با وجود اطلاع‌رسانی چند باره در روزهای گذشته؛ حضور هواداران پرسپولیس بدون بلیت در محوطه ورزشگاه آزادی

با وجود اطلاع‌رسانی چند باره در روزهای گذشته؛ حضور هواداران پرسپولیس بدون بلیت در محوطه ورزشگاه آزادی

5666
13:01
18 آبان 1397
با توجه به اینکه بلیت دیدار پرسپولیس و کاشیما از طریق سامانه اینترنتی به پایان رسیده است اما بسیاری از هواداران بدون بلیت به ورزشگاه آزادی آمدند.

وبسایت رسمی برنامه نود - با توجه به اینکه بلیت دیدار پرسپولیس و کاشیما از طریق سامانه اینترنتی به پایان رسیده است اما بسیاری از هواداران بدون بلیت به ورزشگاه آزادی آمدند.

به گزارش وبسایت نود، فردا دیدار برگشت فینال لیگ قهرمانان آسیا بین تیم‌های پرسپولیس و کاشیما در ورزشگاه آزادی برگزار می شود. با وجود اینکه بلیت این دیدار از طریق سایت و به صورت اینترنتی به فروش رسید و بارها در این زمینه اطلاع رسانی شده باز هم برخی از هواداران پرسپولیس از راه های دور از امروز در اطراف ورزشگاه آزادی هستند تا بتوانند این دیدار را از نزدیک مشاهده کنند.

نکته جالب این است که این هواداران بدون بلیت به ورزشگاه آزادی آمدند و امید دارند به هر نحوی بلیت این بازی را تهیه کنند!

 بسیاری از هواداران پرسپولیس از مشهد، خرم‌‌آباد، کردستان، مازندران به ورزشگاه آزادی آمدند و از مسئولان حراست ورزشگاه درخواست کردند تا بتوانند به ورزشگاه آزادی وارد شوند و در ماشین‌های خود استراحت کنند. 

طبق قوانین بین المللی و حرفه ای ورود هوادار تا قبل از ساعتی که از سوی AFC اعلام شده به ورزشگاه ممنوع است و از سویی در این چند روز بارها اطلاع رسانی شده که هیچ بلیت فروشی بیرون ورزشگاه انجام نمی شود و تمامی بلیت ها از طریق اینترنتی به فروش رفته است اما اینکه چرا عده ای هواداران پرسپولیس با نادیده گرفتن این قوانین و شرایط از امروز و آن هم بدون بلیت اقدام به حضور در اطراف ورزشگاه کرده اند عجیب و قابل تامل است. 

 

1004

 

نظرات کاربران
مصطفی پرسپولیس زاده
انشالله ک آقای گرشاسبی یه تلویزون بزرگ تهیه کنه و بزاره بیرون از استادیوم ک اونایی به ناحق بلیط گیرشون نیومده لااقل اونجا بازی رو ببین
۱۸ آبان ۱۳۹۷ ساعت ۱۳:۵۴:۴۰
پاسخ
20
44
سعید
بی خیالی، دل گنده بودن، یا نمیدونم اسم دیگه ای هم برای اینجور آدما وجود داره یا نه. البته عشق و علاقه‌شون به پرسپولیس، و اینکه حاضرن این همه سختی رو به خاطر تیم تحمل کنند خیلی هم عالی و قابل احترام. ای کاش میشد یه جوری از این همه عشق و علاقه استفاده کرد. اما خودمونیم دیگه، حتی اگه بلیط فروشی اصولی انجام بگیره، و شماره گذاری و گیت و همه چی هم رعایت بشه، باز هم خیلی هستن کسایی که این مدلی نظم رو به هم میریزن، تا در عمل شرایط و بی نظمی قبل مسابقه هیچ فرقی با بقیه موارد نکنه. تا خودمونو درست نکنیم هیچی درست نمیشه
۱۸ آبان ۱۳۹۷ ساعت ۱۳:۵۰:۵۸
پاسخ
19
32
فرشیدوقربانیوکاوه رضایی
بنده خداها تقصیری ندارند تا بحال فینال آسیا رو از نزدیک ندیدند
۱۸ آبان ۱۳۹۷ ساعت ۱۳:۴۹:۰۵
پاسخ
44
58
Wien
آنوقت ادعا داریم در میزبانی جام جهانی به قطر کمک کنیم و میزبان تعدادی از بازیها در ایران باشیم.
۱۸ آبان ۱۳۹۷ ساعت ۱۳:۴۵:۳۱
پاسخ
2
55
ایلیا
اومدن کاپ رو بالاسر سیدجلال ببینن ۵ دقیقه اول گل اول رو میزنیم
۱۸ آبان ۱۳۹۷ ساعت ۱۳:۳۱:۴۶
پاسخ
31
47