برانکو: بازیکنان باید توان صد درصدی را در هر بازی بگذارند/ در خصوص مسائل دیگر توضیحی نمی‌دهیم

برانکو: بازیکنان باید توان صد درصدی را در هر بازی بگذارند/ در خصوص مسائل دیگر توضیحی نمی‌دهیم

8176
19:07
01 اردیبهشت 1398
سرمربی تیم فوتبال پرسپولیس گفت: امیدواریم که در کورسی که هستیم موفق باشیم. امیدوارم که در بازی فردا به موفقیت برسیم.

به گزارش وبسایت نود، برانکو ایوانکوویچ در نشست خبری پیش از دیدار مقابل الاهلی عربستان گفت: تیم‌ها در این گروه امتیازاتی نزدیک به هم دارند. امیدواریم که در کورسی که هستیم موفق باشیم. امیدوارم که در بازی فردا به موفقیت برسیم.

وی ادامه داد:‌ الاهلی و السد همراه با پرسپولیس و پاختاکور آماده هستند تا از این گروه صعود کنند اما متاسفانه چند بازیکن ما مثل ماهینی و انصاری مصدوم هستند و هنوز نمی‌توانند بازی کنند. شایان مصلح هم مصدوم است اما امیدواریم که فردا برنده شویم. هرچند که می‌دانیم که این تیم مربی‌اش را عوض کرده و می‌دانیم که بیشترین تلاش را می‌کنند تا نتیجه بگیرند. هر دو تیم می‌خواهند فردا برنده شوند اما من احساس غرور می‌کنم، چون هواداران ما را تنها نمی‌گذارند و در ورزشگاه از ما حمایت می‌کنند. هواداران از ما می‌خواهند که با دست پر به ایران برگردیم. 

سرمربی پرسپولیس در خصوص فشردگی مسابقات و فشاری که به پرسپولیس می‌آید،‌ تصریح کرد: بله همین طور است که شما می‌گویید. فشار مسابقات زیاد بوده و ما مشکلات زیادی داشتیم. تمرکز ما روی سه مسابقه مختلف است. ما چاره‌ای نداریم و باید تلاش کنیم و سعی می‌کنیم با پیروزی به مرحله بعد برسیم.

برانکو در خصوص اینکه تغییر سرمربی تیم الاهلی عربستان باعث انگیزه بیشتر بازیکنان این تیم می‌شود، افزود: بله مربی آنها عوض شده و هر زمان که مربیان عوض می‌شوند، تغییرات زیادی در تیم‌ها به وجود می‌آید. این مربی که به الاهلی آمده همه چیز را از بازیکنانش می‌داند و در تیم‌های پایه کار کرده،‌ به همین دلیل از نظر فرهنگی آنها را می‌شناسد. ما می‌دانیم که شکل بازی آنها تغییر خواهد کرد چون خط حمله خوبی دارند. 

وی درباره اینکه این روزها هواداران از درون تیم خبر ندارند و شما در این باره چه صحبتی با آنها دارید، افزود: تمرکز بازیکنان باید روی بازی فردا باشد. راجع به مسائل دیگر توضیحی نمی‌دهیم. طبق قوانین کنفدراسیون فوتبال آسیا سوالات باید در مورد همین بازی باشد. 

سرمربی پرسپولیس درباره بازیکنان یک کارته این تیم و اینکه آیا جانب احتیاط را در این بازی رعایت خواهند کرد که محروم نشوند،‌ اظهار داشت: ما بازی به بازی پیش می‌رویم. تمرکز ما روی بازی فردا است و نمی‌دانیم در بازی‌های بعدی چه اتفاقی رخ می‌دهد. بعد از بازی فردا روی بازی بعدی تمرکز می‌کنیم. بازیکنان باید توان صد درصدی را در هر بازی بگذارند و فرقی نمی‌کند این بازی داخلی باشد یا بین‌المللی.

20441

نظرات کاربران
پرسپولیس ایران
هرچی برانکو بگه.درود بر شرفت مرد بزرگ.مهربان .بهترین مربی تاریخ لیگ برتر.مرسی که هستی.ممنون ادمین جان
۰۱ اردیبهشت ۱۳۹۸ ساعت ۲۳:۳۹:۳۶
پاسخ
9
125
حمید
میبریم الاهلیو
۰۱ اردیبهشت ۱۳۹۸ ساعت ۲۳:۲۸:۲۶
پاسخ
6
107
عدنان پورازاد
تا تو رو داریم غمی نداریم نگرانم از روزی که تو نباشی پروفسور
۰۱ اردیبهشت ۱۳۹۸ ساعت ۲۳:۱۳:۱۶
پاسخ
8
109
سید اسماعیل عبداللهی
برانکو یه جنتلمن واقعیه و بزرگترین و بهترین مربی خارجی تاریخ لیگ برتر.عاشقتم مرد
۰۱ اردیبهشت ۱۳۹۸ ساعت ۲۳:۱۱:۴۱
پاسخ
8
93
نجیه
از نظر من و هوادارای پرسپولیس تا تو رو داریم میبریم البته تو باش برد و باخت اصلا مهم نیست فقط باش فقط ده ساله تمدید کن
۰۱ اردیبهشت ۱۳۹۸ ساعت ۲۳:۰۹:۰۶
پاسخ
11
92
عارف
یه مربی واقعی و یه جنتلمن بی نظیر
۰۱ اردیبهشت ۱۳۹۸ ساعت ۲۳:۰۷:۲۶
پاسخ
8
85
صدیق قاسمی
برانکو جووونم مثل همیشه با روحیه و انگیزه ای.عاشقتم که هیچوقت خسته نمیشی چون پشتت به هوادارای ارتش سرخ و بازیکنان باغیرت گرمه
۰۱ اردیبهشت ۱۳۹۸ ساعت ۲۳:۰۶:۵۶
پاسخ
8
77
پرسپولیسی گرگان
از طرف میلیون ها هوادار شمالی پرسپولیس: هیج فشاری نباید رو بچه ها باشه چون نداشتن تمرکز باعث شکس تیم میشه تیم ملی ما سالهات به خاطر نداشتن تمرکز درمراحل حساس حذف میشه ما امسال از پزسپولیس فقط یه قهرمانی لیگ می خوایم که شانس مون بسیار بالاست حتی اگه لیگ قهرمانان هم حذف شیم بازم مشکلی نیس ما دو سال پیاپی رفتیم نیمه نهایی و فینال دو سال قهرمانی پیاپی در لیگ خلیج پارس و نتایج درخشان در دربی و ما هوادارا همه جوره پشت تیم هستیم هواداران پرسپولیس نه سال قهرمان نشدن و با صبرشون امتحانخودشون رو پس دادن الان هوادارای پرسپولیس خیلی با تجربه شدن و شرایط رو درک میکنن
۰۱ اردیبهشت ۱۳۹۸ ساعت ۲۲:۵۳:۰۸
پاسخ
6
85
سینا۶
میریم واسه برد شیرینی دیگر .بهترین تیم ایران و اسیا پرسپولیس بزرگ پرافتخار
۰۱ اردیبهشت ۱۳۹۸ ساعت ۲۲:۱۳:۵۴
پاسخ
5
76
خجسته سرخ
برانکوذاتا برنده وقهرمان به دنیااومده به امیدموفقیت وسربلندی پرسپولیس کبیر
۰۱ اردیبهشت ۱۳۹۸ ساعت ۲۱:۵۸:۴۶
پاسخ
6
74
یک قدم جلو
برانکو فکر کردی بر علیه کی روش بشی، یار جمع کنی و فراریش بدی میتونی جاشو بگیری،، ولی فکر نمیکردی کی روش م یارهای خودشو داره، ونمیزارن به هدفت برسی،،، کی روش که نیست،، خداش که هست
۰۱ اردیبهشت ۱۳۹۸ ساعت ۲۱:۵۷:۰۲
پاسخ
113
9
محمدرضاپرسپولیسی نژاد
مرسی که هستی و هستی و هستی رئیس...
۰۱ اردیبهشت ۱۳۹۸ ساعت ۲۱:۳۴:۲۰
پاسخ
6
72
پرسپولیس نساجی میلان
با آرزوی موفقیت...شانس صعودمون بیش از استقلاله
۰۱ اردیبهشت ۱۳۹۸ ساعت ۲۱:۲۹:۱۵
پاسخ
8
66
استقلال
چه توضیحی داری بدی؟ انگشتره دریای نور نبوده باشه ؟واسه تمدید قرار داد بهت دادن .
۰۱ اردیبهشت ۱۳۹۸ ساعت ۲۰:۴۲:۱۳
پاسخ
85
8
رضاا
عشق عشقققق
۰۱ اردیبهشت ۱۳۹۸ ساعت ۲۰:۴۰:۲۰
پاسخ
7
65