«برادر همسر» رئیس سابق از فدراسیون فوتبال رفتنی شد/ سرنوشت کفاشیان چه می‌شود؟

«برادر همسر» رئیس سابق از فدراسیون فوتبال رفتنی شد/ سرنوشت کفاشیان چه می‌شود؟

3968
13:01
01 آبان 1396
فردی که در سال‌های اخیر درباره حضورش در فدراسیون فوتبال حرف‌وحدیث‌های زیادی بود از فدراسیون رفتنی شد.

وبسایت رسمی برنامه نود - فردی که در سال‌های اخیر درباره حضورش در فدراسیون فوتبال حرف‌وحدیث‌های زیادی بود از فدراسیون رفتنی شد.

 

به گزارش وب سایت نود و به نقل از تسنیم، در سال‌هایی که علی کفاشیان رئیس فدراسیون فوتبال بود، نام یک نفر بیشتر از سایر افراد به گوش می‌رسید؛ مصطفی طباطباییان. او که بردار همسر کفاشیان است سال‌ها به عنوان مسئول مالی فدراسیون (عنوان دقیق مسئولیتش هیچ‌گاه به صورت رسمی اعلام نشد و در این باره حرف‌وحدیث زیاد است چرا که فدراسیون‌ها ذی‌حساب دارند نه مدیر یا مسئول امور مالی) فعالیت می‌کرد و البته در برخی از سفرها هم حضور داشت.

در این مدت انتقادهای زیادی، هم به حضور طباطباییان در فدراسیون و هم به سفرهایش می‌شد اما او همچنان در فدراسیون حضور داشت. با آمدن تاج این اتفاق ادامه پیدا کرد و باز هم طباطباییان در فدراسیون بود و حتی با تیم ملی هم به امارات رفت، همان سفری که مشخص نبود چرا مسئول مالی فدراسیون فوتبال به دبی رفته بود، ضمن اینکه کی‌روش او را در دومین روز سفر به تهران بازگرداند.

اکنون خبر می‌رسد که مدتی است طباطباییان به فدراسیون فوتبال نمی‌رود. ظاهراً مدیران فدراسیون فوتبال نظر مثبتی به ادامه همکاری با برادر همسر کفاشیان نداشتند و این فرد دیگر در فدراسیون فوتبال حضور و مسئولیتی ندارد. در این باره گفته شده مسئولان فدراسیون با سپردن کارهای خارج از محدوده وظایف او، زمینه رفتن طباطباییان را فراهم کردند تا دیگر خبری از فرد جنجالی سال‌های اخیر فدراسیون نباشد.

همچنین شنیده شده کفاشیان از این اتفاق ناراحت شده و به فدراسیون فوتبال نرفته است، هر چند او به برخی افراد گفته که در نائین به‌سر می‌برد و به زودی به فدراسیون فوتبال خواهد آمد. تلاش خبرنگار تسنیم برای تماس با کفاشیان نتیجه نداشت و وی پاسخگوی تلفن همراهش نبود. باید دید در نهایت سرنوشت کفاشیان که اکنون به عنوان نایب رئیس اول فدراسیون فعالیت می‌کند به کجا کشیده خواهد شد.

 

2051

نظرات کاربران
sasa
سوال ! شمام بودین به برادرخانومتون پست میدادین؟؟؟
۰۱ آبان ۱۳۹۶ ساعت ۱۶:۴۹:۳۵
پاسخ
1
37
محمدیونایتد
اگرمتاهل باشی و بخوای این تفاهم و آرامش درزندگیت باقی بمونه بله به برادرخانوم که هیچی به پدربزرگ خانومتم پست میدی
۰۱ آبان ۱۳۹۶ ساعت ۲۰:۱۰:۲۹
4
0
مهدی
نه
۰۱ آبان ۱۳۹۶ ساعت ۱۷:۵۱:۱۸
1
16
فرهاد
حتما" مأموريت!!!ش تموم شده!!
۰۱ آبان ۱۳۹۶ ساعت ۱۶:۳۷:۵۸
پاسخ
0
40