با وجود چند پیشنهاد، بارسلونا دمبله را حفظ خواهد کرد

با وجود چند پیشنهاد، بارسلونا دمبله را حفظ خواهد کرد

2402
22:46
18 مرداد 1397
دمبله در بارسلونا ماندنی است.

وبسایت رسمی برنامه نود - دمبله در بارسلونا ماندنی است.

به گزارش وبسایت نود، ESPN نوشته است با وجود علاقه چند تیم به جذب عثمان دمبله، ولی بارسلونا قصد حفظ دمبله را در تابستان جاری دارد. گفته می شود آرسنال پیش از بسته شدن پنجره نقل و انتقالات در انگلیس، پیشنهادی 100 میلیون یورویی را برای جذب دمبله ارائه کرد ولی بارسلونا آن را رد کرده است و حالا با بسته شدن پنجره ترانسفر در جزیره، انتقال او به آرسنال منتفی است.

اما پاریسن ژرمن هم دیگر مشتری دمبله است که تا پایان آگوست فرصت دارد این بازیکن را جذب کند ولی موضع بارسلونا درباره حفظ دمبله تغییر نخواهد کرد. آن ها از ابتدای تابستان عنوان کرده اند دمبله ماندنی است و این تصمیم تغییر نکرده است.

دمبله فصل قبل بعد از جدایی نیمار با مبلغی رکوردشکن در بارسلونا، راهی نیوکمپ شد ولی 4 ماه مصدومیت او را حاشیه نشین کرد و در ادامه والورده در چند بازی بزرگ فصل از او استفاده نکرد تا شایعاتی درباره آینده این بازیکن جوان در نیوکمپ پدید آید.

1878

نظرات کاربران
ابراهیم
دمبله عالیه باید بهش فرصت بدن بارسا هرگز نباید دمبله از دست بده
۱۹ مرداد ۱۳۹۷ ساعت ۰۵:۲۳:۵۷
پاسخ
0
28
Viva Barcelona
رقمی که بارسا برای دمبل داد واقعی نبود ، در حفیقت دمبله به هیچ عنوان اینقدر نمی ارزید بارمتو برای خارج شدن از فشار پس از جدایی نمیار دمبله رو به قیمت باور نکردی خرید ، از نظر من تا فرصت پایان نقل و انتقالات ردش کنن بره 100 میلیون یور رقم خوبیه اگر نفرشونش در اخر فصل حصرت همچین روزای رو میخورن که چرا با چنین قیمتی نفروختنش
۱۹ مرداد ۱۳۹۷ ساعت ۰۳:۵۷:۲۲
پاسخ
34
8
چه تیمی داریم مااا
باید قرضی بدن بره تا بهتر بشه ...
۱۹ مرداد ۱۳۹۷ ساعت ۰۳:۱۶:۳۹
پاسخ
35
6