بختیار رحمانی: روی شفیعی خطا اتفاق افتاد

بختیار رحمانی: روی شفیعی خطا اتفاق افتاد

905
21:47
18 آذر 1397
هافبک تیم فوتبال سپاهان گفت: با وجود احترامی که برای علیرضا فغانی قائل هستم، قبل از اعلام پنالتی روی خالد شفیعی پنالتی رخ داد.

به گزارش وبسایت نود، بختیار رحمانی بعد از تساوی سپاهان و پرسپولیس گفت: در نیمه اول مثل همیشه نبودیم. با این وجود می‌توانستیم برنده شویم. گل زیبایی به ثمر رساندیم و می‌توانستیم برنده شویم.

 

وی افزود: برای علیرضا فغانی احترام زیادی قائل هستم. می‌توانستیم در این بازی برنده شویم. پنالتی درست نبود و صد درصد روی خالد شفیعی قبل از اعلام پنالتی خطا اتفاق افتاد. با این حرف‌ها چیزی به دست نمی‌آوریم، همین که الان صدرنشین هستیم خوب است و امیدوارم با حمایت هواداران همین روند را ادامه دهیم و قهرمان شویم.

 

هافبک سپاهان در رابطه با درگیری‌هایی که در اواخر بازی رخ داد و اینکه آیا این درگیری‌ها زیبنده است؟! خاطرنشان کرد:این درگیری‌ها به هیچ وجه قشنگ نیست. من از این مسائل استقبال نمی‌کنم. بازیکنان ما از این اخلاق‌ها ندارند اما در شرایط بازی این اتفاق پیش آمد.

1004

نظرات کاربران
الیاس
اه،چقدر سر و صدا میکنین.یه دقه آروم باشین ببینیم ستاره تمام نشدنی فوتبال ایران چی میگه
۱۹ آذر ۱۳۹۷ ساعت ۰۰:۱۲:۳۲
پاسخ
8
17
یاشاسین تراختور
تو ایران هرکی تو پرسپولیس کاره ای هست بهترینه فغانی هم تو باشگاه پرسپولیس کارمنده کردنش بهترین وگرنه ما بهتر از فغانی داریم و فغانی اصلا تو لیگ ایران خوب قضاوت نمیکنه الکی میگن داور خوبیه
۱۸ آذر ۱۳۹۷ ساعت ۲۱:۵۷:۲۲
پاسخ
37
33
زلزله 6 ریشتری سرخ
سپاهانی‌ها استقلالی‌ها فولادی ها و هوادارای چند تیم دیگه کری بخونن یه حرفی واقعا موندم کجای فوتبال ایرانی بله از اتاق فرمان اشاره میکنن دو دقیقه توهم قهرمانی داشتین و مهمتر از همه بعد از منچستر اولین
۱۸ آذر ۱۳۹۷ ساعت ۲۲:۵۵:۱۰
8
20
طوفان زرد
فغانی منتظر بود سایه بازیکن سپاهان بخوره به پرسپولیس بازی رو بخوابونه بعد گل سپاهانم که چشمش به بازیکن سپاهان بود تا پنالتی بگیره!
۱۸ آذر ۱۳۹۷ ساعت ۲۱:۵۴:۵۵
پاسخ
37
27