برانکو بازیکن تیم امید را جایگزین حسینی در فهرست پرسپولیس کرد

برانکو بازیکن تیم امید را جایگزین حسینی در فهرست پرسپولیس کرد

66206
13:57
16 خرداد 1398
سرمربی تیم فوتبال پرسپولیس بازیکن تیم امید را جایگزین هافبک سابق ذوب‌آهن در فهرست مدنظرش کرد.

به گزارش وبسایت نود، سیدمحمدرضا حسینی هافبک فصل گذشته تیم فوتبال ذوب‌آهن اصفهان امروز (پنج‌شنبه) با عقد قراردادی ۲ ساله رسما به تیم سپاهان پیوست. این انتقال در حالی رقم خورد که این بازیکن در فهرست باشگاه پرسپولیس هم قرار داشت، اما بنابر دلایلی برانکو از خرید این بازیکن منصرف شد.

هفته گذشته سعید آذری مدیرعامل باشگاه ذوب‌آهن اعلام کرده بود که حسینی پیشنهادی ۴ میلیاردی دریافت کرده و به همین دلیل قصد جدایی دارد. با این شرایط به نظر می‌رسد احتمالا این پیشنهاد ۴ میلیاردی از سوی سپاهانی‌ها به حسینی داده شده چراکه برانکو به محض اطلاع از این خبر و پیشنهاد سنگین حسینی از جذب این بازیکن منصرف شد.

پس از پیوستن حسینی به سپاهان، حالا سرمربی پرسپولیس یکی از بازیکنان تیم امید را جایگزین هافبک سابق ذوب‌آهن در فهرست مدنظرش برای فصل آینده کرده و این بازیکن هم به زودی رسما به پرسپولیس می‌پیوندد.

20441

نظرات کاربران
سرخ رگ
اره تیم سپاهان با 500 میلیون بسته میشه پرسپولیس با 200 میلیارد، هه
۱۷ خرداد ۱۳۹۸ ساعت ۰۱:۰۵:۱۱
پاسخ
10
97
رها
یه مربی بود هر وقت می باخت می گفت بقیه تیم ها چقدر هزینه کردن ما چقدر هزینه کردیم بقیه تیم ها میلیارد ها هزینه کردن ولی ما نه ، آخر فصل هم دم از مهندسی کردن لیگ زد و حتی تو جام حذفی هیچی نشد الآن فقط برای یه بازیکن ۴ میلیارد هزینه کرده #هوچی_گر_نباشیم
۱۶ خرداد ۱۳۹۸ ساعت ۲۳:۳۴:۵۸
پاسخ
14
129
هوادارسرخ
خوبه خوده باشگاه ذوب علنا اعلام کرده که پیشنهاد۴میلیاردی تنها تیمی که این مبلغ رو گفته سپاهان بوده اخرلیگ قلعه نوعی نتیجه نمیگیره ومیگه ماپولی خرج نکردیم. نتایج مهندسی شده بود. اخه ۴میلیارد این بازیکن میارزه؟؟؟؟
۱۶ خرداد ۱۳۹۸ ساعت ۲۳:۲۰:۲۴
پاسخ
13
106
بلوچ سرخ
پرسپولیس و استقلال خرج میلیاردی می کنند سپاهان با کمترین بودجه بسته شده است بخاطر رضای خدا به سپاهان پیوستم سخن بزرگان
۱۶ خرداد ۱۳۹۸ ساعت ۲۲:۱۷:۲۲
پاسخ
9
111