بدترین نقطه حضور یورگن کلوپ در لیورپول از زبان خودش

بدترین نقطه حضور یورگن کلوپ در لیورپول از زبان خودش

6230
21:45
17 آبان 1398
یورگن کلوپ از حمله هواداران رم به شان کاکس به تلخی یاد می‌کند.

به گزارش وبسایت نود و به نقل از بی‌بی‌سی، یورگن کلوپ از حملات شدید به سوی شان کاکس که منجر به آسیب های جدی مغزی برای او شد، به عنوان بدترین نقطه حضور خود در باشگاه لیورپول یاد کرده است.

کاکس 54 ساله پیش از دیدار دو تیم رم و لیورپول در مرحله نیمه نهایی لیگ قهرمانان دو فصل قبل (آپریل 2018) در آنفیلد مورد حمله یکی از هواداران رم قرار گرفت و به شدت آسیب دید. او اکنون قرار است برای اولین بار بعد از آن حادثه به سکو بازگردد و مهمان لیورپول در بازی روز یکشنبه برابر منچسترسیتی باشد. 

بعد از حدود 18 ماه درمان در کشور ایرلند، کاکس به یک مرکز تخصصی عصب شناسی در شمال انگلستان منتقل شده تا دوره ای 12 ماهه از درمان را سپری کند، دوره ای که بیشتر بر روی بهبود قدرت تکلم و تحرک او تمرکز خواهد کرد. 

مارتینا، همسر کاکس عنوان کرده شان بعد از آن حمله بهبود داشته اما این بهبود به کندی صورت گرفته و وضعیت تکلم او با چالشی جدی مواجه است.

یک سال بعد از آن حادثه و در آپریل سال جاری میلادی، اسطوره های جمهوری ابرلند و لیورپول در دیداری خیریه در ورزشگاه آویوا به مصاف هم رفتند و از این دیدار، 748 هزار یورو برای ادامه درمان کاکس جمع آوری شد.

یورگن کلوپ در این خصوص می‌گوید:

"امیدوارم ترتیبی داده شود و بتوانیم قبل از بازی برای چند دقیقه او را ملاقات کنیم. واقعا امیدوارم چنین اتفاقی بیفتد. اتفاقی که برای شان افتاد، بدترین لحظه حضور من در لیورپول را ساخت. چنین چیزی اساسا در زندگی نباید رخ دهد، چه برسد به آن که بدانیم این اتفاق در جریان یک مسابقه فوتبال رخ دهد.

اگر بتوانیم این فرصت را به او بدهیم که بازگردد و یک مسابقه بزرگ را ببیند، آن گاه یکی از لحظه های خاص دوران حضور من در لیورپول رقم خواهد خورد. می‌دانیم چیزی تمام نشده و راهی طولانی (برای درمان کاکس) در پیش است."

سیمونه ماسترلی طرفدار ایتالیایی که در جریان این پرونده گناهکار شناخته شده بود، به تحمل سه سال و نیم زندان محکوم شد. 

7712

نظرات کاربران
Adel Saedi
راستی اون هوادار خوزستانی که یک چشمش از دست داد ، اونم تو ورزشگاه بلاخره وعده هایی که بهش دادن عملی شد؟؟؟؟!!!! یادمه یه درخواست کوچولو داشت اونم فقط میخواست تو جایی که کار میکنه رسمیش کنند بماند هزینه ها درمانی که خودش جای سوال دارد امیدوارم که هر انسانی تو این کره زمین تو این دنیا از ورود و تشویق تیم محبوبش هیچ أسیب صدمه ایی نبینه و با کمال امنیت و تن سالم برگرده به کانون گرم خانوادش الهی امین
۱۸ آبان ۱۳۹۸ ساعت ۰۰:۲۹:۴۲
پاسخ
1
71
یک قدم جلو
میدونید چرا یورگن کلوپ. هنوز این خاطره وحشتناک یادشه و به تلخی از آن یاد میکنه. چون وقتی خودشو جای شان کاکس میزاره، تمام تنش میلرزه. هر چند کلوپ به خوش شانسی معروفه
۱۸ آبان ۱۳۹۸ ساعت ۰۰:۰۶:۲۳
پاسخ
5
42
کوهمره.جروق
کلوپ و لیورپول خاری هست در چشم حسودان.همانطور که برانکو خاری بود در چشم حسودان.
۱۷ آبان ۱۳۹۸ ساعت ۲۳:۵۳:۴۴
پاسخ
45
60
TT فراتر از باشگاه ✔
اول پیامت خوب بود داشتم بهت امیدوار میشدم ولی آخرشو خراب کردی پس دیسلایک میشی تا درس عبرتی برای سایرین باشی!
۱۸ آبان ۱۳۹۸ ساعت ۰۳:۰۳:۴۸
32
13
بارسلونا❤
ایتالیایی ها خیلی سطح فرهنگی پایینی دارند ... واقعا بعیده در اروپا همچین انسان‌هایی زندگی میکنند که هم خشن و هم نژادپرستند و هم تحمل باخت و قبول شکست رو ندارند
۱۷ آبان ۱۳۹۸ ساعت ۲۲:۲۹:۴۱
پاسخ
16
63
Vahid
تو ایران هم چشم یک هودارو تو اصفهان در آوردن که هنوز هیچ کاری براش نکردن به روی خودشون هم نمیارن
۱۷ آبان ۱۳۹۸ ساعت ۲۲:۱۲:۵۷
پاسخ
3
73
محمود
نمیدونم چرا هرجا کارهای غیرانسانی هست تو فوتبال اروپا پای ایتالیاییها وسط هست...بین ۵لیگ معتبر اروپا منظورمه
۱۷ آبان ۱۳۹۸ ساعت ۲۲:۰۸:۱۴
پاسخ
12
57