با کمک علی پروین تعاونی پیشکسوتان پرسپولیس تشکیل می‌شود

با کمک علی پروین تعاونی پیشکسوتان پرسپولیس تشکیل می‌شود

2808
19:26
29 آذر 1393
وبسایت رسمی برنامه نود - مدیر کل حوزه وزارتی و مشاور وزیر ورزش و جوانان گفت: علی پروین به همراه پیشکسوتان، کانون یا تعاونی پیشکسوتان باشگاه پرسپولیس را تا قبل از واگذاری این باشگاه تشکیل می دهد.

وبسایت رسمی برنامه نود -  مدیر کل حوزه وزارتی و مشاور وزیر ورزش و جوانان گفت: علی پروین به همراه پیشکسوتان، کانون یا تعاونی پیشکسوتان باشگاه پرسپولیس را تا قبل از واگذاری این باشگاه تشکیل می دهد.

به گزارش وبسایت نود ، حمید گرشاسبی در گفت و گو با پایگاه خبری وزارت ورزش و جوانان اظهار داشت: دکتر گودرزی در ملاقاتی که با آقای پروین و جمعی از پیشکسوتان داشت، در تایید درخواست آنها پیشنهاد کرد با توجه به واگذاری استقلال و پرسپولیس تا پایان سال، سهمی هم به پیشکسوتان که صاحبان اصلی این دو باشگاه هستند در قالب یک کانون و تعاونی داده شود.

مشاور وزیر ورزش و جوانان در پاسخ به این سئوال که در یکی از برنامه های تلویزیونی عنوان شده بود علی پروین برای پرسپولیس کاری بکند، افزود: البته موضوع مورد بحث همین نکته تشکیل تعاونی پیشکسوتان با پیشنهاد و حمایت آقای پروین بوده و هدف از این کار سهیم شدن پیشکسوتان در سهام این باشگاه است و همانطور که آقای وزیر در جلسات واگذاری استقلال و پرسپولیس عنوان کرده است حتما در این روند باید نقش پیشکسوتان و بزرگان این دو تیم دیده شود.

گرشاسبی با اظهار امیدواری نسبت به تسریع روند واگذاری از سوی سازمان خصوصی سازی گفت: خوشبختانه مجلس و دولت یازدهم تصمیم دارند این دو باشگاه به صورت صد در صد واگذار شوند و ان‌شاءالله در این بین پیشکسوتان و بزرگان این دو باشگاه حتما نقش خواهند داشت.

 

کد/2020

نظرات کاربران
کامی
ماشاالله سلطان علی پروین از رئیس رئسا که اصلا نباید انتظار این کارا رو داشت
۲۹ آذر ۱۳۹۳ ساعت ۲۳:۴۲:۱۸
پاسخ
0
5