برانکو ایوانکوویچ: همه فکر می‌کنند پاختاکور حذف می‌شود/ انتظارات از ما بالا است

برانکو ایوانکوویچ: همه فکر می‌کنند پاختاکور حذف می‌شود/ انتظارات از ما بالا است

3837
18:50
13 اسفند 1397
سرمربی تیم فوتبال پرسپولیس می‌گوید بابت بازی تیمش مقابل پاختاکور هیجان زده است.

به گزارش وبسایت نود، برانکو ایوانکوویچ در نشست خبری پیش از دیدار تیمش برابر پاختاکور ازبکستان اظهار کرد: من به خاطر اولین بازی در لیگ قهرمانان آسیا هیجان زده هستم. برای همه افتخار است که در این مسابقات شرکت کنند.

او افزود: همیشه می‌گویم که این بازی‌ها سخت‌ترین و مهم‌ترین اتفاق فوتبالی در آسیا است. دل ما می خواهد برای هواداران مان بازی های بزرگ و زیبا انجام دهیم تا لذت ببرند. همه در گروه ما، تیم پاختاکور را تیمی از قبل حذف شده تصور می کنند. اما می‌خواهم گوشزد کنم که من به دبی رفتم و بازی این تیم با النصر را از نزدیک دیدم. تیمی است که ۸ ملی پوش دارد. تیمی است که ۳ بازیکن از نسف قارشی گرفته و خودش را تقویت کرده است. یک مربی گرجستانی دارد که تجربیاتی بین المللی در لیگ قهرمانان اروپا و لیگ ترکیه دارد. یک مکتب ترکیبی از فوتبال هلند و روسیه را پیش گرفته است. تیمی است که خوب سازماندهی شده است. فردا بازی بسیار بسیار سختی داریم.

سرمربی پرسپولیس اضافه کرد: ما این انتظار را داریم و خودمان را برای این بازی آماده کرده‌ایم. ما تنها تیم آسیایی هستیم که دو سال پشت سر هم به نیمه نهایی و یک سال هم فینال رسیدیم. آمادگی این را داریم که بار برنده بودن در این بازی و بازی‌های بعدی را به دوش بکشیم. به تیم خودم خیلی اعتقاد دارم و دلم می‌خواهد این روند بردهایمان را در فضای برنده بودن ادامه بدهیم و اراده و شوق‌مان را نشان بدهیم. ما مشکلاتی داریم. سه بازیکن ما یعنی ماهینی، انصاری و ربیع خواه هم مصدوم هستند. مصلح هم به این جمع اضافه شده است اما آن چیزی که من را خوشحال می‌کند، بازی خوب ما مقابل صنعت نفت آبادان بود.

وی درباره فیزیکی بودن تیم‌های ازبک گفت: این تیم‌ها از لحاظ تکنیکی خیلی خوب هستند. مقابل النصر هم از لحاظ آماری بهتر بودند اما به هر حال ما باید با همه حریفان بازی کنیم. ما هم کیفیت، دانش و قدرت داریم. از طرفی هم مقابل هوادارن خودمان بازی می‌کنیم که امیدواریم فردا حضور زیادی داشته باشند.

برانکو اضافه کرد: خوشبختانه تعداد بازیکن کافی برای بازی‌های بعدی در اختیار داریم. چند بار گفته‌ام که قبل از بازی با کاشیما، با سایپا در تهران بازی کردیم که بازی سختی بود. طبیعی بود که آن بازی به تعویق بیافتد چون مسیر ما تا ژاپن طولانی بود و باید بازیکنان باید از نظر ساعت با شرایط آنجا تطبیق پیدا می‌کردند. ولی ما نمی‌خواستیم برنامه بازی های داخلی را به هم بزنیم. مجبور شدیم با پیکان بدون ملی پوشان بازی کنیم و همینطور مقابل سپیدرود. بعد از این بازی ۳ روز بعد باید با نساجی بازی کنیم اما بازیکنانم آماده هستند. در تمام مسابقات برنامه‌های ما در زمین حداکثری است.

سرمربی پرسپولیس در خصوص اینکه تفکری وجود دارد که پرسپولیس باید قهرمان آسیا شود هم بیان کرد: بله ما می‌دانیم انتظارات روز به روز بیشتر می‌شود و من نمی‌توانم این را تغییر بدهم. تنها تیمی هستیم که در دو سال اخیر به نیمه نهایی و یک سال هم به فینال رسیدیم. در حالی که سال قبل الهلال به عنوان فینالیست در لیگ قهرمانان موفق نبود. امسال هم که خریدهای گرانقیمتی داشتند. ما در گروه سختی قرار داریم. پاختاکور یک تیم بسیار جدی است. اما عرض کردم که ما آماده بازی تحت فشار هم هستیم.

1870

نظرات کاربران
طوفان سرخ
بریم با توکل به خدا و تلاش بچه ها و دانش مربی فهیممون شروع کنیم بازیارو، به امید تکرار فینال پارسال بین پرسپولیس کبیر و کاشیما اما اینبار قهرمانی پرسپولیس
۱۳ اسفند ۱۳۹۷ ساعت ۲۲:۵۳:۳۲
پاسخ
10
30
پرسپولیس ایران
برانکو حضرت عشق
۱۳ اسفند ۱۳۹۷ ساعت ۲۰:۴۸:۰۹
پاسخ
9
35
جی اچ
ساختاراصلی تیم ملی ازبکستان ازپاختاکورساخته شده
۱۳ اسفند ۱۳۹۷ ساعت ۲۰:۳۳:۴۸
پاسخ
7
36
hossin yavar
چه حالی کنیم امسال با لیگ قهرمانان ما پرسپولیسی ها
۱۳ اسفند ۱۳۹۷ ساعت ۲۰:۲۶:۵۱
پاسخ
7
39
پرسپولیس خسته(یازده گلادیاتور)
برانکو ما به شما ایمان داریم بخصوص اینکه شما تجربه خیلی زیادی دراسیا داری وبهتراز هرمربی دیگری که تیمای اسیایی دارن دراین چن ساله باثبات ترین مربی هستی ومهمترازاین بازیکنای تیم تجربه زیادی دراسیا دارن وبارهابارها باتیمای زیادی روب روشدن این یک وزنه خیلی مهمه که تیممون داره.باتوجه به این نکات مهم امیدزیادی داریم دراسیا به موفقیتای زیادی دس پیداکنیم.ستاره تیم ما شمایی اقای برانکو.ماهوادارا بادعا وحمایت درورزشگاه ها پشتتونیم.به امید موفقیت پرسپولیس دراسیا
۱۳ اسفند ۱۳۹۷ ساعت ۲۰:۲۴:۴۳
پاسخ
7
38
هرچی برانکو بگه
به امید بهترین ها برای پرسپولیس و برانکو
۱۳ اسفند ۱۳۹۷ ساعت ۲۰:۱۹:۵۷
پاسخ
11
93
اژدهای آبی
همه "فکر می کنند" پاختاکور حذف می شود اما من فکر نمی کنم، "ایمان دارم" پیروزی حذف می شود
۱۳ اسفند ۱۳۹۷ ساعت ۲۰:۱۳:۵۵
پاسخ
112
21
ایداسادات25بهمن1380
استقلال 1 نوف باخور ازبکستان 4من ایمان دارمم 6تقلال 6تایی می شه
۱۳ اسفند ۱۳۹۷ ساعت ۲۲:۰۹:۵۶
10
39
جی اچ
هوچی گربازتوپیدادشد
۱۳ اسفند ۱۳۹۷ ساعت ۲۰:۳۲:۳۳
6
31
سام
بمون! بمون برای همیشه! مثل آلکس فرگوسن در منچستر یونیتد. ما پرسپولیسیها انقدر دوستت داریم که حد ندارد!
۱۳ اسفند ۱۳۹۷ ساعت ۲۰:۱۱:۱۵
پاسخ
15
100
اژدهای آبی
عخی. چه احساسی!
۱۳ اسفند ۱۳۹۷ ساعت ۲۱:۳۸:۳۷
35
7
محمد جواد سرخ پوش
پاختاکور با ۱ اختلاف امتیاز نسبت به صدر دوم هست ولی تفاضل گلش +۳۶ هست و ۶ تا از تیم صدر نشین بیشتره این یعنی تیم دست و پا بسته ای نیست اما اگه تاکتیک های آقای برانکو مو به مو اجرا بشه با توجه با استقبال نسبتا خوب از بازی فردا قطعا پرسپولیس با اختلاف ۲ گل یا شاید ۳ گل می بره ادمین لطفا بچاپ
۱۳ اسفند ۱۳۹۷ ساعت ۱۹:۳۵:۴۵
پاسخ
4
75
پرسپولیس شعبه دیگری ندارد
2017 نیمه نهایی 2018 فینال 2019 قهرمان بو کوری چشم حسودان و بدخواهان
۱۳ اسفند ۱۳۹۷ ساعت ۱۹:۱۵:۱۰
پاسخ
7
79
2ستاره آسیا
خخخ خیلی بالاست پاختاکور خیلی سخته بردنش
۱۳ اسفند ۱۳۹۷ ساعت ۱۹:۱۴:۴۹
پاسخ
66
7
سرور آبی❤
ب امید ی برد شیرین و شروع طوفانی ❤
۱۳ اسفند ۱۳۹۷ ساعت ۱۹:۱۳:۳۴
پاسخ
4
62
دانیال هوشمند
ما که همچین فکری نکردیم
۱۳ اسفند ۱۳۹۷ ساعت ۱۹:۰۷:۴۵
پاسخ
48
7
ss
خخخخخخخخ باحال بود
۱۳ اسفند ۱۳۹۷ ساعت ۱۸:۵۷:۵۹
پاسخ
49
10