسته نزدیکان او دارد و البته این حقیقت که او در سال 2013 بارسلونا را به رئال مادرید ترجیح داده بود. داستان کیلیان ام‌باپه اما متفاوت تر است.

ام‌باپه بازیکنی است که در قیاس با نیمار آینده درخشان تری دارد. برنامه رئال این است که ام‌باپه را متقاعد به عدم تمدید قرارداد با پاریسن‌ژرمن کند. (قرارداد کنونی او تا ژوئن 2022 معتبر است) نتیجه این اتفاق آن است که در تابستان آتی، پی‌اس‌جی مجبور به ارائه یک پیشنهاد جدید برای او و یا فروش او خواهد بود، قبل از آن که ام‌باپه به شکل آزاد پارک دو پرنس را ترک کند.

7712

نظرات کاربران
یوسف
بارسا هم میحواست امباپه رو بگیره جریان چیه امباپه واقعا اونقدر ها هم مالی نیست
۲۴ شهریور ۱۳۹۸ ساعت ۲۰:۵۴:۵۲
پاسخ
35
18
عشقممم نیمار
۱۰۰امباپه ..فقط پای راست نیمارمم نمیشه :-P یه گلزن ساده دیگ بعد رونالدو دارن بزرگ میکنن ک اروپا در توپ طلا ..نماینده داشته باشه :-P
۲۴ شهریور ۱۳۹۸ ساعت ۲۰:۴۰:۲۲
پاسخ
39
13
فقط یوونتوس
با ستاره نمیشه جام گرفت همون جوری ک من سیتی و پاریسن ژرمن و بارسلون نتونس رئال هم اگ قبلا جامی میگرفت این عالیجناب cr7 بود ک براشون جام میگرفت حالا رئال امباپه و نیمارو و دی بروئنو بگیرن چ فایده
۲۴ شهریور ۱۳۹۸ ساعت ۱۹:۵۶:۵۶
پاسخ
81
17
تاج ، یونایتد ، بارسا و دیگر هیچ
الان این عالیجناب cr7 احیانا ستاره نیست؟؟ خخخ بعد میگی با ستاره نمیشه جام آورد
۲۴ شهریور ۱۳۹۸ ساعت ۲۱:۰۰:۱۶
6
43