برانکو: الاهلی جزو چهار تیم برتر فوتبال عربستان است/ فقط به برد فکر می‌کنیم

برانکو: الاهلی جزو چهار تیم برتر فوتبال عربستان است/ فقط به برد فکر می‌کنیم

3738
20:56
19 فروردین 1398
سرمربی تیم فوتبال پرسپولیس گفت: الاهلی جزو چهار تیم برتر فوتبال عربستان است.

به گزارش وبسایت نود، برانکو ایوانکوویچ سرمربی تیم فوتبال پرسپولیس در حاشیه آخرین تمرین امروز این تیم قبل بازی با الاهلی عربستان گفت: قبل از هر چیز از میزبان خودمان که باشگاه الوصل است قدردانی می‌کنم که میزبانی خوبی از ما دارد. ما خودمان را خیلی خوب برای بازی با الاهلی آماده می‌کنیم. الاهلی جزو چهار تیم برتر فوتبال عربستان است.

وی ادامه داد: در ۱۰ سال اخیر این تیم در کنار الهلال عربستان بهترین تیم این کشور بوده است. البته می‌دانیم که بازی سختی در پیش‌رو داریم و برد آنها مقابل السد نشان‌دهنده قدرت این تیم است. درباره تیم خودمان باید بگویم که همه آماده هستند به جز حسین ماهینی و محمد انصاری. 

سرمربی پرسپولیس درباره اینکه این تیم از دو بازی قبلی یک امتیاز گرفته و اینکه چقدر به این بازی حساس امیدوار هستید، افزود:‌ ما به چیزی غیر از برد فکر نمی‌کنیم. ما حتی در باخت به السد و مساوی مقابل پاختاکور به خاطر اشتباهات داوری بود. سال قبل هم در همین موقعیت قرار داشتیم و وضعیت بهتر از این نداشتیم. 

برانکو در خصوص اینکه هواداران پرسپولیس فردا خوشحال خواهند بود یا نه و بعد از بازی جشن می‌گیرند، افزود:‌ از این سؤال‌ها از من نپرسید ما برای هر بازی برای برد به زمین می‌رویم. می‌دانیم که کار ساده نیست. هواداران بازیکنان پرسپولیس را می‌شناسند و می‌دانند که با انگیزه بازی می‌کنند. بازیکنان ما قلب‌شان را در زمین می‌گذارند اما به هر حال این ورزش است و نمی‌شود آن را پیش‌بینی کرد. میل‌ ما همیشه به بردن است و تا جایی که امکان دارد در کنار نتیجه به دنبال بازی زیبا هم هستیم. 

وی درباره اینکه به پرسپولیس در آسیا نگاه ویژه‌ای می‌شود، ادامه داد: من فکر می‌کنم الاهلی عربستان به دنبال بازی بسته نباشد اما ما می‌خواهیم آنها را به دفاع کردن مجبور کنیم. ما می‌خواهیم روی بازی تسلط داشته باشیم و از هر امکانی استفاده کنیم تا نتیجه بگیریم. 

برانکو در خصوص اینکه بازیکنانش با انگیزه هستند، گفت: سرحال بودن بازیکنان مهم است چون اگر با نشاط نباشند نتیجه‌ای هم نمی‌گیرند و به خاطر همین مسئله خوشحال هستند. 

سرمربی پرسپولیس درباره حمایت ایرانیان در دبی از این تیم تصریح کرد: یکی از دلایلی که ما دبی را به عنوان میزبان انتخاب کردیم به خاطر همین تماشاگران و ایرانیان است چون تعداد زیادی در دبی حضور دارند امیدواریم که استادیوم را پر کنند و همه با هم از بازی لذت برده و دنبال برد باشیم.

1004

نظرات کاربران
پیمان
اوه اوه ی تیمی هست ک قویتر از تمام تیمهای دنیاست و جعل باهاش بازی داره:))))))
۲۰ فروردین ۱۳۹۸ ساعت ۰۰:۵۱:۲۸
پاسخ
70
42
سپهر عارفیان
خداوکیلی با دیدن بازی امشب الهلال ، بیشتر از پیش به گروه مرگ خندم گرفت. الهلال امشب از تیم استقلال خوزستان هم ضعیف تر بازی کرد.
۲۰ فروردین ۱۳۹۸ ساعت ۰۰:۲۸:۵۹
پاسخ
57
99
آبی
امیدوارم فقط آبرو ریزی راه نندازید 4-5 تا بخورید و برگردید ایران.
۱۹ فروردین ۱۳۹۸ ساعت ۲۳:۵۵:۳۲
پاسخ
93
50
امید(سقز)
آقای کامیابی نیا لطفا آروم بازی کن ..اون تکل تودربی داخل محوطه وخطاهای زیادوخشن را خواهشا فراموش کن.به امیدبردکه لیاقتش راداریم
۱۹ فروردین ۱۳۹۸ ساعت ۲۳:۳۷:۱۶
پاسخ
26
52
امین
به امید برد پرگل تیم الاهلی عربستان
۱۹ فروردین ۱۳۹۸ ساعت ۲۳:۳۲:۲۳
پاسخ
88
39
کوهمره.جروق
گروه پرسپولیس خیلی سختر از ذوب و استقلال هست
۱۹ فروردین ۱۳۹۸ ساعت ۲۳:۱۱:۰۶
پاسخ
56
74
Majid تاجی
اماده باختن شدینا
۲۰ فروردین ۱۳۹۸ ساعت ۰۰:۱۲:۴۶
56
40
یک قدم جلو
قوی تر از تیم ملی عربستانه.. مگه نه براتکو
۱۹ فروردین ۱۳۹۸ ساعت ۲۱:۵۳:۰۶
پاسخ
67
53