بحران در استمفوردبریج؛ آبراموویچ در فکر فروش چلسی

بحران در استمفوردبریج؛ آبراموویچ در فکر فروش چلسی

8905
13:18
11 خرداد 1397
باشگاه لندنی چلسی روزهای حساسی را سپری می کند.

وبسایت رسمی برنامه نود - باشگاه لندنی چلسی روزهای حساسی را سپری می کند. 

به گزارش وبسایت نود، رومن آبراموویچ، میلیاردر روسی که از سال ۲۰۰۳ مالک باشگاه چلسی است روز پنج شنبه در تصمیمی ناگهانی اعلام کرد از سرمایه گذاری یک میلیارد پوندی برای ساخت ورزشگاه جدید این باشگاه منصرف شده و پروژه بازسازی استمفوردبریج بدین ترتیب منتفی شد. 

این خبر تنها چند روز پس از اینکه رسانه های انگلیس از رد درخواست تمدید ویزای اقامت آبراموویچ توسط دولت انگلیس خبر دادند منتشر شده و همین باعث شده آینده این ثروتمند روسی در چلسی در ابهام قرار بگیرد. عده زیادی اعتقاد دارند این تصمیم آبراموویچ به نوعی در واکنش به این اقدام دولت انگلیس بوده و این احتمال وجود دارد که او به زودی چلسی را بفروشد. 

از طرف دیگر خودداری چلسی برای پرداخت بند فسخ قرارداد ۸ میلیون یورویی مائوریسیو ساری و اتمام مهلت فعال سازی این بند باعث شده وضعیت نیمکت مربیگری این تیم هم در ابهام قرار بگیرد. با خودداری چلسی از مذاکره با ناپولی، حالا ساری باید با کمک وکلایش و از طریق شکایت از ناپولی قراردادش با این تیم را فسخ کند. 

خودداری تیبو کورتوا از تمدید قرارداد و آینده نامشخص ادن هازارد از دیگر نگرانی های هواداران چلسی که فصل گذشته را در رده پنجم لیگ برتر تمام کردند و از کسب سهمیه لیگ قهرمانان باز ماندند است. 

۲۰۳۱

 

نظرات کاربران
جواتی
ولکن ابرام کوتاه بیا جان خودت به خودت بیا خرید کن مثل قبل یکم شاد شیم ما چلسی فنا
۱۲ خرداد ۱۳۹۷ ساعت ۰۳:۳۹:۳۸
پاسخ
0
4
مهران
ای بابا...اعصابم خرد شد.
۱۱ خرداد ۱۳۹۷ ساعت ۱۸:۳۱:۵۶
پاسخ
22
34
دیاکو
خیلیییییی دل تنگ بازیهای قشنگ زمان گاس هیدینگم!!
۱۱ خرداد ۱۳۹۷ ساعت ۱۹:۱۹:۴۴
2
27
کیوان کاکا
ابرامویچ در یه محفل خصوصی گفته میخوام تیم محبوبم ارتش سرخ رو بخرم
۱۱ خرداد ۱۳۹۷ ساعت ۱۸:۲۹:۰۰
پاسخ
31
59