برانکو ایوانکوویچ: زدن 3 گل به کاشیما سخت است اما مقابل الدحیل این کار را کردیم

برانکو ایوانکوویچ: زدن 3 گل به کاشیما سخت است اما مقابل الدحیل این کار را کردیم

21731
18:04
18 آبان 1397
برانکو ایوانکوویچ، سرمربی تیم فوتبال پرسپولیس گفت:بازی در فینال افتخار بزرگی است.

وبسایت رسمی برنامه نود - برانکو ایوانکوویچ، سرمربی تیم فوتبال پرسپولیس گفت:بازی در فینال افتخار بزرگی است.

به گزارش وبسایت نود، برانکو ایوانکوویچ  در نشست خبری پیش از دیدار تیمش مقابل کاشیمای ژاپن گفت: قبل از هر چیز به همه شما سلام می‌کنم و لذت می‌برم که این تعداد خبرنگار اینجا حضور دارند.

*قلب ما پر از ایمان و امید است

وی ادامه داد: افتخار بسیار بزرگی است که در فینال آسیا باشیم. شاید برخی‌ها به نظرشان برسد که ما تحت فشار هستیم اما همانطور که کاپیتان هم چند دقیقه قبل گفت قلب ما پر از ایمان و امید است.

* فردا بزرگ‌ترین بازی 30 سال اخیر ایران در پیش است

برانکو تاکید کرد: افتخار می‌کنم که در تهران این بازی را انجام می‌دهیم. این بازی بزرگترین بازی باشگاهی در ۳۰ سال اخیر است. ما افتخار می‌کنیم در اینجا حاضر هستیم و برای خانواده پرسپولیس بازی می‌کنیم. طبیعی است که کاشیما نسبت به ما امتیازاتی دارد اما آنها فقط نیمه اول را پشت‌سر گذاشتند. ما موقعیت های سختی مقابل السد و الدحیل قطر داشتیم که با کیفیت آن را حل کردیم.

*فردا با 200درصد توان مان بازی خواهیم کرد

سرمربی پرسپولیس گفت: اطمینان دارم که بازیکنان فردا ۲۰۰درصد توان‌شان را می‌گذارند. من به آنها اعتماد دارم و بازیکنانم می‌دانند که فردا به دنبال کسب نتیجه خوب هستیم. ما البته فردا سیامک نعمتی محروم و امید عالیشاه مصدوم را در اختیار نداریم و از نظر تئوری از بازی قبل ضعیف‌تر هستیم اما این فقط تئوری است چون شک ندارم بازیکنانم فردا با تمام توان حاضر می‌شوند و هواداران هم می‌دانند تا همین‌جا کار بزرگی رقم زدیم و از هواداران ممنون هستم که از ما حمایت کردند. همه ما دوست داریم که فردا برنده باشیم تا با برد این فصل درخشان را به پایان برسانیم.

* اختلاف ساعت کاری کرد تا در نیمه دوم هجومی بازی نکنیم

سرمربی پرسپولیس  درباره اینکه در بازی رفت ساعت بازی به سود تیم کاشیما بود اما برای بازی برگشت چرا پرسپولیس ساعت بازی را تغییر نداد تا به سود این تیم باشد، گفت: همین اختلاف ساعت برای ما مشکل بود و ما را زمین‌گیر کرد. در این اختلاف ساعت زیاد خیلی مهم است که شما حدود ۷ روز زمان لازم دارید تا به شرایط عادی برگردید و این را می‌شد در نیمه دوم حس کرد که بچه‌های ما هجومی بازی نکردند. درباره حریف هم باید بگویم برای آنها تطبیق ساعت راحت‌تر است چون به سمت عقب از نظر ساعت برمی‌گردند و انتظار دارند که برای ما مشکل خاصی پیش نیاید. 

*اختلاف ساعت ایران و ژاپن به خاطر وسعت قاره آسیاست

برانکو افزود: حقیقت این است که قاره آسیا، قاره بزرگی است و این اختلاف زمانی وجود دارد که نمی‌توانیم با آن کاری انجام دهیم.

*کاشیما در همه فازها خوب است اما ما هم برای آنها خطرناک هستیم

وی در خصوص اینکه تیم کاشیما روی ضربات ایستگاهی خطرناک است و اینکه برای بازی فردا چه برنامه‌هایی دارید که دچار مشکل نشوید، اظهار داشت: کاشیما تیم خیلی خوبی است وقتی به فینال آمدند یعنی خوب هستند. آنها در همه فازها خوب هستند و روی ضربات ایستگاهی هم خوب کار می‌کنند. ما در کاشیما آنها را خوب کنترل کردیم و خطرناک هستند اما ما هم برای آنها خطرناک هستیم. 

*می‌خواهیم کاشیما را ببریم و قهرمان شویم پس باید سه گل بزنیم

سرمربی پرسپولیس درباره اینکه بازی‌های کاشیما معمولاً پرگل می‌شود و آیا فردا هم شاید چنین موضوعی خواهیم بود یا نه، گفت: ما می‌خواهیم ببریم و قهرمان شویم و این یعنی اینکه فردا باید سه گل بزنیم.

* از حمایت هواداران پرسپولیس کیف می‌کنم

برانکو درباره اینکه شما تیمی ساختید که همیشه از سوی هواداران تشویق می‌شوید و اینکه چه حسی دارید تحت هر شرایطی تیم شما تحسین می‌شود، بیان داشت: واقعاً کیف می‌کنم چون بهترین هواداران دنیا را داریم. خیلی مواقع نشان دادند و طبیعی است ما هم مقابل این شوق آنها زحمت می‌کشیم و برای این همه تشویق بازیکنانم بیشتر از همه استحقاق دارند چون در هر بازی با شوق فراوان به زمین می‌روند و انرژی‌شان را صرفه‌جویی نمی‌کنند. هواداران این خاصیت تیم را شناخته‌اند و به همین دلیل تیم را تشویق می‌‌کنند.

* در دقیقه 3 باید به کاشیما گل می‌زدیم

سرمربی تیم پرسپولیس در خصوص اینکه پرسپولیس در بازی رفت خوب بازی کرد اما کاشیما فرصت‌های زیادی داشت و چقدر امیدوار هستید فردا با شانس بتوانید نتیجه بگیرید، ادامه داد: کاشیما تیم خطرناکی است اما با شما موافق نیستم که این تیم شانس زیادی داشت. شاید شما بازی را ندیدید؛ اگر منظور  شانسی بودن گل است که به هر حال شانس هم جزیی از فوتبال است و تلاش می‌کنیم شانس به آنها نرسید. ما در دقیقه ۳ می‌توانستیم گل بزنیم اما در لیگ قهرمانان این توپ‌ها باید گل شود. البته گل دوم کاشیما آفساید بوده است. 

* زدن 3 گل به کاشیما سخت است اما مقابل الدحیل این کار را کردیم

وی درپاسخ به سوال سایت نود درباره اینکه شما سه فصل قبل در بازی با راه‌آهن نیاز به سه گل داشتید تا قهرمان شوید اما نشد و نمی‌ترسید فردا این اتفاق تکرار شود، عنوان کرد: ما سعی می‌کنیم بهترین شرایط را نشان دهیم. طبیعی است که زدن سه گل سخت است. اما مقابل الدحیل در ۳۰ دقیقه پایانی ۲ گل عقب بودیم و ۳ بر ۲ بردیم همه تلاش‌مان را انجام می‌دهیم و بازیکنان هم همه توان‌شان را می‌گذارند و این مهم‌ترین مسئله است.

*قهرمانی در همه جام‌ها هدف اصلی پرسپولیس است

سرمربی پرسپولیس در پاسخ به این سؤال که اگر پرسپولیس قهرمان آسیا نشود چه آینده‌ای در انتظار این تیم خواهد بود، گفت: ما اهداف‌مان را در ابتدای فصل مشخص کردیم و آن هم برد در بیشترین بازی‌ها و کسب بیشترین قهرمانی است و این هدف ما است. اول قهرمانی اینکه سوپرجام بود و فردا تلاش می‌کنیم قهرمان آسیا شویم. شاید قهرمانی لیگ و قهرمانی جام حذفی هم برای ما مهم است و این هدف همیشگی ما است. 

 

1004

نظرات کاربران
سما
آقای محترم جناب پروف... ادحیلی رو که شما بردید دیشب 5 تا از الشحانیه خورد . اون الدحیلی که اسمی داشت ادحیل جمال بلماضی بود و سال گذشته که از شانس خوش شما و تیمت رفت و مربی تیم ملی الجزایر شد. الان هم کاملا بر اساس شانس و اقبال و چنالتی الکی با السد و دفاع اتوبوسی در قطر اینجایید.
۱۸ آبان ۱۳۹۷ ساعت ۲۰:۱۶:۰۲
پاسخ
76
19
د.ح
غیرتتون رو نشون دادین تا الان.ایشاالله فردا با قهرمانی تکمیل کنین این فصل خوبو.همه برای موفقیت تیم دعا میکنیم.
۱۸ آبان ۱۳۹۷ ساعت ۱۹:۵۱:۲۳
پاسخ
10
52
Z.m
داداش داری اشتباه می‌زنی. اینحا باید چهارتا بزنی تکرار کن چهااارررتااا. نوچ نمی‌تونی
۱۸ آبان ۱۳۹۷ ساعت ۱۹:۴۸:۵۶
پاسخ
57
13
حمید از مشهد
به لطف خدا فردا 4 گل میزنیم دو گل علیپور یک گل منشا و یکی هم بشار رسن
۱۸ آبان ۱۳۹۷ ساعت ۱۹:۳۵:۵۶
پاسخ
14
60
پیشگو
نتیجه فردا پرسپولیس 5-0 کاشیما
۱۸ آبان ۱۳۹۷ ساعت ۱۹:۲۷:۵۸
پاسخ
20
72
خدایا به امید خودت!
خدایا خودت یار و یاور این تیم باش خودت میدونی چقدر سختی کشیده خودت شاهدی چقدر بچه ها زحمت کشیدن یه فردا رو پرسپولیسی باش .❤❤❤❤❤❤
۱۸ آبان ۱۳۹۷ ساعت ۱۹:۰۶:۵۲
پاسخ
11
65
Majid
قهرمانی سوپر جام؟! بیخیال آقای برانکو... انشالله فردا هم میبازین و باعث شادی ما میشین‌. این لذتبخشه که کاپ از جلوی چشم هواداران پرسپولیس به ژاپن بره. امروز هم تماشاگران تراکتور یک صدا کاشیما رو تشویق کردند. گفته بودم که بخاطر حمایتها و تبعیض هایی که به نفع پرسپولیس شده، کم کم داره افراد خیلی بیشتری تو ایران ضد پرسپولیس میشن.
۱۸ آبان ۱۳۹۷ ساعت ۱۹:۰۴:۴۳
پاسخ
83
26
الهه امید
به پشتوانه توکل به خدا ، توان را در پاهایتان حس کنید، با هر نفس، امید را در خون تان به جریان بیاندازید. بدون ترس به توپ ضربه بزنید و با چشمانی باز همدیگر را در بازی ببینید. بدست آمدن هر فرصت، نعمتی است که باید قدردان آن به بهترین شکل بود . ایمان و خودباوری ، بهترین خود را نشان دهید.
۱۸ آبان ۱۳۹۷ ساعت ۱۸:۵۸:۱۷
پاسخ
6
58
آریا
از برانکو بعید بود بگه قهرمان سوپر جام شدیم چون بازی انجام نشد ولی قطعا و عمدا برای گرفتن پاداشش به این نکته اشاره کرده. بیچاره مردم!
۱۸ آبان ۱۳۹۷ ساعت ۱۸:۴۴:۱۳
پاسخ
87
22
دختر پرسپوليسي
برانكووووووو چه قهرمان بشيم كه ميشيم چه نشيم كه بازم ميشيم تا ابد تو قلب تك تك هواداراي ارتش سرخ خواهي ماند به اميد پيروزي به اميد قهرماني خدايا خودت ميدوني چقد صلوات نذر كردم
۱۸ آبان ۱۳۹۷ ساعت ۱۸:۴۰:۴۶
پاسخ
14
77
علی5
بزرگترین دیدار باشگاهی 30 سال اخیر ایران
۱۸ آبان ۱۳۹۷ ساعت ۱۸:۳۸:۵۵
پاسخ
15
70
red Shield
پروفسور عزیز تیمی ساختی که کل فوتبال دوستان ایرانی حسرتش رو میخورن ( حتی تیم چهارم پایتخت :)):)) --) تو ثابت کردی که غیر ممکن توی فوتبال نیست به امید یه کامبک درخشان و قهرمانی در *** فینال آسیا ***
۱۸ آبان ۱۳۹۷ ساعت ۱۸:۳۱:۰۳
پاسخ
13
86
Amir
هوادارای قرمز با تمام قدرت تشویق کنید تو ده دقیقه سه تا میزنیم
۱۸ آبان ۱۳۹۷ ساعت ۱۸:۲۸:۰۵
پاسخ
15
76
Alex
زنده باد برانکوی بزرگ انشاالله به یاری امام زمان فردا برنده بازی میشیم و قهرمان آسیا می شیم
۱۸ آبان ۱۳۹۷ ساعت ۱۸:۲۷:۰۴
پاسخ
17
80
محسن .. استقلال دوستاره غرور پارسیان
برای اولین بار در تاریخ پیدایش فوتبال پرسپولیس به فینال آسیا رسیده برانکو حق داره اینجوری شگفت زده و بهت زده باشه
۱۸ آبان ۱۳۹۷ ساعت ۱۸:۱۸:۵۵
پاسخ
114
27