بختیاری‌زاده: مجیدی نباید اتفاقات ازبکستان را به رسانه‌ها می‌کشاند

بختیاری‌زاده: مجیدی نباید اتفاقات ازبکستان را به رسانه‌ها می‌کشاند

4241
09:44
25 شهریور 1398
بازیکن سابق تیم فوتبال استقلال و تیم ملی ایران گفت:در ازبکستان هر اتفاقی که افتاد مجیدی نباید مصاحبه می کرد و اختلافات را رسانه‌ای می‌کرد.

به گزارش وب سایت نود و به نقل از فارس، سهراب بختیاری‌زاده، در خصوص انتقاداتی که به فرهاد مجیدی طی روزهای اخیر صورت گرفته است گفت:اول اینکه امثال فرهاد مجیدی، خود من و خیلی های دیگر  نسل تازه ای از مربیان هستیم که کار خودمان را به تازگی در این مقطع آغاز می کنیم و نیاز به کسب تجربه داریم. این خیلی خوب است که با ورود نسل جدید انرژی تازه ای به این عرصه وارد می شود اما به نظرم در عین جوانی باید پخته و باتجربه عمل کنیم.

وی افزود: وقتی وارد دنیای مربیگری می شویم باید به قواعد آن احترام بگذاریم. برد مال سرمربی است، شکست هم قطعا باید به سرمربی برگردد. باید با شهامت شکست را قبول کرد نه اینکه به دنبال مقصر گشت و از مسئولیت فرار کرد، این قطعا رفتار حرفه‌ای نیست.

بختیاری‌زاده در ادامه گفت:من قویا عقیده دارم فرهاد مجیدی اشتباه کرد که این مسائل را به رسانه ها کشاند.در ازبکستان هر اتفاقی که افتاد فرهاد نباید مصاحبه می کرد و این اختلاف را بیرون می‌آورد. این مسئله باید در یک جلسه داخلی حل می شد. البته فرهاد دوست و همبازی من بوده و همیشه برایش آرزوی موفقیت دارم اما ما باید در اینگونه مواقع تصمیم درست بگیریم.تیم امید ما بیش از هر چیز به آرامش نیاز دارد.

مدافع سابق استقلال و تیم ملی در پایان گفت: ای کاش مشاوران و کمک هایی در کنار فرهاد بودند که او را درست راهنمایی می کردند. همه این حاشیه ها و جنجال های روزهای اخیر از همان مصاحبه شروع شده در حالی که محل مطرح شدن اینگونه مسائل در داخل خانواده است.

2051

نظرات کاربران
کوهمره.جروق
بنده خدا استیلی چه گناهی کرده که باید این مجیدی را تحمل بکنه.من موندم کرانچار با اون سابقه و کارنامه چرا بیرونش کردن.چرا بهش فرصت ندادن.رو چه حسابی مجیدی آوردن.خوب اگه قرار ایرانی بود یه مربی کارنامه دار استخدام میکردید.منصوریان و یا حتی خود استیلی و یا مایلی کهن و یا علی دایی اصلا پرویز مظلومی و یا یه مربی کارنامه دیگر موندم این مجیدی را رو چه حسابی آوردن.احتمالا لابی بود.ولی باز همون کرانچار میتونست تیم امید را به المپیک برسونه.
۲۵ شهریور ۱۳۹۸ ساعت ۱۵:۴۹:۳۳
پاسخ
11
13
مستر
چه داغی گذاشته فرهاد به دل شما.مرد حسابی مایلی کهن و استیلی کارنامه دار هستن؟!!!اومدی رد گم کنی بینشون مظلومی رو هم اوردی.اره ما هم هیچی نفهمیدیم
۲۵ شهریور ۱۳۹۸ ساعت ۱۶:۵۲:۱۸
13
4
محسن
آلان باید از تیم ملی امید حمایت کرد شما قرمز و آبی ها دنبال چی هستید
۲۵ شهریور ۱۳۹۸ ساعت ۱۵:۱۲:۰۵
پاسخ
6
6
توهم تاجی
با چه منطقی یک مربی که حتی سابقه کم مربیگری یک تیم نونهالان رو هم نداشته و فقط برای چند بازی آخر استقلال به صورت غیر رسمی روی نیمکت نشست سرمربی یکی از تیم های ملی میشه ؟ من خودم مربی فوتبال هستم و 15 سال تجربه دارم و مدرک C آسیا دارم . مجیدی مدعی مدک مربیگری B یوفا است که الزاما می بایست در انگلستان به مدت یکسال تیم زیر 14 سال را هدایت کرده باشد .سوال این است اگر داشتن صرف مدرک برای سپردن هدایت تیم ملی به یک نفر ملاک است چرا این وظیفه به مربیانی مثل حسین عبدی و مرزبان و هاشمیان که دارای بالاترین مدرک جهانی فوتبال یعنی پرولایسنس یوفا هستند داده نشده است . مربیان بدون تیم زیادی هم در ایران دارای مدرک A یوفا و مدرک پرولایسنس آسیا هستند که شایستگی آنها قطعا از مجیدی بیشتر بوده . ولی قطعا عدم تجربه مربیگری مهمترین نقطه ضعف مجیدی است و در اروپا مربیان با مدرک B یوفا حتی نمی توانند به عنوان دستیار روی نیمکت تیم ها بنشینند و باید مدرک A داشته باشند
۲۵ شهریور ۱۳۹۸ ساعت ۱۱:۳۴:۱۷
پاسخ
21
68
رحمانی مهابادی
شما به مدرک c ات برس بعد در مورد مدرک بالاتر از خودت اظهار نظر کن مدرک cرا الان خیلی ها حتی در دورترین نقاط مرزی کشور دارند کار شاقی نکرده ای
۲۵ شهریور ۱۳۹۸ ساعت ۱۵:۳۰:۱۰
13
10
ماندگار
دوست عزیز مرسی از اطلاعات جذابی که در اختیار ما قراردادی، لطفا بازم هم اطلاعات ما رو بیشتر کن سپاس
۲۵ شهریور ۱۳۹۸ ساعت ۱۳:۲۲:۳۵
4
30
نه به مافیای آبی
مجیدی با لابی سرمربی تیم ملی امید شد وگرنه تیم محلات هم نباید بدن دستش و مطمینم با این کادر سرانجامی نخواهیم داشت
۲۵ شهریور ۱۳۹۸ ساعت ۱۱:۲۰:۵۸
پاسخ
17
121
پایان مافیای قرمز نزدیکه
ما از سوختن شما لذت میبریم...
۲۵ شهریور ۱۳۹۸ ساعت ۱۱:۵۴:۳۴
53
25
دوست
ای بابا کی رو نصیحته میکنی، کسی که سرمربی سابق کودکان اسپانیول بوده انتظار داری خدا رو بنده باشه، این آدم فقط مدعیه ولی برآیند و نتایج صفر
۲۵ شهریور ۱۳۹۸ ساعت ۱۰:۵۴:۳۲
پاسخ
17
97
ارتش ۸۰ میلیونی
کدخدامنشانه حل میکرد؟ مجیدی بهترین کار را کرد که اعلام کرد این بازیکنان به وی تحمیل شدند
۲۵ شهریور ۱۳۹۸ ساعت ۱۰:۴۲:۴۹
پاسخ
98
24
ali
کسی که بدون رزومه سرمربی تیم ملی امید بشه نمیشه ازش توقع داشت
۲۵ شهریور ۱۳۹۸ ساعت ۱۰:۱۰:۳۷
پاسخ
15
116
ماندگار
اگر مجیدی با 4 تا گل به پرسپولیس کبیر بشه اسطوره دوحالت بیشتر نداره:1- پرسپولیس احتمالا" رئال مادرید یا بارسلونا هست که گل زدن اونم 4 نه 20 اینقدر افتخار که آدم میشه اسطوره 2-یا هتل شیشتقلال اصلا" اسطوره نداره و داره اسطوره جعلی میسازه، خخخخ، در هر دوحالت فاجعه است که تفکر هواداران شیشتقلالی اینکه مجیدی اسطوره هست!!!!
۲۵ شهریور ۱۳۹۸ ساعت ۱۳:۲۸:۴۲
6
19
صالح
میشه بگی الان از چی باید بسوزیم؟ مثلاً تیم امید ببره ما باید بسوزیم؟ متاسفانه که بدجوری داره میبازه. الان که مجیدی رقیب ما نسیت که بخوایم از نتایجش بسوزیم. الان سوژه خنده و درس عبرت برای آیندگانه. سوزش نداره. نگران ما قرمزا نباش.
۲۵ شهریور ۱۳۹۸ ساعت ۱۲:۱۳:۴۷
6
30
آبی
اسم مجیدی کافیه تا آتیش بزنه شما قرمزارو...پس بسوز که داری خوب میسوزی...
۲۵ شهریور ۱۳۹۸ ساعت ۱۱:۰۶:۵۲
104
17