براتی: فدراسیون مشمول قانون منع به کارگیری بازنشستگان نیست

براتی: فدراسیون مشمول قانون منع به کارگیری بازنشستگان نیست

1262
12:01
20 مهر 1397
رییس کمیته‌حقوقی و تدوین مقررات فدراسیون فوتبال گفت: فدراسیون‌ فوتبال مشمول قانون منع به کارگیری بازنشستگان نیست.

وبسایت رسمی برنامه نود - رییس کمیته‌حقوقی و تدوین مقررات فدراسیون فوتبال گفت: فدراسیون‌ فوتبال مشمول قانون منع به کارگیری بازنشستگان نیست.

به گزارش وب‌سایت نود و به نقل از فارس، احمدرضا براتی در مورد موضوع به کارگیری بازنشستگان در فدراسیون فوتبال اظهار داشت‌: همه مدیران فدراسیون فوتبال خود را تابع قوانین جمهوری اسلامی ایران می‌دانند و در مقابل هر قانونی که شامل فدراسیون بشود تمکین می‌کنند اما نکته مهم این است که بر اساس ماده یک اساسنامه این فدراسیون، فدراسیون فوتبال یک نهاد غیر دولتی است و هیچ قید دیگری اعم از عمومی و غیره هم ندارد. بنابراین واضح و روشن است که فدراسیون فوتبال مشمول قانون منع به کارگیری بازنشستگان نیست.

وی افزود: با توجه به تجارب بین المللی که دارم عرض می‌کنم فدراسیون فوتبال تشکیلاتی غیر دولتی است. بر این اساس مجمع، ‌بالاترین مرجع فدراسیون فوتبال محسوب می‌شود.

1870

 

نظرات کاربران
مخاطب خاص
آقاي براتي توضيحات شما درخصوص نقل و انتقالات طارمي به ريزه اسپورت را هنوز به ياد دارم... متوجه شدم شما از حقوق در حد ارائه كلاس دانشگاهي هم تخصص نداريد... دراين خصوص قانون بازنشستگي اظهار نظر نفرماييد... فدراسيوني كه مستقيم و يا غير مستقيم از دولت منابع مالي دريافت مي كند دولتي نيست.... يعني فوتبال ما اينقدر حرفه اي شده كه داره درآمدزايي مي كنه؟؟؟؟ بهتر است سكوت كنيد... بازنشسته ها بايد بروند...
۲۰ مهر ۱۳۹۷ ساعت ۱۴:۵۷:۵۶
پاسخ
3
13
تاج
این هم از وقتی پست گرفته همه چیز فدراسیون گل بلبل شده...چرا همه زورشون میاد برن؟؟؟ اقا قانون وقتی میگه بازنشسته نباشه یعنی نباشه دیگه یعنی 4تا جوان باشه یعنی یکی متل دایی مهدویکیا هاشمیان البته اگه ناراحت نشن بعضیها
۲۰ مهر ۱۳۹۷ ساعت ۱۲:۲۹:۳۴
پاسخ
6
33