برانکو: امروز پرسپولیس بیش از 11 بازیکن دارد/ با این هواداران قهرمانی می‌خواهیم

برانکو: امروز پرسپولیس بیش از 11 بازیکن دارد/ با این هواداران قهرمانی می‌خواهیم

3454
16:56
19 آبان 1397
سرمربی تیم فوتبال پرسپولیس گفت:امروز ما بازیکنان بیشتری در اختیار داریم و معتقدم پرسپولیس امروز بیش از 11 بازیکن دارد.

وبسایت رسمی برنامه نود - سرمربی تیم فوتبال پرسپولیس گفت:امروز ما بازیکنان بیشتری در اختیار داریم و معتقدم پرسپولیس امروز بیش از 11 بازیکن دارد.

به گزارش وب‌سایت نود و به نقل از فارس، برانکو ایوانکوویچ قبل از آغاز بازی تیمش مقابل کاشیما گفت: رسیدن به فینال برای هر تیمی افتخار است و ما می‌خواهیم قهرمان شویم.امیدوارم با این هواداران به موفقیت بزرگی برسیم.

وی افزود: عالیشاه و ماهینی مصدوم هستند و سیامک نعمتی هم محروم است در واقع امروز بازیکنان زیادی را نداریم. امروز بازیکنان نه 100 در صد بلکه 200 درصد توان خواهند گذاشت. خوشحالم از جو و فضالیی که در آزادی می‌بینم. امروز ما بازیکنان بیشتری داریم و معتقدم پرسپولیس امروز بیش از 11 بازیکن دارد.

دیدار دو تیم از ساعت 18:30 آغاز می‌شود.

1870

نظرات کاربران
مهران(بجنورد)
امیدوارم پرسپولیس با بیشترین اختلاف بازی رو ببازه
۱۹ آبان ۱۳۹۷ ساعت ۱۷:۲۷:۵۷
پاسخ
13
13
6 پرسپولیس یا 6 العین ؟
عشقه پرسپولیس پرافتخار ترین تیم ایران ، عشقه پروفسور
۱۹ آبان ۱۳۹۷ ساعت ۱۷:۱۴:۲۳
پاسخ
13
9
دختر پرسپوليسي
برانكوووووو مديونتيم تا ابد چه قهرمان بشيم چه نشيم عشق فقط خودت و پرسپوليس
۱۹ آبان ۱۳۹۷ ساعت ۱۷:۱۰:۴۳
پاسخ
16
14
ابی به رنگ اسمان
کل ایران میدونن پرسپولیس یه تیم باشگاهی امروز بازی داره ولی هیچکس نمیدونه تیم ملی فوتبال ساحلی ایران امروز فینال جام بین قاره ای با روسیه بازی داره بعد میان میگن بازی پرسپولیس جنبه ملی داره میبینیم که حرفشون با عملشون ۱۸۰ درجه در تناقضه
۱۹ آبان ۱۳۹۷ ساعت ۱۷:۰۴:۰۵
پاسخ
12
19
عارف 2000
ما برای بردن به دنیا آمده ایم ما برای قهرمان شدن به دنیا آمده ایم شاید تیم سختی کشیده ها باشیم، شاید تیم ضعیف تری باشیم اما یک چیز حتمیه که ما وقتی پامون رو تو زمین میزاریم میجنگیم برای خودمون و برای همدیگه هیچ وقت در زندگی فرصت دوباره ای برای این بازی خاص نخواهید داشت شاید هرگز فرصت دوباره ای رو در زندگی مثل این بازی نداشته باشید وقتی وارد زمین میشوید برای بردن بروید تمام وجودتون رو بذارید از تمام ظرفیتتون استفاده کنید تا جایی که برای بردن کافی باشه یک قهرمان کسیه که تا آخرین لحظه ادامه میده حتی زمانی که همه چیز غیر ممکن به نظر میرسه هر کسی قهرمان نخواهد شد اما من میدونم قهرمانی تو خون شماست و تو هم باید(پرسپولیس) بدونی که ذاتا یک قهرمانی ادمین بچاپ
۱۹ آبان ۱۳۹۷ ساعت ۱۷:۰۳:۴۱
پاسخ
16
10