بختیاری‌زاده: امیدوارم بعد از ۴۰ سال به المپیک برویم

بختیاری‌زاده: امیدوارم بعد از ۴۰ سال به المپیک برویم

452
20:46
24 دی 1397
مربی تیم امید فوتبال ایران گفت: یکی از مهم‌ترین و تعیین کننده‌ترین اردوها را در قطر برگزار می‌کنیم.

به گزارش وبسایت نود، سهراب بختیاری‌زاده در مورد شرایط تیم امید ایران اظهارداشت: شاید این مهمترین اردوی ما باشد، اردویی که بسیار تعیین کننده است. از این بابت تعیین کننده که تیم را به طور کامل بشناسیم و درصد زیادی از بازیکنان تیم مشخص شوند. مجموعه‌ای که قرار است بازی‌های رسمی را انجام بدهد.

وی ادامه داد: ما ۳ بازی دوستانه در قطر داریم که شرایطمان بسیار خوب است، می‌توانیم به هماهنگی برسیم و از نظر فنی به تیم کمک کنیم، بازیکنان همگی خوب و با انگیزه کار می‌کنند، قبلاً هم گفته‌ام و الان تکرار می‌کنم فرصت بسیار خوبی داریم و امیدوارم این نسل فوتبالمان این فرصت خوب را از دست ندهند و امیدوارم جای خالی نرفتن به المپیک را بعد از ۴۰ سال پُر کنیم و به این هدف برسیم و مردم را خوشحال کنیم.

بختیاری‌زاده در مورد اینکه این اردو چقدر می‌تواند شبیه مسابقات مقدماتی باشد، اظهارداشت: اردوها و تمرینات برای هماهنگی یک تیم فوتبال بسیار خوب است اما آنچه که برای کادر فنی مهم است برگزاری اردوهای دوستانه است. خداراشکر تیم‌هایی مثل کویت، تاجیکستان و قطر فوتبالشان شبیه به فوتبال عراق و ترکمنستان است، که با آنها بازی داریم. اگر بازیکنان این تصویرسازی را قبل از آن بازی‌های رسمی انجام بدهند شرایط مناسب‌تری خواهیم داشت. ما حتی مثل بازی‌های رسمی هر ۲ روز یکبار در اردوی قطر بازی دوستانه داریم تا تیم به هماهنگی برسد و شرایط کاملاً مشابه شرایط تورنمنت قطر باشد.

1004

نظرات کاربران
عشقممم نیمار
۴۰سال واقعا خیلیه =-O پ شیش_پولیسیا دیگ چ‌ میکشن ک نزدیک ۶۰ساله ک‌ قهرمان اسیا نشدن و‌ حتی گل هم در فینال اسیا نزدن :-)
۲۴ دی ۱۳۹۷ ساعت ۲۱:۲۰:۴۹
پاسخ
31
3
به یاد 6تای العین یا 5تای السد
جام د جام قهرمان شدیم همو جام در جای که 666تایی ها تو ازادی باختن
۲۴ دی ۱۳۹۷ ساعت ۲۲:۰۹:۱۷
0
20